Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Starozakonny PhD

Stały User

Pan polaków



ImiÄ™: Shlomo

Do³±czy³: 02 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-10-17, 22:33   

$karbówko, jestem zaniepokojony Twoją żarzącą się nienawiścią. W 39' też był taki artysta, który twierdził, że przedstawiciele jednej religii są źli i trzeba ich "wytępić". Wszyscy wiemy jak to się skończyło. Ten stereotyp mówiący o tym, że każdy muzłumanin to terrorysta jest tak samo prawdziwy, jak to, że każdy polak to złodziej i pijak, każdy Norweg to blondyn, a każdy Murzyn jest nierobem.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-10-17, 23:02   

Starozakonny PhD napisa³/a:

$karbówko, jestem zaniepokojony Twoją żarzącą się nienawiścią. W 39' też był taki artysta, który twierdził, że przedstawiciele jednej religii są źli i trzeba ich "wytępić".


Te dwa zdanie raczej powinny niepokoić Ciebie, bo wynika z nich jasno, że nie pojmujesz istoty dyskusji, na dodatek porównywanie mnie do Hitlera jest po prostu chamskie i niskich lotów.
W sumie gdybym był złośliwy to bym kazał Ci teraz wymienić gdzie ja tam piszę z nienawiścią, gdzie podjudzam do zabijania i gdzie mówię, że każdy muzułmanin to terrorysta, no ale wiem, że zwykle poza insynuacja i pisaniem "a może nie wszyscy są źli" żadnych konkretów od obrońców radykałów nigdy nie uświadczy się. :-D

Poza tym zaczepki z Twojej strony, po wszystkim kiedy pisałeś nienawistne posty o Polakach, jest wyjątkowo groteskowe.
 

Starozakonny PhD

Stały User

Pan polaków



ImiÄ™: Shlomo

Do³±czy³: 02 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-10-17, 23:10   

$karbówko, gdzieżbym śmiał cokolwiek niewłaściwego na nieskalany naród polski pisać.
Nie musisz się tak unosić od razu, byłem po prostu przerażony ilością jadu zielonymi stumieniami z Twych postów płynącego.
Nie porównuję Ciebie do ów malarza, a jedynie Twe poglądy, które wydają mi się poniekąd paralelne. W ogóle nie rozumiem istoty dyskusji na temat muzłumanów. To tacy sami ludzie jak inni, nie ma potrzeby ich stygmatyzować.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-10-17, 23:17   

Starozakonny PhD napisa³/a:

$karbówko, gdzieżbym śmiał cokolwiek niewłaściwego na nieskalany naród polski pisać.


:-D Ja pamiętam.
Na dodatek 30 minut temu napisałeś, że Polacy to naród bandytów, że strasznie mordowali UPA i Niemców, a sam robisz mi tu histerię broniąc bandytów z islamu.
Raczej, jesteś ostatnim który w ogóle może mnie krytykować.

Cytat:

Nie musisz się tak unosić od razu, byłem po prostu przerażony ilością jadu zielonymi stumieniami z Twych postów płynącego.


To nie jad, to fakty, większość muzułmanów z Afryki i Bliskiego Wschodu to ciemna hołota, nienawidząca Europy i zachodniego stylu życia, przesiąknięta islamską propagandą, nieasymilująca się w Europie, mająca w dupie prawa krajów Unii, tworząca swoje getta i destabilizująca sytuacje demograficzną żerując na głupocie lewackiego socjalu. :-D

Starozakonny PhD napisa³/a:

Nie porównuję Ciebie do ów malarza, a jedynie Twe poglądy, które wydają mi się poniekąd paralelne


Moja poglądy są mniej radykalne niż panów islamistów, których twoi przedmówcy bronią zdaniem "a może nie wszyscy są źli".
Ja tylko im próbowałem wytłumaczyć, że to do niczego nie prowadzi, bo wtedy można deprecjonować każde zagrożenie, wyciągając przykład jednego dobrego muzułmanina/Niemca/Sowieta itp. kiedy miliony innych otwarcie mówi, rozwalimy Europę.

Starozakonny PhD napisa³/a:

To tacy sami ludzie jak inni, nie ma potrzeby ich stygmatyzować.


