Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Argrest  

User


ImiÄ™: Eliasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 08 Maj 2012

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2014-09-30, 17:50   Nieodwzajemniona miÅ‚ość! ;(

Witam, otóż mam pewien problem, zakochałem się w pewnej dziewczynie, ma 17 lat, jestem o dwa lata od niej starszy, piszemy ze sobą około 1,5 roku, spotykamy się 1-2 razy w tygodniu, Ona od początku mi się podobała, jest inteligetna, mądra.. chodzi do Liceum i się bardzo dobrze uczy.. Ostatnio starałem wyznać jej swoją miłość a Ona zrównała mnie z ziemią i powiedziała że jestem mega fajnym chłopakiem, ale między nami i tak nic nie będzie, czuję się załamany, ryczeć mi się chce, bo piszesz z dziewczyna tyle czasu, spotykasz się, walczysz a Ona Ci pisze ze nic z tego?! Nawet kilka razy całowaliśmy się i w ogóle było wspaniale. Jak mam to odebrać?! Jestem załamany, życ mi się odechciewa, nei chce innej. Pomóżcie mi.. proszę. ;(!
_________________
" Bezsprzecznie, nic nie trwa wiecznie".
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-30, 18:03   

Weź się w garść. Nie byliście razem, nie jesteście razem - czy coś się zmieniło? Rozumiem jakby Cie rzuciła po tym czasie, by Ci się mogło odechciewać żyć. Zawsze będzie następna, tak samo fajna, albo i lepsza. Masz dopiero 19 lat. Wiem, że w takich sytuacjach jest myśl, że nikogo lepszego nie znajdę, ale uwierz, że to tylko Twój mózg bawi sie z Toba.

Myślę, że błąd jest w tym, że dopiero po takim czasie jej to wyznałeś.
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2014-09-30, 18:05   

Chyba za bardzo przyspieszyłeś sprawy i ją przestraszyłeś. Może nic straconego, spotykajcie się dalej?
_________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" A. Einstein
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-09-30, 18:29   

Masz dwa wyjścia:
1. Walczyć dalej.
2. Odpuścić.

Ja polecam opcję drugą. Jeśli jesteś takim płaczkiem, to lepiej przeboleć i przeczekać i znaleźć sobie kogoś innego, niż gdybyś miał dalej się łudzić, że coś może z tego być i za każdym razem dostawać kosza.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2014-09-30, 18:37   

A czemu ma nie być skoro ona na niego leci tylko pewnie sama ma problemy typu 'wierność' i 'zdrada'. Ludzie to mają w dorosłym wieku a ona jest dopiero w liceum.
_________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" A. Einstein
 

Argrest  

User


ImiÄ™: Eliasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 08 Maj 2012

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2014-09-30, 18:54   

@Jimmy
Dlaczego niby nazywasz mnie płaczkiem?

Spotykamy się, tylko od czasu wyznania tego wszystko jakby ostygło..... Nie ma tego uśmiechu co kiedyś, przytulania itp.. Nie wiem dlaczego, Ona pisze mi ze sie tak zachowuje bo nie chce mnie ranic bo wie ze nie bedziemy razem..
_________________
" Bezsprzecznie, nic nie trwa wiecznie".
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-09-30, 18:57   

Moim zdaniem ma kogoÅ› innego na oku.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2014-09-30, 19:05   

Ahhhhhhh........... dobra, już czaję! Czyli między Wami nic nie było, tzn. spotykaliście się jak kolega i koleżanka, a raczej nawet przyjaciel i przyjaciółka, ona miała Ciebie we FRIENDZONE!!! ¬le zrozumiałeś jej intencje, myślałeś życzeniowo, pomyślałeś też, że chodzi o wyznanie, a tymczasem po prostu sygnały niewerbalne, które ona Ci wysyłała całkowicie błędnie interpretowałeś jako zainteresowanie Tobą jako facetem. Na następny raz (bo ta dziewczyna może być tylko kumpelą): jeżeli nie ma magii, tzn. namiętności, uścisku w dołku, przelotnych dotyków i spojrzeń to nie ma mowy o intymności i z tego nie narodzi się romantyczna miłość conajwyżej oddanie i miłość przyjacielska! Doceń to! To jest czasem ważniejsze niż szalone związki, które za chwilę się kończą. Osobę, którą kochasz po prostu ot tak i pragniesz jej szczęścia możesz mieć na całe życie a nie tylko na chwilę, potem rozczarowanie, kłótnie, zerwanie i nienawiść. Może stało się lepiej niż myślisz.
_________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" A. Einstein
 

