Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

bacho172

Stały User


Doczy: 15 Gru 2011

   

Wysany: 2014-09-28, 22:12   

LongIsland napisa/a:

W ciąże nie zachodzi się od kontaktu Waszych narządów tylko od wytrysku.



Zachodzi się też. Przed wytryskiem z członka wylatuje tzw. preejakulat. On też zawiera plemniki aktywne.
Wiele osób zalicza wpadkę właśnie przez niewiedze o tym. Stosuje "stosunek przerwany",a poźniej zaskoczenie że kobieta jest w ciąży

LongIsland napisa/a:

Ps. a z tym meczem tenisowym to chodzi o seks grupowy???



Na szczęście nie ;)
 

HCNOPS  

Hiper wymiatacz



Doczy: 19 Wrz 2013

   

Wysany: 2014-09-28, 22:29   

LongIsland napisa/a:

Zdecydowanie najistotniejsze, hahahaha


Otóż istotna informacja, ponieważ większość prezerwatyw na rynku robiona jest z gumy lateksowej i zdarzają się ludzie uczuleni na lateks, co skutkuje brakiem wzwodu w momencie założenia takiej prezerwatywy. No ale, skąd Ty możesz to wiedzieć...
 

LongIsland  

Pogromca postów



Doczya: 26 Lip 2010

Skd: Szczecin

   

Wysany: 2014-09-29, 09:20   

bacho172 napisa/a:

LongIsland napisa/a:

W ciąże nie zachodzi się od kontaktu Waszych narządów tylko od wytrysku.



Zachodzi się też. Przed wytryskiem z członka wylatuje tzw. preejakulat. On też zawiera plemniki aktywne.
Wiele osób zalicza wpadkę właśnie przez niewiedze o tym. Stosuje "stosunek przerwany",a poźniej zaskoczenie że kobieta jest w ciąży



Przed wytryskiem, czyli nie 'zaraz po włożeniu' :)

bacho172 napisa/a:

LongIsland napisa/a:

Ps. a z tym meczem tenisowym to chodzi o seks grupowy???



Na szczęście nie ;)



Pozycja na pieska????

HCNOPS napisa/a:

LongIsland napisa/a:

Zdecydowanie najistotniejsze, hahahaha


Otóż istotna informacja, ponieważ większość prezerwatyw na rynku robiona jest z gumy lateksowej i zdarzają się ludzie uczuleni na lateks, co skutkuje brakiem wzwodu w momencie założenia takiej prezerwatywy. No ale, skąd Ty możesz to wiedzieć...



A co Ty wiesz o mnie? :)
Przecież pisze chłopak, że bez gumy było to samo, LOL.
 

bacho172

Stały User


Doczy: 15 Gru 2011

   

Wysany: 2014-09-29, 14:57   

LongIsland napisa/a:

Przed wytryskiem, czyli nie 'zaraz po włożeniu' :)



Mam na myśli to, że np u mnie jest tak, że w skutek podniecenia występuje preejakulat- od razu po wzwodzie (jeżeli jest). Czyli przed włożeniem. Stąd właśnie biorą się moje obawy co do wpadki. Chociaż nie wiem na ile możliwe jest zapłodnienie małą ilością preejakulatu i to jeszcze dziewicę. Tak. Moja dziewczyna jeszcze jest dziewicą. A przed każdą próbą stosunku podstawiałem pod nią stary ręcznik żeby przechwycić krew powstałą w skutek defloracji. Jednaki nigdy jej nie zdeflorowałem.

LongIsland napisa/a:

Pozycja na pieska????



