Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2014-09-25, 18:47   

kenzy1 napisa³/a:

Może w tym czasie uprawia namiętny lub ostry seks



To była metafora.

kenzy1 napisa³/a:

który wypija browar w ciągu 10 sekund



To również była metafora.

Adreamin napisa³/a:

Ci ludzie, z którymi się zadaje to typowi idioci.



Zatem przedyskutujmy temat Twojej mądrości ;) .

Adreamin napisa³/a:

Nie znacie ani mnie, ani jej [...]



Napisałeś na forum po to, żeby dostać obiektywną radę. Każdy z nas ma jakiś wachlarz doświadczeń, które mniej lub bardziej pokrywają się z Twoim przypadkiem.
Jesteś typem, który oczekuje odpowiedzi PO TWOJEJ MY¦LI. Każda inna jest zła, niedorzeczna, "przeciwko Tobie".

Co do tej dziewczyny:

Adreamin napisa³/a:

Nie. Bo nie jest dziwkÄ….



Pewnie nie jest. Znasz ją, spotykaliście się. Ok.

Zastanów się chłopie. Większość *jak nie każdy??.* mówi, żebyś dał sobie "siana".
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-25, 19:06   

Powiedziałem w połowie tematu, że daje sobie siana to nadal jakies dyskusje. Była na chwile, poweidziała, ze idzie z koleżankami na miasto. Spytałem kiedy wroci, odpowiedziała, że wieczorem ii sie odezwie wiec poweidzialem DOBRZE. papa, do później! (już widze oburzenie, że pytam kiedy wróci, ale po prostu chce wiedzieć kiedy mam być jeśli cos.) Zobaczymy jak będzie.

kenzy1 napisa³/a:

Jesteś typem, który oczekuje odpowiedzi PO TWOJEJ MY¦LI. Każda inna jest zła, niedorzeczna, "przeciwko Tobie".



Tu mógłbym się zgodzić. Często tak jest niestety. Nie do konca wiem jak to zmienic. Wiem, że wiele osób dopiero z czasem dostrzego, że nie tylko jego słowa, myśli itp są prawdziwe i słuszne.
 

Elpremiero  

Stały User



Do³±czy³: 29 Kwi 2011

   

Wys³any: 2014-09-25, 19:35   

Jarosławie, a ja pójdę pod prąd i powiem że dziewczyna zachowuje się wobec nie fair. Według mnie zdecydowanie powinna się odzywać skoro jesteście przyjaciółmi, najlepiej jak przestaniesz się do niej odzywać, a jak wróci to sobie z nią poważnie porozmawiaj na temat Waszej przyjaźni bo ona ewidentnie Cie zaniedbuje co jest oburzające według mnie!!
_________________
"Pewien Pan przeskoczył przez bramę i 3 dni później myślał że obalił komunizm" prof. Kołodko
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-09-25, 19:49   

Adreamin napisa³/a:

Rozumiem Karolino, że u Ciebie to częste przypadki, ale nie każdy taki jest. naprawdę!


Chyba się trochę rozpędziłeś młody człowieku, wypadałoby się do tego odpowiednio odnieść i lepiej zrób to.

Adreamin napisa³/a:

ale jak jakas "wyzwolona kobieta" twierdzi, że seks z nowo poznanym facetem jest super


Weź i mi to zacytuj.

Adreamin napisa³/a:

Tylko w takim przypadku kogo bardziej szanować. Taką co na tym zarabia, czy taką co nie chce być uważaną za dziwkę i dać komus moze po 1 dniu, ale kasy wziąć juz nie. Choć prawda jest taka, że facet prawdopodobnie wyda podobną kase a do tego będzie musiał włożyć minimum starań, a że ona nie dostanie kasy do ręki tylko w postaci jakiejs kolacji, wina... czegokolwiek... to juz nikogo nie obchodzi.


Dlaczego kobiety zawsze muszą spełniać kryteria mężczyzn? Dlaczego nie może się zapomnieć, odpłynąć i po prostu robić sexu dla przyjemności i rozładowania emocji? Strasznie łatwo przychodzi Ci ocenianie innych, same dziwki i pijaki wokół Ciebie.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-25, 21:20   

Dziś znow oglada film i wczorajsze i dzieisjsze obietnice co do pogadania nie obowiazują :) A słuchałem sie waszych rad!

