Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Moni  

User


ImiÄ™: Monika

Wiek: 28

Do³±czy³a: 11 Sie 2014

Sk±d: Dolny¶l±sk

   

Wys³any: 2014-10-20, 17:36   ANGIELSKI

Czy wie ktoś, gdzie można znaleźć kogoś kto by mógł uczyć ang. (pisanie,mówienie) ?
Bo na wszystkich stronach w necie (czatach językowych itp.) jest strasznie ciężko kogoś znaleźć
Pilnie potrzebuję podszlifować swój język ang. bo w tym roku zdaje maturę i chciałabym ją zdać w miarę dobrze
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-10-20, 21:09   

Nikt tak dobrze nie nauczy Cię angielskiego jak native speaker - polecam stronę interpals.net, gdzie można poznać ludzi z całego świata, w profilu każdy zaznacza jakim językiem się posługuje i w jakim stopniu, warto sprawdzić tę stronę ; )
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

Jakuta

Stały User



ImiÄ™: Jakuta

Wiek: 27

Do³±czy³: 06 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-21, 01:46   

Mi nic tak nie pomogło jak po protu słuchanie i czytanie po angielsku każdego dnia.
 

mala_marzycielka  

Wymiatacz



ImiÄ™: Adrianna

Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Sty 2014

Sk±d: Zawiercie

   

Wys³any: 2014-10-21, 20:24   

Potwierdzam, czytanie bardzo pomaga. A jak już nie będziesz mieć problemów ze zrozumieniem chętniej zaczniesz mówić :)
 

kanrunka  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-10-22, 14:25   

myślę, że dobrze też się osłuchać za pomocą filmów:)
 

Rieaf

User



Do³±czy³: 25 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-25, 19:28   

Najlepiej się uczyć z kilku źródeł, ja aktualnie przerabiam podręcznik, czytam harrego po angielsku i grę o tron wieczorami oglądam z napisami angielskimi.
 

johnnorton

User


Do³±czy³: 10 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-10, 16:01   

Jest wiele kursów internetowych, również na żywo przez skype. Najlepiej wybierz taki który byłby prowadzony przez native speakera, wtedy to da najlepsze efekty.
_________________
Podobają mi się wizytówki przezroczyste oraz kalendarze trójdzielne na ścianę.
 

Elita00

User


Do³±czy³: 31 Mar 2013

   

Wys³any: 2014-11-18, 20:41   

Ja osobiście polecam metodę Callana. Fajnie się to sprawdza. Tam się dużo rozmawia, odpowiada na pytania. Trzeba szybko reagować. Ja chodziłam to bardzo fajnej szkoły: GB English (wiem że działają w Warszawie, nie wiem, czy gdzieś jeszcze) i szybko zobaczyłam efekty. Wiadomo, pewnie nie każdemu pójdzie ale myślę że warto spróbować.
 

jenot

User

Jenot


ImiÄ™: Andrzej

Do³±czy³: 03 Gru 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2014-12-04, 00:56   

Można zamieścić ogłoszenie na serwisach ogłoszeniowych z korepetycjami i innych i sami się do Ciebie zgłoszą z propozycjami. Ale z kamerką i skype to tak odbiega od bycia naturalnie z nauczycielem/korepetytorem, ale i tak trzeba płacić. Więc już lepiej sobie odpuścić korki online i wziąć na żywo lub kursy multimedialne.
Bo tych kursów jest tak dużo, że ściągać i bawić się się na nich a przy okazji uczyć i za darmo. W ogóle angielskiego można się bardzo dużo samemu nauczyć. Celowo filmy oglądając to koncentrować się na tym co mówią po angielsku. Celowo kreskówki i inne starać się bez napisów. Na początku jest trudno ale potem się kuma coraz więcej i więcej. Mnóstwo filmików - do nauki języka też zostało już nagranych w przeszłości i można sobie na pewno pościągać. Różne programy w których trzeba pisać a jak jest źle to powiadamia. Więc nie potrzebny nauczyciel, zresztą nauczyciel może się mylić ale program nie ;)
_________________
lista katalogów firm
 

orelka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2014-12-08, 11:20   

Ja próbowałam oglądać filmy, słuchałam też audiobooków, ale ciężko jednak nauka wchodził mi do głowy. Myślę, że lepiej wybrać kurs online, ja wiem, ze to spore wyzwanie, ale taki sposób nauki przez internet z lektorem na żywo daje możliwość uczenia się w najlepszych warunkach i w najdogodniejszym czasie.
 

orelka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2014-12-11, 08:35   

Moni zdaje w tym roku maturę, to korzystanie z zachodnich portali niewiele jej pomoże. Ja poszłabym na kurs do szkoły, w której panuje bardzo dobra atmosfera, a nauczyciele przyjaźnie są nastawieni do uczniów. Trzeba tylko dobrze się rozejrzeć, moim zdaniem empik school jest godnym polecenia.
 

orelka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 06 Mar 2009

   

Wys³any: 2014-12-12, 09:23   

Mogą, ale nie muszą, w końcu kurs to kurs, nawet ten online jest lepszy od przeglądania portali :-P
 

geronimo  

User


Wiek: 29

Do³±czy³a: 30 Gru 2014

   

Wys³any: 2014-12-30, 22:57   

ja podszkalam angielski oglądając seriale/filmy w oryginale i czytając książki, ale kurs językowy to też nie głupi pomysł o ile się jest systematyczną osobą. Pisałam maturę w zeszłym roku i przygotowywałam się w Speak Up co sporo mi to dało, bo miałam większą motywację. Wcześniej chodziłam sporo na korki, ale minus był taki że czułam cały czas na sobie wzrok korka i przez to chyba zbyt dużą presję ;p więc jak dla mnie nauka własna plus kurs :)
 

bimber  

Stały User

zdobywca!



ImiÄ™: bartek

Wiek: 25

Do³±czy³: 04 Sty 2015

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2015-01-04, 20:09   

oglądanie filmów po angielsku z angielskimi napisami- super. rozmowy z innymi tylko po angielsku, fishki, testy z gramatyki i sprawdzanie poziomu wiedzy w inne sposoby.
_________________
bla bla bla
 

Pasi  

Stały User



Do³±czy³a: 04 Sty 2015

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2015-01-04, 21:24   

Ja lubię w sumie robić testy. Tak chyba najlepiej zapamiętuję.
_________________
Nie powiem co myślę!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com