Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Doł±czyła: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wysłany: 2014-10-19, 13:41   

Mika16 napisał/a:

Nie wiem sama czego oczekuję. Myślałam,że może przez to forum kogoś poznam,bo w realu ciężko mi idzie. Niby jakies zainteresowanie jest,ale potem nic z tego nie wynika :/




Dziewczyno jak nie poznasz chłopaka w realu, to przez Internet odradzam. Musisz się zwyczajnie otworzyć, a Ty - jak wynika z Twojego opisu - zamknęłaś się w sobie jak ślimak w skorupie. U Ciebie wszystko jest na nie ,musisz sama zdecydować co chcesz,bo jakoś nic Ci nie pasuje. Częściej wychodź, spotykaj się ze znajomymi, chodź do kina,parku itd , po prostu bywaj, bo przesiadując w domu chłopaka nie spotkasz.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

sacharon  

Mega wymiatacz


Wiek: 27

Doł±czył: 16 Wrz 2012

   

Wysłany: 2014-10-19, 15:51   

metalmummy napisał/a:

sacharon napisał/a:

Sam nie przyjdzie.


No pewnie, bo facetów to o wszystko trzeba prosić:)



Nie. Facet owszem, może podejść, pierwszy zagadać, pierwszy podrywać, ale jak ma to zrobić kiedy dziewczyna siedzi w domu i nie wychodzi spotykać się ze znajomymi?
 

Mika16

User


Doł±czył: 26 Lut 2013

   

Wysłany: 2014-10-19, 18:53   

Z którego zdania z mojego postu wywnioskowaliście,że siedzę w domu i nigdzie nie wychodzę?
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doł±czyła: 28 Gru 2010

   

Wysłany: 2014-10-19, 19:06   

sacharon,

Mika16 napisał/a:

Z którego zdania z mojego postu wywnioskowaliście,że siedzę w domu i nigdzie nie wychodzę?


A otóż wychodzi.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

sacharon  

Mega wymiatacz


Wiek: 27

Doł±czył: 16 Wrz 2012

   

Wysłany: 2014-10-19, 21:30   

Dobra, wyszła pewna nieścisłość, nieistotne. Jak często wychodzisz z tymi znajomymi?

Nie ma uniwersalnego rozwiązania w tym temacie. Musisz nawiązywać nowe kontakty, może w końcu się uda. Zresztą jeżeli się nie uda to pomyśl co mogłabyś robić w wolnym czasie dla siebie, ale nie chodzi mi o jakieś tam hobby tylko coś takiego praktycznego, nie wiem, podszkol języki, programy komputerowe. Takie rzeczy dają często możliwość większych zarobków, a co za tym idzie, większego powodzenia u facetów. Może teraz jeszcze to się wydaje dziwne, ale już w wieku 25 lat nie chodzi tylko o to czy partner ma ładną buźkę i fajny charakter.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com