Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

julianeczka

User


Do³±czy³: 23 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-23, 12:10   Brak miesiÄ…czki

elooo dziewczyny! Słuchajcie, mam mega problem.. okres spóźnia mi się już prawie miesiąc, trzy tygodnie z hakiem jak nic! Co jest najlepsze to w ogóle nie uprawiałam seksu, w sumie robiłam to 2x w życiu z moim chłopakiem z którym zerwałam pół roku temu i tyle.. jestem w drugiej LO za rok matura więc jeszcze luz więc szkołą też nie ma co to obwiniać, oceny nie są złe, a w domu jest OK także stres odpada... nie mam pojęcia czemu tak jest ;/ czytałam o tym Tutaj i w przyczynach prócz stresu wymienione są jedynie straszne choroby, coś jak torbiel ;// boje się aż badań ale chyba muszę iść ;/ co o tym myślicie????
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-10-23, 12:34   

może się odchudzasz i jesz za mało tłuszczów?

[ Dodano: 2014-10-23, 13:35 ]
albo palisz trawÄ™?
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2014-10-23, 13:34   

metalmummy napisa³/a:

albo palisz trawÄ™?

:mrgreen:
Taa hehe, jej od palenia trawy okres się spóźnia , a mi od palenia trawy ,okres się pojawił.
Pierwszy raz słyszę o związku między mj a "okresem"
_________________
You know who i am
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2014-10-23, 13:52   

EKHM.
Może jednak wypowiadać się będą osoby mające i znające się na miesiączkach.
Palenie np. marihuany wpływa na miesiączkę - owulacja i sama miesiączką mogą być mocno przesunięte, wystarczy poczytać lub spytać ginekologa.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-10-23, 13:59   

sznurek napisa³/a:

mi od palenia trawy ,okres się pojawił.


Tak czułam, że w rzeczywistości jesteś krwawiącą cipką:D
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

DoruÅ›  

Stały User



Do³±czy³a: 15 Lis 2012

   

Wys³any: 2014-10-23, 14:59   

Mojej siostrze tez się spoznial tak ,ale ginekolog nic nie powiedział tylko ze podobno to z nerwów...
_________________
Wyjśćie jest z każdej sytuacij tylko najwiekszy problem polega na tym, że każdy zawsze załamuje się przed końcem...
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2014-10-23, 15:07   

cappuccino to jest szowinizm i dyskryminacja, mam prawo się wypowiadać !!
_________________
You know who i am
 

DoruÅ›  

Stały User



Do³±czy³a: 15 Lis 2012

   

Wys³any: 2014-10-23, 15:14   

sznurek napisa³/a:

to jest szowinizm i dyskryminacja, mam prawo się wypowiadać !!


To pewnie masz duża wiedze na temat miesiączek ?? :hyhy:
_________________
Wyjśćie jest z każdej sytuacij tylko najwiekszy problem polega na tym, że każdy zawsze załamuje się przed końcem...
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2014-10-23, 15:22   

Cytat:

cappuccino to jest szowinizm i dyskryminacja, mam prawo się wypowiadać !!



.. no i? Nie zmienia to faktu, że mam rację.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2014-10-23, 15:29   

cappuccino jesteś spoko i nie chcę się spinać z Tobą. Chciałem ukazać absurd tej całej równości i lewicowego bełkotu, masz rację o miesiączkach wiem tyle,że są :D
_________________
You know who i am
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2014-10-23, 15:35   

Cytat:

cappuccino jesteś spoko i nie chcę się spinać z Tobą. Chciałem ukazać absurd tej całej równości i lewicowego bełkotu, masz rację o miesiączkach wiem tyle,że są :D



Wiesz, ja jestem taką osobą, że serio, jestem bardzo otwarta na rozmowę - ale mam też jasną opinię, że jednak nie o wszystkim powinniśmy się wypowiadać :D. Jest masa, masa rzeczy na których się po prostu nie znam i uważam, że skoro nie mam np. bladego pojęcia o giełdzie to nie powinnam toczyć na ten temat rozmowy dopóki się nie douczę :-) . W mojej wcześniejszej wypowiedzi nie było ani drugiego ani trzeciego dna - po prostu moim zdaniem po Twoim poście było widać, że nie za bardzo znasz się na rzeczy ;D.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-10-23, 18:42   

Ja miałam podobną sytuację, z tym że wtedy faktycznie obawiałam się, że jestem w ciąży. Poszłam do ginekologa i okazało się, że jest to właśnie torbiel, który "zatrzymał" krwawienie. Dostałam tabletki na wywołanie miesiączki, krwawiłam przez kolejne 2 tygodnie. Do ginekologa trzeba chodzić, a sama wizyta nie jest taka straszna jakby się mogło wydawać.

cappuccino napisa³/a:

Palenie np. marihuany wpływa na miesiączkę - owulacja i sama miesiączką mogą być mocno przesunięte, wystarczy poczytać lub spytać ginekologa.



Prawdę mówiąc pierwszy raz o tym słyszę, wydawało mi się, że twarde narkotyki na to wpływają. Przynajmniej w moim przypadku tak było.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-10-23, 18:48   

psychickid, odpowiada na to konkretny związek- tetrahydrokannabinol (THC). Jest nie tyle groźny dla kobiety, co dla mężczyzny, a konkretnie jego płodności.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2014-10-23, 20:14   

psychickid, ja to gdzieś wyczytałam, chyba na jakimś portalu ginekologicznym jakiś czas temu. Ale osobiście ginekologa nie pytałam bo nie miałam potrzeby, jedyny narkotyk jaki biorę to nutella :-D
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2014-10-24, 05:32   

Hmm, mam ten sam problem.
Lekarz powiedział, że taki jednorazowy dziwaczny cykl to nic strasznego, ale jeśli sytuacja się powtórzy - trzeba się do niego koniecznie zgłosić.
Na takie sytuacje wpływa bardzo często stres (chyba to akurat miało miejsce w moim wypadku), ale również duża utrata wagi, problemy hormonalne (może tarczyca?), ale również mogły Ci się zrobić torbiele (u mnie lekarz zaczął od takiego USG).
No więc najlepiej pójść do lekarza.
Młode dziewczyny nie powinny zaniedbywać takich rzeczy, tym bardziej, że nierzadko powikłania mogą mieć wpływ na naszą płodność.
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com