Nie no. Tak serio to bez sensu to wszystko. Znow sie zawiodłem w sumie... nie wiem co jest nie tak. Chyba faktycznie dupa juz wyjdize z tego.
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2014-09-25, 21:56   

Słuchaj, jak to jest, że to taka wielka przyjaźń, a gdy Twoja przyjaciółka jest szczęśliwa, to Ty tylko psujesz jej humor? Jest szczęsliwa, bawi się, odrywa od codzienności... Nie powinieneś cieszyć się z tego, że tak miło spędza czas? Patrzysz tylko na siebie, że Ty nie dostajesz tego, czego chcesz. To się nazywa egoizm, nie przyjaźń. Brak zrozumienia nazywa się również egoizmem, z przyjaźnią nic wspólnego nie ma. A Ty nawet przez chwile nie postarałeś się zrozumieć, że taka ponad tygodniowa wycieczka zdarza się raz na x lat i trzeba z niej korzystać, bo ta okazja przeminie. Ty jesteś jej codziennością. A od codzienności się odpoczywa, odcina na takich wyjazdach.
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-25, 22:10   

Powinna robić coś by 2 osoby były szczęśliwe. Wiee, że swoim zachowaniem tak nie czyni. Choć ograniczyłem wszystko juz do minimm. Nie wiem w czym tkwi problem. Sam juz nie wiem co robić, troche panikuje. Przykro mi, że 3 lata mogą sie rozwalić przez jakiś wyjazd... Teraz nawet zaczynają sie kłamstwa i inne takie. No cóż... moze kiedyśto zrozumiem.


Mimo gorzkich słów dziekuje wsystkim co tu się wpisali.
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2014-09-25, 22:38   

Podam na własnym przykładzie. Jak ja gdzieś wyjeżdżam na dłużej, to do najbliższych odzywam się raz na kilka dni, tylko i wyłącznie po to, żeby dać znać, że wszystko ze mną ok. Moi najbliżsi robią tak samo. I wiesz co? Wracamy do domów i nadal jesteśmy przyjaciółmi! No popatrz. Da się. Już prościej chyba nie można...
Co do kłamstw - nie są niczym dziwnym, jeśli ktoś ciągle Ci truje... Jeśli te 3 lata się rozwalą, to nie przez wyjazd, ale przez Twoją zaborczość, zazdrość i żale do świata, że ktoś może się dobrze bawić zamiast zajmować Tobą 24/7.
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-25, 22:51   

Potwierdzam, ze chyba jestem zazdrosny, ze ktos odbierze bliską mi osobę... jedyną tak naprawdę, niby w swojej głowie mam plan by do tego nie dopuścić, ale to kompletnie nie w tą stronę działania. Jestem porywczy, emocje zazwyczaj biorą górę i wszystko jeszcze gorzej się sypie.

Nie chodzi o jakąś zazdrość, że ona sie bawi a ja siedzę w Polsce i nic nie robie. Nawet szczerze mowiac bym nie chciał bo mnie to nie kreci, predzej strach o to, że zrobi cos głupiego, ze cos złego sie wydarzy.

Nie umiem nazwać tego co do niej czuje, ale bez niej ciężko mi funkcjonować. Chyba to juz jakieś przyzwyczajenie się po prostu... Gdy jest źle miedzy nami nie moge sie skupic na niczym, nawet zabić czasu nie potrafię by oberzec jakis film... cokolwiek. Boje się, że kiedyś postawiłem wszystko na jedną kartę. Nie boje sie a raczej to wiem, gdy bylismy razem tak zrobiłem. Nie potrzebowałem kontaktu ze znajomymi, przez co po czasie uległ zniszczeniu, nie potrzebowałem niczego. Myslałem, że weicznie ona będzie, teraz wiem ze było to głupie i chyba właśnie wszystko wraca do stanu "przed poznaniem jej" ale ze stratą 80%
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-09-25, 23:24   

Adreamin napisa³/a:

Wiadomo, ludzie jak ludzie .Nie znacie ani mnie, ani jej ale do pisania głupot to pierwsi.



