Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2014-10-24, 22:19   Counter Strike: Global Offensive

Gra ktoÅ›? Jakby co, ranga gold nova 2, zapraszam do dodawania (nick zawiera Fowo, ostatnio jest "Fowo is here and").

Dla nieznających tytułu - odświeżony cs 1.6, na którego zdążyła się już przenieść scena e-sportowa :)
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2014-10-25, 13:22   

byłoby fajnie gdybyś grał również w starego poczciwego sourca. Jeśli będziesz zainteresowany pisz na priv. Podam ip. ts, gg :)
Na pewno chciałbym zagrać w GO, ze względu na odświeżone mapy, to dla mnie taki główny motor napędowy
Mogę Ci też nakręcić moich ziomków z sourca,którzy przenieśli się na GO i nie mają z kim grać
_________________
You know who i am
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2014-10-25, 22:29   

sznurek, nawet pograłbym w sourca gdyby nie moje ostatnie problemy z pobieraniem rzeczy większych niż 1gb oraz fakt, że recoil różni się tak bardzo, iż można to uznać za 2 gry nie mające niczego wspólnego
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Niemoralny  

User



Wiek: 31

Do³±czy³: 08 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-08, 20:47   

Counter Strike: Global Offensive to gierka, która potrafi wciągnąć. Lubię i grywam z kumplami.
Moja ranga? Obecnie od dłuższego czasu utrzymuję się przy Legendary Eagle Master, czyli 3 ranga z tych najlepszych :D
 

Lissandra

User

The Ice Witch



Do³±czy³: 02 Kwi 2015

   

Wys³any: 2015-04-02, 18:59   

CS 1.6 był bardziej klimatyczny.
CS GO też spoko tylko mój sprzęt nie pozwala mi na płynną rozgrywkę, przez co nawet lekka zmiana komfortu wpływa na to, że mam i nie gram w tą gierkę. Niestety czas kupić grafikę i pamięć ev. nowy komputer.
_________________
Battles come and go. I am eternal.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com