Nie. I proszę, nie poruszajmy tej części tematu bo dla mnie to jest zbyt wstydliwa sprawa. Tak, nie wstydzę się rozmawiać o tym że mi opada, a wstydzę się o tym. Więc tą część zachowuje dla siebie i swojej dziewczyny.
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Doczya: 10 Maj 2011

   

Wysany: 2014-09-29, 15:58   

Spróbujcie z oliwką albo specjalnymi żelami nawilżającymi, jeżeli już inaczej się nie da.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2014-09-29, 16:26   

bacho172 napisa/a:

Natomiast na pewno jej jest ciasna i to bardzo. Chociaż ciekawostką jest to, że 3 palce weszły bez większych problemów.

bacho172 napisa/a:

Moja dziewczyna jeszcze jest dziewicą.

bacho172 napisa/a:

Jednaki nigdy jej nie zdeflorowałem.


hmmm, no nie wiem. Raczej już nie ma błony. Niektóre kobiety mają tak cieniutkie, że nawet nie musiałeś mieć czerwonych palców, od jej przebicia.

[ Dodano: 2014-09-29, 16:32 ]

Fansy napisa/a:

Spróbujcie z oliwką


Często wywołuje podrażnienia, szczególnie właśnie w stosunku klasycznym bo w analnym nie ma to większego znaczenia. Lepiej już użyć oliwy z oliwek, przynajmniej nie ma sztucznych aromatów i parabenów.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

LongIsland  

Pogromca postów



Doczya: 26 Lip 2010

Skd: Szczecin

   

Wysany: 2014-09-29, 17:39   

bacho172 napisa/a:

LongIsland napisa/a:

Przed wytryskiem, czyli nie 'zaraz po włożeniu' :)



Mam na myśli to, że np u mnie jest tak, że w skutek podniecenia występuje preejakulat- od razu po wzwodzie (jeżeli jest). Czyli przed włożeniem. Stąd właśnie biorą się moje obawy co do wpadki. Chociaż nie wiem na ile możliwe jest zapłodnienie małą ilością preejakulatu i to jeszcze dziewicę. Tak. Moja dziewczyna jeszcze jest dziewicą. A przed każdą próbą stosunku podstawiałem pod nią stary ręcznik żeby przechwycić krew powstałą w skutek defloracji. Jednaki nigdy jej nie zdeflorowałem.



Jak ona jest dziewicą to naprawdę musisz ją dobrze nawilżyć najpierw. I najlepiej oboje sobie chlapnijcie odrobinkę. Z tym starym ręcznikiem to trochę nieeleganckie - sprowadzasz ten akt do czegoś brzydkiego jak podtarcie pupy. A to przecież jedyna taka chwila w życiu dla niej jak i dla Ciebie? Szkoda Ci na to poświęcić prześcieradła? A apropos PREEJAKULATU czymkolwiek to jest - jeżeli się boisz to po prostu zapytaj lekarza. Albo zanieś próbkę do laboratorium czy coś. Ja tam ide o zakład, że w tym nie ma plemników. Ale jakby co to alimenty nie na mnie, więc lepiej sprawdź :)

bacho172 napisa/a:

LongIsland napisa/a:

Pozycja na pieska????



Nie. I proszę, nie poruszajmy tej części tematu bo dla mnie to jest zbyt wstydliwa sprawa. Tak, nie wstydzę się rozmawiać o tym że mi opada, a wstydzę się o tym. Więc tą część zachowuje dla siebie i swojej dziewczyny.



Tym bardziej jestem przekonana, że Twój problem dotyczy psychiki. Pomyśl tak obiektywnie - czy nie jest to bardzo dziwne, że nie wstydzisz się pisać o problemach ze wzwodem a wstydzisz o fantazjach, które nie mogą być jakieś mocno zwyrodniałe?
 

bacho172

Stały User


Doczy: 15 Gru 2011

   

Wysany: 2014-09-29, 19:51   

Fansy napisa/a:

Spróbujcie z oliwką albo specjalnymi żelami nawilżającymi, jeżeli już inaczej się nie da.