Nie tacy sami, mają prane mózgi jak chrześcijanie w średniowieczu słynnym "memento mori".
Tylko oni po swojemu.
Stygmatyzować ich?
Sami to robiÄ…. :]
 

marcinb1  

Stały User


ImiÄ™: Marcin

Do³±czy³: 18 Lip 2014

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2014-10-18, 10:00   

$karbówka napisa³/a:

Haha, chłopie, na przeczytanie wszystkich moich postów, to by Ci weekendu nie starczyło.
Co ty marzysz?
Poza tym, jakbyś czytał moje wszystkie posty, to byś wiedział, że połowa mojej rodziny to muzułmanie...


Mi chodziło o posty z tego wątku.
A co do połowy twojej rodziny to ich nie tolerujesz??? I mówisz na nich "ciemnota"??
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-10-18, 13:20   

marcinb1 napisa³/a:

Mi chodziło o posty z tego wątku.


Jak ktoś za gwałt kamienuję ofiarę bo trzeba zmazać plamę z rodziny, zakazuje prowadzić kobietom samochodu, jest wrogo nastawiony do każdej innej wiary, a w szczególności uważa za wroga Europę i nie chce się podporządkować prawom, uważa wysadzenie się w tłumie za spełnianie woli Boga, praktykuje klitoridektomię, czy zmuszanie dziewczynek do wychodzenia za mąż w wieku 10 lat, jest podatny na hasełka głoszone przez brodatych wariatów - to jest ciemnotą.
I tak jest w krajach trzeciego świata, że ta ciemnota to wszystko robi, i to często jest kierowane z poziomu państwowego - a jeśli tak, to jest to najlepszy dowód na otumanienie tych mas radykalizmem.


marcinb1 napisa³/a:

A co do połowy twojej rodziny to ich nie tolerujesz??? I mówisz na nich "ciemnota"??


Nie, bo to rodzina z silnie zlaicyzowanej zachodniej części Turcji, na co dzień łamiącej z kilkadziesiąt przykazań pobożnego muzułmanina samym stylem życia. Im bliżej jest do Europy niż islamskiego skansenu.
Oni nazywają ciemnotą tych z głębokiego wschodu np. Sanlufry czy Vanu.
Tam gdzie kobieta nadal siedzi w domu, za odkryte włosy można dostać kamieniem, a wrogość do Europy to norma.
 

Greta19

Stały User


Do³±czy³: 13 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-10-18, 15:09   

Ksiądz ma wiele wspólnego z katolicyzmem, ale nie pedofilia. Sam czytaj ze zrozumieniem, w kulturze czy religii chrześcijańskiej nie ma wzmianki o tym, że należy molestować dzieci.

Szkoda, że tolerancja nie działa w dwie strony. Większość Europy toleruje zakrywanie twarzy, agresywne protesty i publiczne, pokazowe modlitwy, natomiast nie sądzę, żeby ktoś uszedł żywo przechadzając się np. po Afganistanie w krótkiej spódniczce, z krzyżem na szyi, głosząc, że Chrystus zmartwychwstał. Zapewne większość przyjaznych, pokornych muzułmanów przyjęłaby go bardzo ciepło ;)
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-10-18, 15:56   

Greta19 napisa³/a:

Zapewne większość przyjaznych, pokornych muzułmanów przyjęłaby go bardzo ciepło


No, oblali bo go kwasem, jak tą dziewczynę w Pakistanie, za założenie mini-spódniczki.
Nic to, zaraz się dowiemy, że w Europie prawo zwyczajowe, tez przewiduje oblewanie się kwasem. :-D
 

caramella  

Stały User



ImiÄ™: Maria Elena

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Wrz 2014

Sk±d: je viens du sud

   

