Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Acrcher  

Stały User

Niepoprawny



ImiÄ™: Maciek

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Sty 2013

Sk±d: My own World

   

Wys³any: 2014-10-22, 20:18   Skomplikowana przyjaźń

Hej. Na studiach poznałem pewną dziewczynę. Zagadała do mnie i ogólnie zaczęliśmy dużo pisać i rozmawiać. Dobrze się rozumieliśmy. Spodobała mi się, ale przez ten czas nic się nie działo szczególnego. Dużo osób pytało nas czy jesteśmy razem i mówiliśmy, że nie. Miała też przyjaciółkę, którą poznałem i której się spodobałem. W końcu przyjaciółka uznała, że ta dziewczyna bawi się moimi uczuciami. Powiedziała jej o tym i mi. Była wielka afera i w końcu powiedziała mi ona, że zależy jej tylko na przyjaźni i raczej nie myślała o czymś poważnym. Pokłóciła się też z przyjaciółką i nie mogła znieść samego faktu, że się zadaję z nią. Potem w wakacje zbliżyliśmy się do siebie. Całe dnie spędzaliśmy razem i doszło do kilku sytuacji, gdy ja zacząłem całować ją w szyję oraz pieścić piersi. Kilka razy całowaliśmy się. Próbowaliśmy o tym porozmawiać, że nam nie wyjdzie, że liczymy na przyjaźń. Dużo się przytulaliśmy, pisaliśmy, rozmawialiśmy, trzymaliśmy się za ręce.
Wakacje się skończyły i poszliśmy na uczelnie. Tam Ona daje mi dłoń i ogólnie dalej zachowujemy się jak para. Tylko, że ona mówi, że nie wie czy chce być ze mną. Sam mam wątpliwości. Jest mi z nią naprawdę dobrze. Jej też, ale nie potrafimy się zdobyć na bycie razem. nie wiem czemu i ciężko mi to wyjaśnić. Dużo się zaczynamy kłócić i sam mam dziwne nastroje. I jeszcze wszyscy wokół twierdzą, że jesteśmy razem a tak nie jest
Powiedzcie co mogę zrobić w takiej sytuacji?
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-10-22, 20:29   

Na siłę w tych rozmowach szukacie problemów i negujecie w nich to, co można już uznać za stan faktyczny.
Omijaj temat, i rób co chcesz. Chcesz ją przytulić- przytul. Chcesz pocałować- pocałuj. Chcesz pójść z nią potańczyć- idź. Albo samo się ułoży albo samo rozleci, ślubu nie bierzesz, pomyłki są dozwolone. A miłych chwil nikt Ci nie odbierze.
 

smutasek  

User

smutna


ImiÄ™: Agnieszka

Do³±czy³a: 11 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-22, 20:59   

A jak pójdzie coś nie tak to o jedno doświadczenie będziesz mądrzejszy.
 

DoruÅ›  

Stały User



Do³±czy³a: 15 Lis 2012

   

Wys³any: 2014-10-22, 21:06   

Albo jesteście albo nie ! nie ma nic pomiędzy. Najlepiej to weźcie się w garść i pogadajcie ze sobą bo tak nie może być jak sobie to dalej wyobrażacie ? Bo serio trochę tego nie rozumiem bo albo kurcze wam zależy na sobie i cos do siebie albo nie i tylko się sobą bawicie . Raz chodzicie za raczke a na drugi dzień niby nie jesteście razem :?:
zastanówcie się czego od sobie chcecie :!:
_________________
Wyjśćie jest z każdej sytuacij tylko najwiekszy problem polega na tym, że każdy zawsze załamuje się przed końcem...
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2014-10-22, 21:10   

Ile Ty masz lat, że masz pytać ją : czy zostaniesz moją dziewczyną? *i oficjalny buziak pieczętujący związek.

Jesteś z nią, trzymacie się za ręce, spotykacie się, całujecie, uprawiacie seks.

Jesteście razem bez pytań.
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

DoruÅ›  

Stały User



Do³±czy³a: 15 Lis 2012

   

Wys³any: 2014-10-22, 21:13   

kenzy1 napisa³/a:

Ile Ty masz lat, że masz pytać ją : czy zostaniesz moją dziewczyną? *i oficjalny buziak pieczętujący związek.

Jesteś z nią, trzymacie się za ręce, spotykacie się, całujecie, uprawiacie seks.

Jesteście razem bez pytań.




Brawo ! Konkretna odpowiedz na pytanie :!:
_________________
Wyjśćie jest z każdej sytuacij tylko najwiekszy problem polega na tym, że każdy zawsze załamuje się przed końcem...
 

Acrcher  

Stały User

Niepoprawny



ImiÄ™: Maciek

Wiek: 30

Do³±czy³: 13 Sty 2013

Sk±d: My own World

   

Wys³any: 2014-10-22, 21:14   

Pytałem o to, ale nie jest pewna. Ja sam też. Momentami faktycznie stawiam na związek, ale potem myślę, że to bez sensu. Bardzo niestabilne jest to wszystko. Seksu nie uprawiamy ;d
 

DoruÅ›  

Stały User



Do³±czy³a: 15 Lis 2012

   

Wys³any: 2014-10-22, 21:18   

Tak myslalm ze bez sexu :p
Jeju moim zdaniem takie zabawy w pocałunki itp.,itd. nie maja sensu !!
Po co ? żeby po trzech latach ciągania się ze sobą jedna ze stron poznala kogos innego i powiedziała ,ze przecież byliście tylko przyjaciółmi
_________________
Wyjśćie jest z każdej sytuacij tylko najwiekszy problem polega na tym, że każdy zawsze załamuje się przed końcem...
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2014-10-22, 21:39   

Ale Ty jej nie pytaj o to, czy razem jesteście. Wychodzisz na dzieciaka wtedy.

Po prostu bierz sprawy w swoje ręce: masz ochotę, rób to, na co masz ochotę *w granicach przyzwoitości

Co daje informacja: jestem Twoją dziewczyną po pocałunku?
Całuje? Pytanie zbędne.
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-10-22, 23:59   

kenzy1 napisa³/a:

Ile Ty masz lat, że masz pytać ją : czy zostaniesz moją dziewczyną? *i oficjalny buziak pieczętujący związek.

Jesteś z nią, trzymacie się za ręce, spotykacie się, całujecie, uprawiacie seks.

Jesteście razem bez pytań.

Zapytać nie zaszkodzi. Dobrze wiedzieć, na czym się stoi. Jak ona puści się z innym, to na jego pretensje odpowie: "przecież nie byliśmy razem".
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2014-10-23, 08:11   

Tak Jimmi, ale tylko raz.

BTW: dziewczyna Cię całuje, trzyma za ręce, daje ciała, gotuje etc. etc. Jak tu w ogóle można powiedzieć: ale przecież razem nie byliśmy.
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-10-23, 13:43   

kenzy1 napisa³/a:

Tak Jimmi, ale tylko raz.

Tak.

kenzy1 napisa³/a:

BTW: dziewczyna Cię całuje, trzyma za ręce, daje ciała, gotuje etc. etc. Jak tu w ogóle można powiedzieć: ale przecież razem nie byliśmy.

Można. Zależy, jakie ma się podejście do związków.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com