Nie nie, na pewno nie !
Wszystkie nawilżacze na bazie tłuszczu (roślinnego/zwierzęcego czy jakiegokolwiek innego), powodują
osłabienie lateksu i jego pęknięcie.
Co do takich żelów nawilżających na bazie wody, które sprzedają w różnych sklepach, to tu jest inaczej.
Kupiłem jeden taki i wypróbowałem podczas stosunku. Moja dziewczyna nie była z tego zadowolona ponieważ ma alergię na wiele rzeczy i bała się, że na to też. Jednak mimo wszystko rozsmarowałem ten żel na nałożonej gumce i na jej waginie, nic się nie działo niepokojącego, ale pod koniec dnia skarżyła się na suchość pochwy. Nie bardzo wiem czemu.

LongIsland napisa/a:

A apropos PREEJAKULATU czymkolwiek to jest - jeżeli się boisz to po prostu zapytaj lekarza. Albo zanieś próbkę do laboratorium czy coś. Ja tam ide o zakład, że w tym nie ma plemników. Ale jakby co to alimenty nie na mnie, więc lepiej sprawdź :)



Wystarczy trochę poczytać. Preejakulat MA plemniki aktywne i odnotowano wiele przypadków zapłodnień. Tak czy siak, nie chce ryzykować (chociaż i tak zaryzykowałem, bo włożenie członka nieogumionego było głupotą z mojej strony, no ale emocje to jedno, a rozum to drugie).

LongIsland napisa/a:

czy nie jest to bardzo dziwne, że nie wstydzisz się pisać o problemach ze wzwodem a wstydzisz o fantazjach, które nie mogą być jakieś mocno zwyrodniałe



Nie są zwyrodniałe. Są niecodzienne. Ale jestem pewien, ze nie przeszkadza mi to w uzyskaniu wzwodu ponieważ to to jedna sfera, a taka naturalna ludzka seksualność to druga.
Odczuwam chęć uprawiania seksu tak, jak każdy facet, więc myślę że to nie to.
Natomiast wracając do sedna problemu- nie mam pojęcia dlaczego przed włożeniem mi opada. Petting był (jeszcze wiele razy przed pierwszym seksem), ale dopiero jak dociera do mnie informacja "za chwile będziesz się kochał", to on opada. Nie ważne czy w gumce czy bez.
Natomiast stoi i wchodzi jeżeli tak po prostu zabiorę się z wkładanie bez zapowiedzi lub założenia gumki

Nie wiem, czy coś z tego zrozumieliście, ale ja sam już mam mętlik w głowie
 

LongIsland  

Pogromca postów



Doczya: 26 Lip 2010

Skd: Szczecin

   

Wysany: 2014-09-29, 20:05   

Masz mętlik i jesteś zafiksowany na swoim problemie tak bardzo, że nawet nie czytasz podpowiedzi jak go rozwiązać. Skoro wszystko wiesz najlepiej to sam się siebie spytaj co robić.
_________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" A. Einstein
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-09-29, 20:31   

Przy obecnym podejściu, możesz z czystym sumieniem kupić dziewczynie strap-on. Innego wyjścia nie widzę. Problem masz w głowie, ale nie chcesz go tam dostrzec.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

cappuccino  

VIP



Imię: Mama Madzia

Wiek: 36

Doczya: 04 Pa 2009

   

Wysany: 2014-09-30, 13:31   

Cytat:

Chociaż nie wiem na ile możliwe jest zapłodnienie małą ilością preejakulatu i to jeszcze dziewicę. Tak. Moja dziewczyna jeszcze jest dziewicą. A przed każdą próbą stosunku podstawiałem pod nią stary ręcznik żeby przechwycić krew powstałą w skutek defloracji. Jednaki nigdy jej nie zdeflorowałem.



Z tą krwią to rodzaj stereotypu, u mnie na przykład krwi nie było. Więc to akurat nie jest jakimś dowodem.

