Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

alonzo

Stały User


Do³±czy³: 05 Cze 2011

   

Wys³any: 2014-10-19, 18:34   Samotność , Psychika , Ból ...

Witam Wszystkich :-) Otóż Rok temu rozstałem się z dziewczyną którą na prawdę kochałem To ona zostawiła mnie otóż miałem do niej 100 Km robiłem dla niej wszystko, a ona okłamywała mnie ciągle a ja ciągle wybaczałem i jeździłem tak często jak tylko mogłem trwało too 2 lata ... ( była to pierwsza dziewczyna ) Obiecanki , że na zawsze iwgl ... a ja uwierzyłem zapatrzony w jej urodę. Raczej nie mam zbyt powodzenia u Kobiet hmm nie wiem może , że jestem typem samotnika nie lubię dyskotek imprez masowych iwgl spokojny z tego co mi mówiono cichy i zamknięty w sobie ... Nie ukrywam , że chciałbym kogoś mieć , próbuję nawiązać znajomości przez ( portale sympatia, fotka, fb ) lecz tam jestem raczej ignorowany )Jestem zbyt hmm wstydliwy. Spotkałem się w tym roku z kilkoma dziewczynami jedna powiedziała, że nie czuję by to było coś więcej druga zaś okey ale znów mi nie pasowała i jej myślenie oraz mój sponsoring co mnie dość denerwuje. Ciągle myślę o byłej nie tak jak na początku to było coś starszego ból jest ale jestem do niego przyzwyczajony dzięki czemu mogę już normalnie zasypiać i pracować . Nudzi mnie obecne życie 6 dni Praca , i jazda samochodem bez celu w samotności spoglądając na inne pary , samotne zakupy. Jak to mogę zmienić co robić ? Proszę o porady osób które miały podobne problemy . Pozdrawiam
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-10-19, 19:13   

alonzo napisa³/a:

Jak to mogę zmienić co robić ?

Po pierwsze, przestać pisać "iwgl". Pokejęzyk nie jest mile widziany. Dorośnij i ogarnij się.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2014-10-19, 20:59   

Cytat:

Po pierwsze, przestać pisać "iwgl".



Ja chyba jestem już naprawdę stara, dwa razy musiałam czytać ten skrót żeby go obczaić :-o .
http://www.e-mlodzi.com/s...czy-vt42846.htm

Ty szukasz dziewczyny, ona chłopaka, nie wiem, pogadajcie sobie? A nóż widelec łyżka.
A i jeszcze jedno - dziewczynę można znaleźć i poza dyskotekami czy masówkami.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com