Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Alers

User


Do³±czy³: 29 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-10-22, 09:54   Moja 18-stka...

Witam. Piszę ponieważ sam nie wiem co o tym myśleć. Otóż w kwietniu skończę 18 lat i stanę się pełnoletni, jest jednak pewien problem, nie wiem czy to dziwne czy nie, ale w ogóle nie czuję chęci urządzania imprezy z tej okazji. Byłem na kilku 18-tkach u kumpli i było naprawdę super, ale jakoś tak swojej nie chce mi się urządzać...
Do tego dochodzi kontakt z babcią, który jest trochę nieciekawy, a u mnie w rodzinie babcia jest praktycznie głową rodziny i większość się jej słucha... We wakacje gdy wracałem z rodzicami tata oznajmił przy kłótni z mamą, że babcia zastanawia się czy w ogóle przyjdzie do mnie na 18-tke... A jeśli nie przyjdzie babcia to dziadek również odpada, być może dwóch jej synów również i tak zbiera się spora część rodziny... Szczerze powiedziawszy lekko mi to wisi bo do zabawy nie są mi oni potrzebni, a nawet bawiłbym się lepiej bez nich.
Jednak po prostu nie czuję potrzeby świętowania tego dnia, na pieniądzach które zapewne bym zgarnął też specjalnie mi nie zależy... W 16-te czy 17-te urodziny w ogóle nie świętowałem i dla mnie był to w sumie normalny dzień jak każdy, myślę że ten też taki będzie.

Jak myślicie czy to dziwne ? Bo 18-stke robią niemalże wszyscy, a ja jakoś tak nie odczuwam chęci do tego, lekko mówiąc zwisa mi to. Oczywiście do tego jest jeszcze trochę czasu, ale powoli zaczynam o tym myśleć i chciałem sięgnąć tutaj o poradę czy to nienormalne, że nie chcę się bawić w taki dzień itp.
 

Argrest  

User


ImiÄ™: Eliasz

Wiek: 31

Do³±czy³: 08 Maj 2012

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2014-10-22, 11:51   

nie ma zadnego obowiazku wyprawiania swoich 18stych urodzin, Ja zrobiłem tak że dla rodziny na sali, kolacja itp. A dla najlepszych kolegow i kolezanek domowka! I prawie wszyscy mi mowili ze bawili sie lepiej u mnie niz na jednej 18stce co byla na sali tp ;)
_________________
" Bezsprzecznie, nic nie trwa wiecznie".
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-10-22, 12:44   

Nie, to nie jest nienormalne. Nie chcesz, nie rób.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Lonely Butterfly  

Moderator

Lonely Butterfly


Wiek: 26

Do³±czy³a: 07 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-10-22, 14:04   

Szczerze to padłam jak przeczytałam na czym polega ten Twój problem :mrgreen:
Nikt nie ma obowiązku robienia 18-stki. Jestem tym samym rocznikiem co Ty, a wielu moich znajomych również mówi, że raczej robić imprezy nie będą. Ja mam swoją za rok, ale również póki co nie widzę konieczności wyprawiania takiej imprezy. I to nie jest nienormalne ;-) Pozdrawiam.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-10-22, 18:42   

Bardzo wiele moich znajomych nie robiło imprezy osiemnastkowej. Ja również nie robiłam. Nigdy nie uważałam siebie przez to za dziwną, ale może się pomyliłam.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

mala_marzycielka  

Wymiatacz



ImiÄ™: Adrianna

Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Sty 2014

Sk±d: Zawiercie

   

Wys³any: 2014-10-22, 19:40   

Ja tam zrobiłam imprezę dla rodziny (typu grill na działce) razem z chłopakiem i dwójką przyjaciół. Imprezy dla znajomych nie planowałam, a zorganizowali mi ją sami, jako niespodziankę :) I tak samo zrobiliśmy w przypadku mojej przyjaciółki - nie chciała zrobić imprezy - my chcieliśmy się pobawić - sami zorganizowaliśmy :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com