Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Grander  

User


Doczy: 23 Pa 2014

   

Wysany: 2014-10-23, 11:15   Problem z fryzurą

Zwykle nie pytam o takie sprawy na forach, ale moi znajomi nie są w stanie mi doradzić.

Mam sztywne i sterczące włosy, gdy są dłuższe robi się mi afro na głowie. Te z boków nie są opadnięte, tylko stoją, na środku to samo. Przez to nawet po 3 tygodniach od wizyty u fryzjera wyglądam na zaniedbanego.

Chodzę do różnych ekspertów w dziedzinie strzyżenia, lecz w sumie z żadnego nie jestem w pełni zadowolony.

Część z nich tnie mnie tak źle, że krzywizny, schody i nierówności to norma. Tnie tak 80% fryzjerów.
Nawet jak powiem grzywka dłuższa, ci zostawiają krótką i do tego jakby miała kontakt z pijaną osobą.

Ostatnio jednak poszedłem do fryzjera, który obciął mnie twarzowo. Boki równe i krótkie, środek dłuższy.
Bardzo się mi to podobało.

Niestety, po tygodniu od wizyty, ta fryzura straciła na jakości. Włosy znowu sterczą, te ze środka zamiast stać prosto, są ułożone w różnych kierunkach, a na bokach znowu zaczynają odstawać.

Nie wiem czy to wina złego ścięcia, czy to włosy są takie i kształt jaki nadał fryzjer uległ deformacji.

Włosy u mnie są o tyle istotne gdyż to dzięki nim wyglądam lepiej lub gorzej. Lepiej gdy mam fryzurę twarzową, nic nie sterczy, wtedy podobam się sobie i widać że mam męskie rysy.
Gdy są dłuższe boki sterczą to głowa się poszerza i robi się ze mnie męska klucha.

Co byście doradzili?
 

Grander  

User


Doczy: 23 Pa 2014

   

Wysany: 2014-10-23, 14:33   

Ku*** zapomniałem dodać żebyście nie pieprzyli o tekstach homo, po prostu dbam o siebie i chcę dobrze wyglądać
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



Imię: M

Wiek: 32

Doczy: 28 Pa 2012

Skd: Pó?nocny-Wschód

   

Wysany: 2014-10-23, 14:35   

Aaa, no tak,no tak
_________________
You know who i am
 

Jimmy FoX  

VIP



Imię: Tomasz

Wiek: 33

Doczy: 26 Lip 2008

Skd: Birmingham

   

Wysany: 2014-10-23, 14:40   

Ja jak mam dłuższe włosy to też mi sterczą na wszystkie strony. Musiałbym chodzić co tydzień do fryzjera. Może Ty masz na to czas i pieniądze.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Naznaczony  

Stały User


Wiek: 29

Doczy: 03 Wrz 2014

   

Wysany: 2014-10-23, 14:50   

kupujesz maszynkę z philipsa do 100zł i obcinasz się zawsze na 6-12 mm i co za problem? Całą głowę jednej długości to nie problem samemu się obciąć tylko uważaj na oczy, bo ja się tak obcinałem raz to mi włos wpadł do oka i prawie skończyło się na pogotowiu, bo oko mi łzawiła, poczerwieniało, pojechałem po krople, a rano oka nie mogłem otworzyć, bo taka ropa :D
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-10-23, 14:50   

Miałem coś doradzić, ale skoro teksty homo są nie na miejscu, to będę milczał jak grób. Mogę tylko rzucić hasło: pianka do włosów.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Grander  

User


Doczy: 23 Pa 2014

   

Wysany: 2014-10-23, 14:53   

Moje teksty homo są odpowiedzią na atak użytkownika, który spytał się czy jestem homo bo tyle myślę o fryzurze. Ów osobnik usunął swój post.

[ Dodano: 2014-10-23, 14:54 ]
Miałem fryzurę jak tu



A teraz mi boki sterczą i już to źle wygląda.
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Doczy: 19 Cze 2014

Skd: z zaświatów

   

Wysany: 2014-10-23, 15:48   

Mam bardzo gęste włosy, nie podoba mi się jak mam je krótko ostrzyżone. Pianka do włosów jest rewelacyjnym rozwiązaniem, sam jej używam. Kosztuje kilka-kilkanaście złotych (zależy od firmy), rano wcierasz sobie ją we włosy i nawet ręką zaczesujesz włosy do tyłu, a te po bokach przygładzasz. Wyglądają świetnie i mają mocniejszy kolor. Problem pojawia się wtedy, gdy wyjdziesz na deszcz :-x
_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

Grander  

User


Doczy: 23 Pa 2014

   

Wysany: 2014-10-23, 16:04   

Chodzi o to, że gdy odrosną mi włosy, to te na bokach nie stoją w górę, tylko idą na bok. Używałem gumy i czegoś jeszcze, ale nie utrzymywały ich prosto. Pianka sprosta temu wyzwaniu?
 

Adiyoshi

User


Doczy: 05 Mar 2015

   

Wysany: 2015-03-05, 21:52   

zawsze jest najlepiej zagadac do fryzjera, niech da ci katalog doradzi wczym mozesz dobrze wygladac a zawsze warto poeksperymentowac
 

dariuszkowalczyk11

User


Doczy: 11 Mar 2015

   

Wysany: 2015-03-11, 12:46   

Poszukaj jakiegoś innego fryzjera, zdarzają się tacy którzy strzygą bardzo źle i po tygodniu od wizyty trzeba iść jeszcze raz. Jeśli włosy sterczą to najlepiej użyć pianki lub gumy do włosów.
_________________
Lubię wczasy na wsi oraz muzyka do reklamy często słucham.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com