Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-10-24, 15:57   

metalmummy napisa³/a:

psychickid, odpowiada na to konkretny związek- tetrahydrokannabinol (THC). Jest nie tyle groźny dla kobiety, co dla mężczyzny, a konkretnie jego płodności.



no to ma dla mnie sens i o tym faktycznie słyszałam, tzn nie tyle że są problemy z płodnością, co z erekcją, ale raczej nie ma to nic do braku miesiączki, chociaż z drugiej strony każdy organizm na różne substancje reaguje inaczej, więc nie będę się sprzeczać.

ja nadal uważam, że powinnaś jak najszybciej udać się do ginekologa, bo nikt Ci lepiej nie doradzi, szczególnie w takich sprawach jak lekarz.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

ewelina22  

User


Do³±czy³a: 21 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-01-26, 14:15   

Wiele zależy od tego, ile dziewczyna ma lat i czy do tej pory miesiączki były regularne. Chociaż ja w ogóle nie martwiłam się, gdy nie miałam okresu przez pół roku, albo miałam tylko na jesieni. Myślałam, że po prostu hormony szleją, jeszcze się wszystko ułoży. A ty proszę: zespół policystycznych jajników. Mam 25 lat i nigdy tego nie leczyłam, zresztą za radą dwóch różnych lekarzy. Teraz sama juz nie wiem, co robić, bo na forach piszą, że muszę się leczyć, zaleczać objawy. No ale dwóch lekarzy, dobrych podobno, stwierdziło, że tego się nie leczy. I jestem w kropce.
 

marigold  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Sty 2015

Sk±d: Wawa

   

Wys³any: 2015-01-29, 18:13   

Ja nie miałam kiedyś okresu przez prawie 1,5 miesiąca od planowanego terminu.. okazało się żepo drodze przeżyłam stres, któy mi wszystko zatrzymał, czasem tak jest po prostu..
 

Funia33  

User


Do³±czy³a: 29 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-30, 11:47   

jak na moje oko, okres jest na tyle kapryśnym zjawiskiem, że mogło go opóźnić cokolwiek. zresztą wiek też jeszcze służy temu. ja raz prawie 2 miesiące nie mialam przez ziołowe tabletki na skóre, okazało się ze jakis skladnik w nich przy okazji okres "reguluje" ;] ale zawsze jakims wyjsciem jest wizyta u lekarza, choćby dla własnego swiętego spokoju ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com