Wys³any: 2014-10-18, 17:11   

Spoko, ironizujcie ile wlezie ;) ja po prostu chcialam spojrzec na ten temat od innej strony. Nie twierdze, ze problemu nie ma, bo jest, ale nie rozwiazemy go wrogoscia do muzulmanow mieszkajacych w Europie. Bo to sa zwykli ludzie jak wszyscy inni, jedynie przestrzegajacy innych zwyczajow. Trzebaby zabrac sie do tego od organizacji wahabistow, ale wspaniale USA niestety wysyla swoje wojska tylko tam, gdzie im sie oplaca. Tekst o wycinaniu lechtaczek nie ma nic wspolnego z islamem bo to jest zwyczaj calkowicie kulturowy i nie ma ani jednego wersetu poparcia tego zwyczaju przez islam. ETA zawiesila bron ale ciagle w Hiszpani wywoluje sie zamieszki (walka z policja, gumowe kule, plonace miasto, ludzie z powybijanymi oczami, demolowanie sklepow...) i nigdzie nie ma ani pol wiadomosci na ten temat. Prawda jak zwykle lezy po srodku, bo nie twierdze ze wszyscy muzulmanie w Europie sa potulni jak baranki ale pewne jest, ze kazda zadyma z udzialem muzulmanina jest dziesieciokrotnie wyolbrzymiana i od razu podpina sie pod nia religie, chocby religia nie miala z dana sytuacja zadnego zwiazku.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-10-18, 18:37   

caramella napisa³/a:

Nie twierdze, ze problemu nie ma, bo jest, ale nie rozwiazemy go wrogoscia do muzulmanow mieszkajacych w Europie.


Ależ twierdzisz!
Każdy Twój post to próba deprecjonowania problemu i wmawianie ludziom, że muzułmanie to są tacy sami jak każdy inny imigrant - otóż waśnie nie są i dlatego jest z nimi tyle problemów.
Oczywiście, nie rozwiążemy tego wrogością, tylko deportacją, bo jak ktoś nie chce się asymilować, tylko otwarcie grozi Europejczykom to nie ma co się cackać.
We Francji wprowadzono zakaz noszenia przez muzułmanki chust, i co szanują to prawo?
Nie, na dodatek jeszcze próbują wymuszać swoje stanowiska i przywileje kosztem innych.
Imigrant, który nie respektuje prawa gospodarza to wróg - muzułmanie nie respektują na dodatek sami póbują narzucać swoje wizje świata gospodarzowi - jeśli tak - są wrogiem!
Poza tym, gdzie ich tolerancja?
Spróbuj się przejść z krzyżem na piersi w takim Jemenie, Arabii czy Mauretanii.

caramella napisa³/a:

Tekst o wycinaniu lechtaczek nie ma nic wspolnego z islamem bo to jest zwyczaj calkowicie kulturowy i nie ma ani jednego wersetu poparcia tego zwyczaju przez islam


Dżihadyści z Państwa Islamskiego (IS) na opanowanych terytoriach nakazali wszystkim dziewczętom i kobietom w wieku od 11 do 46 lat przejście zabiegu wycięcia łechtaczki, poinformowała ONZ.
Fatwa, religijny edykt islamski, ma dotyczyć 4 mln kobiet i dziewcząt na opanowanym przez dżihadystów terytoriach Iraku i Syrii, poinformowała p. Józefina Badcock na konferencji w Genewie.
:-D
Jasne, kolejny przypadek.

caramella napisa³/a:

Prawda jak zwykle lezy po srodku, bo nie twierdze ze wszyscy muzulmanie w Europie sa potulni jak baranki ale pewne jest, ze kazda zadyma z udzialem muzulmanina jest dziesieciokrotnie wyolbrzymiana i od razu podpina sie pod nia religie, chocby religia nie miala z dana sytuacja zadnego zwiazku.


No, za przedruk w gazecie duńskiej z karykatura Mahometa zaczęli rozwalać dzielnice, za błędnie zinterpretowane słowa Benedykta XVI zaczęli rozwalać dzielnice, za prawo o zakazie noszenia chust zaczęli rozwalać dzielnice - to nie ma żadnego związku z religią?
Jak dla mnie, widać na dłoni, że fanatyzm religijny jest motorem napędowym tych zamieszek.
Nie masz nic konkretnego na obronę fanatyków poza ciągle powtarzanym "to nie islam jest zły, nie każdy muzułmanin zabija, ETA jest gorsza, USA bla bla bla".
To naprawdę wygląda tak samo jak histeryczne posty Hautevilla" "nie każdy Niemiec był zły, jak można było z nimi walczyć". :oczami:
Jak muzułmanie zaczną się asymilować, przystosują do prawa krajów Europy, porzucą fanatyzm, zlikwidują ciemnogród w swoich krajach, zbudują kościoły w Arabii Saudyjskiej, Jemenie czy Omanie - to wtedy przyznam, że nie są zagrożeniem cywilizacyjnym.
Na razie, imigracja muzułmańska działa typowo jak piąta kolumna i mało tego - sami otwarcie głoszą, że nienawidzą Europy.
Co chcesz za lepszy dowód?

