Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

wojtekt8pl  

Hiper wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Sie 2012

   

Wys³any: 2014-10-19, 15:47   pisać, czekać?

Kilka dni temu na imieninach u ciotki trochę sobie wypiłem alko z rodzinką, bliższą, dalszą... Po przyjściu do domu otworzyłem sobie jeszcze piwko i usiadłem do komputera. Wchodzę sobie na fajsbuka i oglądałem sobie te dziwne strony z memami. I tak powoli zaczynałem czuć ile naprawdę wypiłem.
W pewnym momencie napisała do mnie pewna dziewczyna, psiałem kiedyś na forum temat, że chce do niej napisać, ale nie wiem jak bla bla bla - jak zwykle nic nie zrobiłem, a teraz ona do mnie napisała.
I tak klikam na wiadomości i widzę hej, a zamiast od razu odpisać ja tak tam siedze przez chyba 5 minut i sie tak patrze bez ruchu jak szpak w p***e. W końcu po powolnym pozbieraniu literek też się przywitałem. Zapytała co słychać. A ja zamiast pisać rysowałem ołówkiem po biurku. Po jakimś czasie napisałem (pisałem po literce więc to trochę pewnie trwało). Nawet nie zrobiłem dużo błędów tylko zamiast "bo" napisałem "mo", ale nie utrudnia to zrozumienia wiadomości. Też zapytałem co u niej. Nie wiem kiedy wyszła, a ja tak po "jakimś czasie" zasnąłem z głową na biurku.
Następnego dnia jak się obudziłem po wypiciu sporej ilości wody mój fb cały czas był odpalony widziałem, że przeczytała wiadomość wcześnie rano, ale do teraz nie odpisała.
Teraz nie wiem co mam robić... Pisać coś czy coś, coś, coś... Nie wiem teraz jak mam sie zachować jak zobaczę ją np. w szkole.... ehh - chyba tylko ja na świcie mam takie problemy.
PS. Tak wiem, że to żaden problem w porównaniu do jedzenia psów w chinach, głodu w afryce, oraz nielegalnych posiłków z ludzkich martwych płodów w jakimś tak kraju, którego nazwy nie pamiętam.
 

Salomea  

Stały User


ImiÄ™: Adela

Wiek: 23

Do³±czy³a: 01 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-10-19, 16:00   

Może nie wiedzała co odpisać, albo jej się nie chciało. Jak chcesz to napisz do niej "hej" jakby nigdy nic, a jak ją zobaczysz to się poprostu przywitaj :-P
 

Jakuta

Stały User



ImiÄ™: Jakuta

Wiek: 27

Do³±czy³: 06 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-19, 16:04   

Z picia alkoholu nic dobrego dla Ciebie nie wyniknie. Radzę zastanowić się czy warto pić dalej.
Chyba nie napisałeś nic złego, więc nie przejmuj się tym za bardzo i zachowuj się normalnie.
 

wojtekt8pl  

Hiper wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Sie 2012

   

Wys³any: 2014-10-19, 16:11   

Jakuta napisa³/a:

Z picia alkoholu nic dobrego dla Ciebie nie wyniknie. Radzę zastanowić się czy warto pić dalej.
Chyba nie napisałeś nic złego, więc nie przejmuj się tym za bardzo i zachowuj się normalnie.



To nie temat o moim wyjściu z uzależnienia od alkoholu (którego nie ma).
Każdy alkoholik się tak tłumaczy.
Nie zmrużę oka do końca przyszłego tygodnia.
 

Lonely Butterfly  

Moderator

Lonely Butterfly


Wiek: 26

Do³±czy³a: 07 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-10-19, 16:31   

Nie przejmuj się tym, jeżeli nie napisałeś niczego co mogło ją w jakiś sposób urazić, to wyluzuj.
Jeśli będzie Cię to gryzło, to wydaje mi się, że możesz jej jakoś wytłumaczyć, przeprosić, powiedzieć, że nie byłeś trochę w stanie pisać z takich i takich przyczyn... Albo przy następnym spotkaniu w szkole powiedz jej "hej" i wyjaśnij sytuację. Każdemu przecież może się coś takiego zdarzyć. Choć następnym razem jeśli będziesz pod wpływem to najlepiej nie zbliżaj się do telefonu, laptopa, tabletu i tym podobnych... :-P
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-10-19, 16:54   

Czekać.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

wojtekt8pl  

Hiper wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Sie 2012

   

Wys³any: 2014-10-19, 17:13   

Jimmy FoX napisa³/a:

Czekać.


PoproszÄ™ uzasadnienie.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-10-19, 17:22   

Naprawdę jest potrzebne? Napisałeś do niej ostatni, zadałeś pytanie. Z grzeczności powinna odpowiedzieć. Jeśli nie odpowie, to znaczy, że nie chce odpowiedzieć.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Marcineq  

Stały User

Marcineq


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 27

Do³±czy³: 10 Lut 2014

Sk±d: Koszalin

   

Wys³any: 2014-10-19, 18:29   

Owszem, czekać... Człowiek lubi zdobywać rzeczy,- które z reguły ciężko zdobyć... Nie mówię tu ażeby ją spławiać itd... Owszem, dawać jej jakieś sygnały - wyczuj sam jakie - ale nie narzucaj się jej... Napisz do niej raz... Popisz, zaproponuj rozmowę, kino, kawę czy co tam wolisz... Jeżeli się nie zgodzi i z góry odrzuci propozycję nie wykazując chęci przełożenia na inny termin czy coś podobnego to olej to...
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-10-19, 19:25   

Pomyslala, że ją olewasz i nie chce się narzucac.
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-10-19, 20:03   

Jakie czekać, sama do ciebie napisała a ty jednym okiem czytałeś a drugim patrzyłes na swoje żygi na podłodze. Napisz ze wczoraj byłeś w złym stanie i zaproś ja w ramach rekompensaty na piwo/spacer/seks lub wszystko naraz.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-10-19, 20:21   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

Napisz ze wczoraj byłeś w złym stanie i zaproś ja w ramach rekompensaty na piwo/spacer/seks lub wszystko naraz.


Najlepsze rozwiązanie. Tylko jak będziesz ją prosił o spotkanie, nie wspominaj o sexie, a o tym, że Ci głupio i chciałbyś poprawić się w jej oczach.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-10-19, 20:49   

Chyba następnym razem żarty będę podkreślał kolorowal na czerwono a w nawiasie napisze: żart
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-10-19, 21:39   

Ale po co? Chyba większość z nas wie co to sarkazm. No może Ty go nie dostrzegłeś w moim poście ale za to ja w Twoim tak.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

wojtekt8pl  

Hiper wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Sie 2012

   

Wys³any: 2014-10-19, 22:43   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

Chyba następnym razem żarty będę podkreślał kolorowal na czerwono a w nawiasie napisze: żart

metalmummy napisa³/a:

Ale po co? Chyba większość z nas wie co to sarkazm. No może Ty go nie dostrzegłeś w moim poście ale za to ja w Twoim tak.



Mój temat nie miał na celu wywoływania spięć międzu urzyszkodnikami forum. <lol>
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com