GonzO  

Mega wymiatacz

Szarlatan



Wiek: 30

Do³±czy³: 08 Lut 2011

   

Wys³any: 2014-09-30, 20:05   

LongIsland,
Nie wiem kim jesteś, ale gdy czytam Twoje posty to problemy rozwiązują się w mojej głowie.

Argrest,
Nie łam się chłopak! :-) Ona nie chce z Tobą być i niestety się musisz z tym pogodzić, tak już niestety bywa. Jeżeli to możliwe to zostańcie dobrymi znajomymi. Wiem, że to trudne, ale musisz żyć dalej, wybierz się gdzieś na imprezę, może poznasz kogoś, żyj dalej.
_________________
Czas leczy rany , lecz blizny pozostajÄ… .
 

jnocctcop

Stały User


Wiek: 29

Do³±czy³: 30 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-09-30, 20:08   

Cytat:

Chyba za bardzo przyspieszyłeś sprawy i ją przestraszyłeś. Może nic straconego, spotykajcie się dalej?


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Gość po 1,5 roku mówi, że sie zakochał i się pośpieszył? Ciekawy jestem na której randce lub spacerze całujesz dziewczyny w policzek, byle by się nie pośpieszyć :padam:

Cytat:

 

Argrest  

User


ImiÄ™: Eliasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 08 Maj 2012

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2014-09-30, 20:47   

No ale ku**a mać, byłem z nią na 18stce kolegi jako moja o.t, dziewczyna która nie wiąże z Tobą przyszłości nie całuje sięz Tobą przy pierwszej nadarzajacej okazji, nie dotyka Cię tam, nie ma tej bliskości jakiej byla miedzy nami! To jak ma mto odebrac? Bawila sie tylko?!
_________________
" Bezsprzecznie, nic nie trwa wiecznie".
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-30, 21:00   

Nie koniecznie, po prostu często kobiet nie zrozumiesz. Musisz raczej to zaakceptować.

Może fajnie wam się spedza czas, ale nie chce się wiązać bo mysli, że to by ją jakoś ograniczało itp.
 

GonzO  

Mega wymiatacz

Szarlatan



Wiek: 30

Do³±czy³: 08 Lut 2011

   

Wys³any: 2014-09-30, 21:02   

Adreamin,
Dokładnie, nie zrozumiesz :/ Mi dziewczyna, wybaczyła, przytuliła, powiedziała, że kocha i dała szanse,a za 10 min ze mną zerwała ze mną.
Pogódź się z tym, bo błaganie jej żeby spróbowała z Tobą być nic nie da, a tylko pogorszy.
_________________
Czas leczy rany , lecz blizny pozostajÄ… .
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-30, 21:07   

U mnie potrafiła kilka razy w całym związku "zostawiać mnie". Na szczeście prędzej czy później jej przechodziło. To było dla mnie mega niezrozumiałe. Potrafiło wszystko być dobrze a na 2 dzien... bum. Pamiętne słowa "Jarek...chce zakończy" :D Postanowiliśmy, że będziemy przyjaciółmi (a raczej nie będziemy tego nazywać) i teraz nawet to się nie udaje
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-09-30, 21:08   

Argrest napisa³/a:

@Jimmy
Dlaczego niby nazywasz mnie płaczkiem?

Dlatego:

Argrest napisa³/a:

Jestem załamany, życ mi się odechciewa, nei chce innej. Pomóżcie mi.. proszę. ;(!



Argrest napisa³/a:

dziewczyna która nie wiąże z Tobą przyszłości nie całuje sięz Tobą przy pierwszej nadarzajacej okazji, nie dotyka Cię tam, nie ma tej bliskości jakiej byla miedzy nami! To jak ma mto odebrac? Bawila sie tylko?!

Tak. Na 90%.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com