caramella napisa³/a:

ETA zawiesila bron ale ciagle w Hiszpani wywoluje sie zamieszki (walka z policja, gumowe kule, plonace miasto, ludzie z powybijanymi oczami, demolowanie sklepow...) i nigdzie nie ma ani pol wiadomosci na ten temat


Jak na wszelki brak informacji jesteś dość dobrze poinformowana o rzekomej działalności ETA, terroryzującej Hiszpanię bardziej niż muzułmanie Europę.
Nawet komuÅ› oko podbili??
Nie było tam czasem jeszcze niecenzuralnych słów?
Nie no faktycznie straszniejsi są niż ci "pokojowi muzułmanie" zupełnie bez związku z islamem. :-D

Co będzie jako następny przykład destrukcyjnej działalności narodów Europy, która przyćmiewa wyczyny muzulmanów?
Spalenie tęczy na placu Zbawiciela? ;)

caramella napisa³/a:

ale wspaniale USA niestety wysyla swoje wojska tylko tam, gdzie im sie oplaca.


Oezu...
No tak, złe USA wszędzie powinno pilnować porządku - widzę, że duch towarzysza Guevary wiecznie żywy.
USA, co zrobiło to zrobiło - ale to nie oni nasprowadzali muzułmańskich brudasów do Europy i nie oni ich karmili socjalem, powodując sytuację, że Francuz ma 1 dziecko o imigrant z jakiegoś islamskiego kołchozu 5-6 dzieciaków.
To lewackie rzÄ…dy w Europie za to odpowiadajÄ….
A USA to nie jest organizacja charytatywna, która ma pomagać biednym. :-D
 

Greta19

Stały User


Do³±czy³: 13 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-10-18, 19:38   

£atwo jest być tolerancyjnym mieszkając w Polsce, bo ten problem jeszcze tego kraju nie dotyczy. Przede wszystkim w Polsce statystyczny muzułmanin to sympatyczny, normalny człowiek, nie stwarzający problemów, ponieważ stanowi on mniejszość i nie ma możliwości narzucania swojej kultury i wyznania, plus nie jest przedstawicielem radykalnej ciemnoty.
Ja mieszkam w UK, w miejscu gdzie codziennie widuje kobiety w nikabach, a nawet w burkach, które patrzą na Europejki krzywo i niejednokrotnie rzucają, żeby się ubrały, bo spłoną w piekle i mimo, że świetnie posługują się angielskim, co świadczy o tym, że nie przyjechały tutaj wczoraj, dalej się nie zasymilowały. Widuje mężczyzn w spódnicach, którzy gwiżdżą i trąbią na mnie z samochodów, podczas gdy obok nich siedzi żona (oczywiście w nikabie). Na ulicy mijam kobiety w zaawansowanej ciąży, które dźwigają po kilka toreb z zakupami, wokół nich gromadki dzieci, którymi w ogóle się nie interesują, a przed nimi idą mężowie, którzy nawet się nie obejrzą. U mojego znajomego w pracy zatrudnili radykalnego muzułmanina, który mimo kilkuletniego pobytu tutaj wchodził w zakładowej toalecie nogami na deskę i załatwiał swoje potrzeby niczym do dołu w ziemi. Z kolei znajomy, który mieszka we Francji wynajmował dom obok muzułmanów, którzy załatwiali się do wanny, a smród był tak okropny, że nie dało się otworzyć okna. Czyżbyśmy wszyscy mieli takiego pecha, że spotykamy tylko tych złych?
Wszędzie tam, gdzie ilość muzułmańskich imigrantów się zwiększa, zwiększa się wskaźnik przestępczości. Muzułmanie domagają się przestrzegania swoich praw, ignorując miejscowe.

