Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Greta19

Stały User


Do³±czy³: 13 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-28, 21:13   

Ja wyjechałam w tym roku po maturze do UK i nie żałuję. ¯ycie jest droższe niż w Polsce, ale na pewno nie na tyle, żeby poziom życia był taki sam. ¯yjąc tutaj za najniższą krajową można spokojnie wynajmować mieszkanie na pewno nie głodując i nie odmawiając sobie wszystkiego. Mówię oczywiście o życiu w mniejszych miastach, nie o stolicy. Jeżeli chodzi o zarobki - to są one razy pięć, a co do cen - żywność i usługi są w większośći razy dwa. Pozostałe ceny są identyczne jak w Polsce lub niższe - mówię tu o elektronice, kosmetykach, ubraniach itp.
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-09-28, 21:20   

Elektronika to jasne ze jest tansza bo my wszystko importujemy
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Greta19

Stały User


Do³±czy³: 13 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-28, 21:34   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

Elektronika to jasne ze jest tansza bo my wszystko importujemy



Nie wiem czy to takie jasne, skoro w poprzednich postach pisałeś o wydatkach i zarobkach x 3,5...
Nie ma to jak wypowiedzi osób na tematy w których się zupełnie nie orientują... :cool:
Równie jasne jest to, że ten kto został w Polsce to narodowy bohater, który walczy o wspaniałą przyszłość ojczyzny, a ten, który wyjechał to typowy przedstawiciel hołoty i buractwa, który pracuje na zmywaku i ledwo wiąże koniec z końcem :mrgreen:
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-09-28, 22:19   

cieżko opisać całą sytuacje jednym zdaniem, liczyłem że mój post trafi do ludzi którzy potrafią mówić coś więcej niż GA GA i zrozumieją że te "3,5" było mnożnikiem w ogromnym przybliżeniu by z grubsza opisać sytuacje miedzynarodowa. A że większość wyjeżdżających to przedstawiciele buractwa to z tym sie w pełni zgadzam cierpi na tym imie Polski ale przynajmniej jest beka https://www.youtube.com/watch?v=tsLQi1dol6A :mrgreen:
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Greta19

Stały User


Do³±czy³: 13 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-28, 22:52   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

cieżko opisać całą sytuacje jednym zdaniem, liczyłem że mój post trafi do ludzi którzy potrafią mówić coś więcej niż GA GA i zrozumieją że te "3,5" było mnożnikiem w ogromnym przybliżeniu by z grubsza opisać sytuacje miedzynarodowa. A że większość wyjeżdżających to przedstawiciele buractwa to z tym sie w pełni zgadzam cierpi na tym imie Polski ale przynajmniej jest beka https://www.youtube.com/watch?v=tsLQi1dol6A :mrgreen:



Liczba jaką podałeś zupełnie nie ma znaczenia, bo waluta jest różna - chodzi o sam fakt porównania zarobków i wydatków na tym samym poziomie.
Jaką sytuację międzynarodową? To jest, że w innych krajach żyje się na takim samym poziomie jak w Polsce? W takim wypadku chyba nie jesteś na bieżąco z sytuacją międzynarodową.
Jeszcze więcej buractwa zostaje w Polsce i potrafi tylko na przemian obgadywać i wyśmiewać innych :]
 

Elpremiero  

Stały User



Do³±czy³: 29 Kwi 2011

   

Wys³any: 2014-09-29, 00:56   

Nie no ja wiem nasze elity wyjechały za chlebem do Anglii,a buraki i cebulaki zostali :-D
Naznaczony ze swojej strony polecam Ci Norwegię czy w ogóle kraje skandynawskie, zarobisz, a przy tym są to państwa na zupełnie innym rozwoju społeczno- gospodarczym niż reszta Europy.
_________________
"Pewien Pan przeskoczył przez bramę i 3 dni później myślał że obalił komunizm" prof. Kołodko
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com