Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

cocietrapi

User


Do³±czy³: 02 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-02, 01:08   problem z seksem

Witajcie

Znalazłem to forum żeby podzielić się z kimkolwiek moim problemem i być może znaleźć jakieś rozwiązanie.
Sprawa wygląda tak, że jestem z pewną dziewczyną prawie 3 lata. Przez większy okres, aż do połowy liceum nasz związek układał się świetnie. Dziesiątki wspólnych koncertów, spotkań, spacerów, rozmów, imprez, wiecie... to na co składa się szczęśliwy związek. I szczerze- większość z tego zostało- natomiast zmieniło się coś, co potocznie "nie jest najważniejsze", a jednak spaja i określa twoją miłość. Seks. Od pewnego momentu robiło się co raz gorzej. Najpierw zaczęła to traktować jak robotę do odwalenia, potem kompletnie porzuciła temat. Mało tego, jeśli chciałem z nią porozmawiać to słyszałem tylko "Gdybyś o tym nie gadał to może coś się zmieni!" (nie gadałem dużo, może 4 razy) albo "Muszę schudnąć, źle się ze sobą czuję". Potem nagle rzuciła, że to sprawa religii (Nigdy nie zajmowała ważnej roli w jej życiu). Wszystko bez sensu. I wiecie, to tak trwa... od kwietnia? Do tego doszły zmiany: ona pracuje i studiuje (mało czasu), rzadziej mówi o uczuciach, jakby bardziej jej zależy na koleżankach, choć mówi zupełnie na odwrót. Potem nawet czasem stara się poprawić itd. Ogólnie też nie kłócimy się i na co dzień jest dobrze. Ale w nocy jak ciągle rozmyślam O CO CHODZI to jest naprawdę beznadziejnie :kwasny:
Czy ktoś umie pomóc w tej sprawie?
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-10-02, 05:40   

Czasem mam tak, że sex to ostatnia rzecz na świecie, na którą mam ochotę. A przecież obok mnie leży mój przystojny facet, który akceptuje moje niedoskonałości, a na dodatek jest w tej kwestii bardzo pojętny i nie raz dostarczał mi niezapomnianych rozkoszy. A tu nic, nie chce mi się i koniec. No przecież muszę napisać pracę semestralną o anatomii i fizjologii układu rozrodczego samicy i samca dowolnego gatunku, naszych narządów mam już dosyć. Czy nie możemy po prostu poleżeć i się przytulać? Zawsze musisz poruszać tę kwestię? Wiem, że nie było Cię cały tydzień, bo ciężko pracowałeś, że masz swoje potrzeby. Ale mi się akurat chciało w środę i już mi przeszło.

Także widzisz, teoretycznie jest mnóstwo powodów, by nie mieć ochoty na sex.
Stosuje antykoncepcję hormonalną? Może przechodzi infekcję i uważa, że to zbyt wstydliwa sprawa, żeby się z Tobą tym podzielić? Może rutyna wkradła się do waszego łóżka?
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Partyshow_pl

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Lis 2012

   

Wys³any: 2014-10-02, 07:54   

Dziewczyna musi najpierw akceptować swoje ciało aby móc pokazać je innym,w szczególności jeżeli sprawa dotyczy tak wrażliwego tematu jak seks. Poza tym mam wrażenie,że jest ona zwyczajnie znudzona,chce poznać nowe osoby,otworzyć się na nie- wiek w jakim jesteście jest bardzo burzliwy pełen miłości i romansów,zastanawiałeś się czy przypadkiem nie jest zauroczona innym facetem?
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
c) Zabrania się umieszczania w podpisie treści wulgarnych oraz niekulturalnych.
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2014-10-02, 20:30   

Bardzo możliwe, że Cię zdradza.
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2014-10-04, 20:18   

Najgorsze w tym jest to, że nie chce z tobą o tym rozmawiać. To jest najważniejsze w dojrzałym związku i bardzo źle robi, że unika tematu. To do niczego nie prowadzi. Jak macie wspólną przyjaciółkę to mógłbyś z nią pogadać o tym i zapytać, czy może ona coś wie albo mogłaby jakoś podpytać. Wiem, że to może nie do końca fair, ale twoja dziewczyna chyba też nie jest fair z tobą...
 

cocietrapi

User


Do³±czy³: 02 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-06, 19:52   

Dziękuję za odpowiedzi. Parę z tych rzeczy spróbuję wykorzystać.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com