Problem jest i nie rozwiążemy go już w żaden sposób, w momencie, w którym w stolicach europejskich państw najczęściej nadawanym imieniem jest Mohamed, jest już za późno.
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaÅ›wiatów

   

Wys³any: 2014-10-19, 00:49   

Można się spierać o Islam (którego nie ogarniam) , ale o tą hustkę? Może ona dziwić ludzi, odstraszać bo to coś innego. Ja widząc kogoś w hidżabie może miałbym pewne obawy, przed nieznanym. Mimo tych terrorystów nie wrzucałbym wszystkich do jednego worka. Mamed Chalidow, jeden z najlepszych zawodników MMA w Europie, jest praktykującym muzułmanem. W jego przypadku oznacza to jedynie, że modli się przed posiłkami i nie walczy na galach odbywających się w czasie kiedy wg. jego religii jest to zakazane.
Jakuta, jeśli nie chcesz wysadzić nas w powietrze to noś sobie hidżab (wyglądasz w nim ok) i wszyscy będziemy zadowoleni ;)
_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-10-19, 20:26   

http://www.e-mlodzi.com/m...5,15.htm#772294
http://www.e-mlodzi.com/m...,345.htm#753592

Zachęcam sami wiecie do czego :)
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-10-22, 20:25   

caramella napisa³/a:

Moze niekoniecznie wprost ale osoby wierzace czesto sa w pewien sposob odrzucane w grupie. Ale moze to i lepiej



Ależ tak samo bywa z ateistą który znajdzie się w grupie osób wierzących. Teraz to po prostu działa w obie strony, bo obie strony mogą odrzucać osoby o innych zapatrywaniach, a 400 lat temu by po prostu sąd kościelny wydał wyrok, król podpisał i by mi żywcem spalono ręce za to że wypisywałem ateistyczne zapatrywania.

caramella napisa³/a:

W teorii,



A w praktyce, ilu wierzących, deklarujących się jako katolicy (nieważne czy chodzą na mszę, czy nie) atakuje katolików za katolicyzm? (za katolicyzm jako doktrynę, a nie za to że Wesołowski miał na komputerze rzeczy których mieć nie powinien)

marcinb1 napisa³/a:

Ludzie ogarnijcie te swoje poglÄ…dy!!!!!
Jeden pisze że jeśli większość polaków nie lubi muzułmanów to on też nie. Druga znowu że to dobrze że osoby wierzące są odrzucane w grupie. Co to ma być??? Gdzie tolerancja???



SÅ‚uszne uwagi.

$karbówka napisa³/a:

Tolerancja nie może oznaczać przymykania oczu na zagrożenia.
Islam tatarski, bośniacki czy kazachski istnieje wśród ludów w Europie i nie ma z tym problemu.
Niestety to co przyłazi z Bliskiego Wschodu i Afryki (...) otwarcie nam wroga



Uwaga też w znacznej mierze słuszna.

marcinb1 napisa³/a:

Wg. mnie każdy kto w pewien sposób bezpośredni próbuje pozbawić życia drugiej osoby w sposób brutalny (tak jak robią to terroryści) powinien być skazany na śmierć.(...)
Dlatego powinno się rozróżniać zwykłych ludzi od ludzi niebezpiecznych bez względu na wyznawaną wiarę



Ależ w Starym Testamencie są ustępy które nakazują zabójstwo przez ukamienowanie, za poglądy! Masz rację że nie wrzucasz wszystkich wyznawców do jednego worka, ale doktryny też nie można lekceważyć. Prosty przykład, jeżeli realny socjalizm sprzyja kradzieżom i one występują na ogromną skalę, to jest jego wada. Tak samo z religiami bliskowschodnimi. Zjawisko wojen religijnych było niespotykane w Europie przed ich pojawieniem się, w Azji Wschodniej również.

caramella napisa³/a:

Powinno Cie obchodzic bo skoro robia cos wbrew glownej ksiedze islamu to znaczy, ze nie robia tak jak islam chce tylko odwrotnie. I nie mozna za to zrzucac winy na islam, tylko na ciemnote czy zacofana kulture tamtych krajow.