Cytat:

dopiero jak dociera do mnie informacja "za chwile będziesz się kochał", to on opada



Dla mnie, jak i przedmówców, to problem z psychicznym nastawieniem. Za bardzo nakręcasz się bojąc niepowodzenia co powoduje niepowodzenie.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

bacho172

Stały User


Doczy: 15 Gru 2011

   

Wysany: 2014-09-30, 19:04   

cappuccino napisa/a:

Za bardzo nakręcasz się bojąc niepowodzenia co powoduje niepowodzenie.



Nie tyle niepowodzeniem, co bardziej strachem przed wpadką. Tyle się naczytałem i nasłuchałem o przypadkach, w których pary wpadają mimo używania gumek.
 

LongIsland  

Pogromca postów



Doczya: 26 Lip 2010

Skd: Szczecin

   

Wysany: 2014-09-30, 19:08   

Daj spokój. Chyba za mało się naczytałeś o parach, które nie mogą zajść w ciąże, mimo, że chcą. Zajście w ciąże wcale nie jest takie łatwe. Oczywiście - zdarzaj się wpadki, ale gdyby statystycznie spojrzeć ile osób to robi bez żadnego zabezpieczenia i nie dochodzi do wpadek, a ile jest wpadek - to by się okazało, że te opowieści o ciąży przez samo pieszczenie się można między bajki razem z bocianami i kapustą włożyć.

[ Dodano: 2014-09-30, 19:11 ]
Mam na myśli, że gdyby spojrzeć na ilość wpadek dookoła to by trzeba było założyć, że wszyscy albo w ogóle tego nie robią, albo się zabezpieczają, a uwierz mi - ludzie nie lubią prezerwatyw, a antykoncepcja hormonalna jest niezdrowa. Większość ludzi, którzy się znają (nie mam na myśli przygodnego seksu z nieznajomym) nadal pozostaje przy metodzie stosunku przerywanego. Oczywiście, że tutaj najłatwiej o wpadkę, bo facet może się zapomnieć, zwłaszcza jak jest np. pijany, ale oni raczej też nie chcą płacić alimentów i uważają co robią.
_________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" A. Einstein
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2014-09-30, 19:26   

No to poczekaj, bo jak chłopak Ci przyzna rację a potem ustrzeli nowe życie, to się zdziwi, i Ty też się zdziwisz gdy postanowi Cię znaleźć i zatłuc. Na świecie ponad 50% ciąż jest nieplanowanych, naprawdę uważasz że ten odsetek oznacza ludzi którzy w ogóle się nie zastanawiają nad jakąkolwiek antykoncepcją? Stosunek przerywany to żadna antykoncepcja, jest po prostu zawodny i krzewienie stereotypu że to jest jakakolwiek metoda to średniowiecze i ciemnogród.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2014-09-30, 19:32   

bacho172 napisa/a:

Tyle się naczytałem i nasłuchałem o przypadkach, w których pary wpadają mimo używania gumek.

LongIsland napisa/a:

Zajście w ciąże wcale nie jest takie łatwe. Oczywiście - zdarzaj się wpadki, ale gdyby statystycznie spojrzeć ile osób to robi bez żadnego zabezpieczenia i nie dochodzi do wpadek, a ile jest wpadek - to by się okazało, że te opowieści o ciąży przez samo pieszczenie się można między bajki razem z bocianami i kapustą włożyć.


Posłuchaj mojej historii- gumki użyliśmy tylko do pierwszego razu, ponieważ okazało się, że mam uczulenie na prezerwatywy. Uprawialiśmy sex bez zabezpieczenia przez 2,5roku. Kiedy wyliczyłam sobie dni płodne, był stosunek przerywany, kiedy niepłodne- w ogóle nie wyjmował. Zdarzyło się może z 5 razy kiedy zapomniał się i zlał się mimo dni płodnych, a nie było nic. Także LongIsland ma rację, trzeba mieć po prostu szczęście, żeby zajść w ciążę. Mimo samej fizjologii, potrzebny jest jeszcze jakiś pierwiastek, który scali ten plemnik z jajeczkiem.

A nie proponowałeś dziewczynie żeby to ona się zabezpieczała?
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com