To się zdecyduj, skoro zakładasz temat i żalisz się z jakimś dziwnym problemem, to nie oczekuj, że każdy będzie głaskał Cię po główce i mówił, że masz rację, że to bardzo dziwne, że dziewczyna nie pisze z Tobą 24h/dobę.

kenzy1 napisa³/a:

Chodzi o to, że chłopaczek, który wypija browar w ciągu 10 sekund zrobi na niej większe wrażenie, niż Ty, po wyhodowaniu kolorowych róż.



Jeżeli na takie dziewczyny trafiasz to ja również pozdrawiam.

Adreamin napisa³/a:


Nie wiem jakie kobiety spotykasz w życiu, może to rodzinne? Ale akurat ta nie robi tego po kilku dniach z obcymi ludźmi



Trochę więcej dystansu, chłopie. Chodzi o sam fakt, tego, że laska po prostu jest zajęta czymś ciekawszym niż pisanie z Tobą, co każdy próbuje Ci w jakiś łagodny mniej lub bardziej sposób wytłumaczyć, ale w żaden sposób do Ciebie to nie dociera.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

Elpremiero  

Stały User



Do³±czy³: 29 Kwi 2011

   

Wys³any: 2014-09-25, 23:31   

psychickid przeczytaj co kenzy napisał wyżej to Ci trochę wyjaśni ;)
_________________
"Pewien Pan przeskoczył przez bramę i 3 dni później myślał że obalił komunizm" prof. Kołodko
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-09-26, 01:00   

Wiesz, czemu tak się dzieje? Bo ją kochasz. Nadal. Przywiązałeś się do niej. Jeśli myśleliście, że przyjaźń po związku wypali, to byliście w błędzie. A gdy ona jest już wolna (i zadaje się z takimi, jakimi chce, bez względu na to, czy uważasz ich za głupich), to ty zaczynasz wariować. Dlatego musisz podjąć męską decyzję: albo postarasz się do niej wrócić, albo daj dziewczynie święty spokój.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

~CH~  

Stały User


Wiek: 28

Do³±czy³: 04 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-09-26, 12:50   

O mój Boże... człowieku, jestem załamany, czytając Twoje wypociny. Jesteś ewidentnym desperatem i egoistą. Za mocno Ci na niej zależy. Zrozum, że nie jest Twoją własnością, w dodatku jest na wycieczce z ludźmi, z którymi wyraźnie się dobrze bawi. Ty chyba nigdy nie byłeś w takiej sytuacji. Wtedy to się rzadko kiedy na smsy odpisuje, a co dopiero mówić o wchodzeniu na szajsbuki czy inne portale... Mówisz, że ona powinna coś dla Ciebie robić... Nic nie powinna. Daj jej święty spokój. Tylko w taki sposób coś zyskasz. Inaczej uzna Cię za natręta i w końcu każe spierniczać.

Btw. zmień liczbę w wieku na prawdziwą. Nie wierzę, że masz 20 lat.
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-26, 18:06   

Aktualizacja: Dziś robiłem tak jak mowiliście. W ogole sie nie odzywałem. Po 15 napisała, hej, ale nie odp, poszła na miasto. Teraz wrociła i juz z 15 min z własnej chęci pisze zemna, nawet opowiada, że kupiła sobie kolczyki - ale nie ma jej kolegów. Więc tak jak myślałem, pewnie to w nich Tkwi problem.

[ Dodano: 2014-09-26, 19:57 ]
Pisalismy do tego czasu. Teraz powiedziała, ze idzie znow ogladać film. Nie robilem problemow, było nawet miło.. ciekawe ile to potrwa, ale jakis postęp. I nawet nie mówilem nic byśmy pisali itp. Odpisywała mi normalnie, sama zaczynała jakieś tematy, nawet powiedziała, że jak wroci to sie spotkamy.

Może faktycznie lekka olewka i nie robienie problemów z niczego to wyjście z tej kiepskiej sytuacji.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com