Jeżeli można winę na system podatkowy że go łatwo obejść, chociaż prawo stanowi że nie wolno, albo wolno atakować PRL za wychowywanie ludzi na złodziei, chociaż deklaratywnie i w programie edukacji wyglądało to bardzo ładnie i uczciwie, to jak najbardziej można obwiniać Islam. Jeżeli Allah zakazał muzułmanom zabijać, to bardzo kiepsko jak na boga to zapisał, że tak zupełnie i na tak wielką skalę jest przez wyznawców niezrozumiany.

Gdybym był posłem i napisał ustawę która może zostać źle zrozumiana, to legislator nie powinien jej przepuścić. A jeśli przepuścił, to powinien stracić pracę.

$karbówka napisa³/a:

Wszystkie łagodne formy islamu jak w Kazachstanie czy zachodniej Turcji, wynikają z silnego wpływu czynników świeckich, kemalizmu i stalinizmu - które, dość silnie zahamowały największe kretynizmy z tej wiary.



No tak, przecież bardzo podobnie było z chrześcijaństwem. Prześladowania za poglądy religijne, zamierały na skutek rozpowszechniania się świeckich idei i potrzeby politycznej- walki były zbyt wielkim problemem by można było bez końca pozwalać aby osiągały dużą skalę.

caramella napisa³/a:

Nie twierdze, ze problemu nie ma, bo jest, ale nie rozwiazemy go wrogoscia do muzulmanow mieszkajacych w Europie.



Tu oczywiście masz rację. Trzeba rozmawiać z tymi z którymi się da rozmawiać, tym bardziej że oni mogą stać się swego rodzaju "wytrychem". Katolicy, kalwini i luteranie też się mordowali nawzajem i razem mordowali ateistów, ale ostatecznie dali się przekonać (po stuleciach) świeckim ideom tolerancji i neutralności, gdy te idee dojrzały, a doświadczenie było tak dobitne i dotkliwe że nawet ludzie wierzący nie mogli się pogodzić z pomysłem że mordowanie sąsiada ze względu na poglądy jest dobre, bo za chwilę ktoś inny mógł ich zamordować z tego samego powodu.
Trzeba rozmawiać z tymi z którymi się da. Fanatyków, niestety trzeba jakoś usunąć, bo oni stanowią zagrożenie nie tylko dla Europy, ale i dla całego świata, oraz postępu, i wszelkich innych kultur i zdobyczy cywilizacji.
Jeżeli nie będziemy rozmawiać, a tylko walczyć, to zostaną jedynie dwie możliwości

1. Wariant optymistyczny jest taki że walka sunnitów z szyitami stanie się nie do zniesienia dla obu stron, i w końcu dojdą do tego, co myśmy zaczęli wymyślać w XVIw. a zaakaceptowali w wieku XVIII: że tolerancja światopoglądowa jest jedną z najpotrzebniejszych wartości.
2. Wariant pesymistyczny jest taki że to się nie uda, i będziemy musieli z nimi walczyć bez końca albo po prostu ich wytępić. Mam tylko wątpliwości czy będziemy mieli dość sił żeby w ogóle się bronić.

Greta19 napisa³/a:

£atwo jest być tolerancyjnym mieszkając w Polsce



W ogóle łatwo jest być tolerancyjnym, bo tolerancja z założenia powstała żeby ułatwić życie. Trzeba tylko pamiętać o podstawowej zasadzie liberalizmu: "Nie ma wolności, dla wrogów wolności". To jest czysta logika: nie można być tolerancyjnym i tolerować nietolerancji, bo powstaje sprzeczność!

Damn napisa³/a:

http://www.e-mlodzi.com/m...5,15.htm#772294
http://www.e-mlodzi.com/m...,345.htm#753592

Zachęcam sami wiecie do czego :)



No tak, słusznie.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Jakuta

Stały User



ImiÄ™: Jakuta

Wiek: 27

Do³±czy³: 06 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-12-04, 14:42   

Na próbę zdjęłam hidżab, skróciłam i zafarbowałam włosy. Jak Wam się podoba?

fg.jpg

Plik ¶ci±gniêto 8 raz(y) 46,75 KB

b.jpg

Plik ¶ci±gniêto 6 raz(y) 117,97 KB

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com