Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

katecheta122

Wymiatacz


Do³±czy³: 04 Lis 2010

   

Wys³any: 2014-10-23, 20:56   Problem z poznaniem dziewczyny.

Witam.
Od dłuższego czasu(od rozpoczęcia roku) mam pewien problem.Zauważyłem piękną,wręcz zjawiskową dziewczynę.Nigdy nie miałem problemu z zagadaniem do jakiejkolwiek dziewczyny która mi się podobała, aczkolwiek nigdy nie oczekiwałem niczego więcej niż jakieś "ciepłe" rozmowy czy też jakieś jednorazowe chwile czułości.Do tej pory nigdy żadna dziewczyna mnie tak nie onieśmielała jak ta.Po prostu boje się do niej zagadać, czuje że zaraz się spale, ze zdenerwowania jedyne co powiem to się przedstawie, nakręciłem sobie jakieś głupie fazy, bo po prostu pierwszy raz ktoś mi się tak mocno spodobał. Przez to nie potrafię się skupić, chodzę rozkojarzony. Dziewczynę tą widuje jedynie w szkole. I tu moje pytanie, powiedzmy że do niej zagadam, pogadamy sobie 5-10 minut, nie będzie to natrętne jak od razu spytam o jakieś spotkanie w weekend/po szkole ?
Nigdy nie miałem takich problemów bo na nikim mi tak nie zależało aby się spotkać. :->
Jakby coÅ› to mam 17 lat.
_________________
"(22:12:50) Straho: katecheta masz moje uznanie, to był tekst dekady"
 

mala_marzycielka  

Wymiatacz



ImiÄ™: Adrianna

Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Sty 2014

Sk±d: Zawiercie

   

Wys³any: 2014-10-23, 21:22   

Myślę, że dopiero jak zagadasz to będziesz wiedział coś więcej. Jeśli będzie wydawała się zainteresowana - zaproś ją gdzieś, jeśli będziesz miał poważne wątpliwości, odpuść.
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-10-24, 16:31   

spróbuj przez facebook'a albo gg.z własnego doświadczenia wiem że dziewczynom lepiej gada się przez internet a nie w realu,wtedy są bardziej otwarte.¯yczę powodzenia :-)
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com