Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Przesunity przez: Jimmy FoX | 2014-10-20, 14:04

Autor

Wiadomo

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2014-10-21, 09:03   

Jakuta napisa/a:

On proponuje abyśmy wzięli ślub jeszcze przed maturą, ale to chyba faktycznie o wiele za wcześnie.


Może wywiera taki nacisk na ślub ze względu na sex? Przynajmniej odniosłam takie wrażenie. Jeżeli faktycznie okazałoby się to prawdą, dojrzały to on w ogóle nie jest.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doczy: 22 Lut 2014

   

Wysany: 2014-10-21, 11:42   

5 dni temu pisalas ze nie masz powodzenia a teraz chcesz sie hajtac z 30latkiem? Pieprzyc logike
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Doczya: 10 Maj 2011

   

Wysany: 2014-10-21, 16:20   

Ewidentnie coś jest z nim nie tak albo czeka głównie na seks. Lepiej uważać.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-10-21, 16:44   

Też tego nie rozumiem. Bycie w związku to przede wszystkim wspólne spędzanie czasu. Znacie się pewnie od niedawna. Niewiele wiecie o sobie wzajemnie, kiepsko się znacie. Małżeństwo (nie wiem, jaki bralibyście ślub- w KK masz wyrok dożywocia ;-) , w Islamie pewnie też) to coś więcej. Albo inaczej- małżeństwo to związek jak każdy inny, tylko trudniej jest zerwać. Ktoś powie, że to dobrze, zwłaszcza gdy na scenie pojawiają się dzieci... Problem w tym, że bardzo łatwo wziąć ślub, a cholernie trudno cofnąć jego skutki.
Poza tym zastanów się, czy naprawdę jest Ci z nim dobrze. Byłem w związku z facetem starszym ode mnie o 13 lat i nie stanowiło to dla mnie żadnego problemu. Rozstaliśmy się z powodów, które z metryką nie mają niczego wspólnego. Niemniej my nie braliśmy ślubu, więc sprawa, choć bolesna, została zamknięta dość szybko,
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Hella  

Pogromca postów



Doczya: 03 Sie 2014

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2014-10-21, 16:58   

Im więcej o nim piszesz, tym bardziej chcę Ci powiedzieć - trzymaj się od niego z daleka. Przecież on w ogóle nie myśli o Tobie. Interesuje go czubek własnego nosa! Nie znasz faceta, nie jesteście w związku, nie wiesz nawet czy go lubisz (już nie mówiąc o kochaniu), a on proponuje Ci ślub w przeciągu paru miesięcy? Nawet nie zważa na to, że może chciałabyś w spokoju skończyć szkołę... Coś jest z nim nie tak. Mam wrażenie, tak samo jak przedmówcy, że jemu zależy na wzięciu ślubu, żeby przespać się z Tobą, a po krótkim czasie, gdy się znudzi, poszuka sobie innej partnerki.
Moim zdaniem powinnaś zerwać z nim kontakty. Nie wiem kim on dla Ciebie jest i jak się poznaliście, ale nie wygląda na to, żeby miał dobre zamiary i żeby liczył się jakkolwiek z Twoimi uczuciami. Nie pchaj się w związek, ani tym bardziej w małżeństwo, który jest nastawiony na potrzeby tylko i wyłącznie jednego z partnerów. Nie pchaj się w związek tylko dlatego, że on nalega. Spójrz prawdzie w oczy - Ty go nie kochasz. Ty go w ogóle nie znasz. On Tobą manipuluje, bo dobrze wie, że jesteś młoda i nie masz doświadczenia w relacjach damsko-męskich. Nie daj się wykorzystać, bo będziesz całe życie żałować.
 

cora

User


Doczy: 30 Sie 2014

   

Wysany: 2014-10-21, 18:18   

zgadzam się z moimi przedmówcami - z tym kolesiem naprawdę jest coś nie tak :/ no kto mówi tak od razu o ślubie? moim zdaniem manipuluje tobą i chce cię wykorzystac, osiągnie to co chce i nawet się za tobą nie obejrzy, uczciwi faceci tak się nie zachowują
 

Greta19

Stały User


Doczy: 13 Wrz 2014

   

Wysany: 2014-10-21, 20:17   

A jakiego wyznania/narodowości jest? To może być równie istotne.
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2014-10-22, 14:58   

Może jest bankrutem. MO¯E. Mam też taką koncepcję całkiem
możliwą . Otóż sądzę, że każdy chciałby mieć taką młodą żonę. ¯eby potem ją zdradzać naturalnie
_________________
W miękkim futrze kota
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2014-10-22, 20:41   

Jakuta napisa/a:

Jestem trochę nieobeznana w sprawach damsko-męskich, jak się pewnie zorientowaliście, a to dlatego że nikt się mną wcześniej na poważnie nie interesował.



W życiu człowieka który ma mniej niż 20-22 lata trudno o cokolwiek poważnego. Niepełny jeszcze rozwój mózgu i brak doświadczenia- danych na podstawie których można coś sensownego stwierdzi.

Jakuta napisa/a:

On proponuje abyśmy wzięli ślub jeszcze przed maturą, ale to chyba faktycznie o wiele za wcześnie.



Jeżeli to Polak, to znaczy że wariat. U nas żaden zdrowo myślący ludzie nie podejmują takich decyzji pochopnie. Ale to pewnie nie Polak, co by wszystko tłumaczyło. Twoje życie, rób jak chcesz. My mówimy: "Co nagle to po diable"
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

caramella  

Stały User



Imię: Maria Elena

Wiek: 33

Doczya: 10 Wrz 2014

Skd: je viens du sud

   

Wysany: 2014-10-26, 21:41   

Jesli ona jest muzulmanka i chce sie z nim hajtac to on musi byc muzulmaninem. A to wiele wyjasnia, bo w islamie takie malzenstwa to norma. Wiele mlodych kobiet bierze slub ze starszymi mezczyznami znajac sie krotko lub wcale, mlodo rodza dzieci i na nauke raczej nie ma czasu :)
A inna kwestia jest taka, ze slub w islamie nie jest tym czym slub w KK, dlatego dla was jest to dziwne czy wrecz oburzajace. W islamie natomiast rozwod to trzykrotne wypowiedzenie jednego zdania, i mozna brac slubow ile sie chce i po kilkanascie razy rozwodzic. Nie jest to decyzja do konca zycia.
Co nie zmienia faktu, ze muzulmanie wychodzacy za europejki to w znacznej wiekszosci cwaniaki, ktore chca dostac wize - przepustke na kontynent mlekiem i miodem plynacy... Po czterech latach ja dostaja i czesto zapadaja sie pod ziemie bo okazuje sie ze w ich kraju juz czeka inna "zona" nieraz z trojka dzieci. Dlatego trzeba faceta mocno sprawdzic, zanim sie jakos zaangazuje. Lub podejsc do sprawy rownie lekko jak on...
 

Jakuta

Stały User



Imię: Jakuta

Wiek: 27

Doczy: 06 Pa 2014

   

Wysany: 2015-03-24, 06:03   

Cześć to znowu ja.
Zdecydowaliśmy się na ślub. Jesteśmy małżeństwem już od miesiąca.
Jestem szczęśliwa.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-03-24, 08:52   

Napisałaś to tak entuzjastycznie, że wszyscy w to wierzymy.
Niemniej, życzę szczęścia na nowej drodze życia.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Jakuta

Stały User



Imię: Jakuta

Wiek: 27

Doczy: 06 Pa 2014

   

Wysany: 2015-03-27, 02:30   

Dziękuję :)
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com