Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Jimmy FoX | 2014-10-28, 23:03

Autor

Wiadomo¶æ

DNA.  

User


Do³±czy³a: 28 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-28, 19:20   Czy On może czuć do mnie coÅ› wiÄ™cej niż przyjaźń?

Znamy się od dziecka, czyli dobrych ponad 16 lat, zawsze byliśmy blisko, ale od pewnego czasu coś się zmieniło. Zaczął mnie przytulać, głaskać po plecach podczas tego, tulić od tyłu, a nigdy tego nie robił. Otwiera mi drzwi, wręcz do nich biegnie, gdy domyśla się, że chce to zrobić! Rezygnował dla mnie ze swojej ulubionej gry, by ze mną wyjść gdzieś, proponował kino, pisze do mnie, dzwoni (choć kilka dni przerwy w rozmowach było i także nie wiem czemu.) Gdy drażnię Go Jego byłą dziewczyną (także moją dobrą koleżanką) denerwuje się i "obraża się" dopóki obiecam mu, że przestanę i wtedy na zgodę mnie przytula :-> Także często patrzy mi w oczy i przykłada policzek do mojego. Co myślicie? Może coś czuć czy to mogą być zwykłe wygłupy? :niepewny:
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



ImiÄ™: Arek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-10-28, 19:45   

Masz jakieś wątpliwości w ogóle?
_________________
 

DNA.  

User


Do³±czy³a: 28 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-28, 19:56   

A6ekAK napisa³/a:

Masz jakieś wątpliwości w ogóle?


Tak, niestety mam, gdyż część chłopaków zachowuje się tak w stosunku do każdej napotkanej dziewczyny i jestem zmieszana. :->
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-10-28, 19:57   

Właśnie?
Masz jakieś wątpliwości w ogóle
_________________
W miękkim futrze kota
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-10-28, 23:04   

DNA. napisa³/a:

Może coś czuć czy to mogą być zwykłe wygłupy?

Może i czuje.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

4 8 15 16 23 42  

Wymiatacz


Do³±czy³: 05 Lis 2013

   

Wys³any: 2014-10-29, 00:02   

Jest różnica między wygłupianiem się z nowo poznaną dziewczyną, a okazywaniu uczuć ważnej osobie z którą znasz się całe życie. Zadbaj o niego tak jak on dba o ciebie i jeśli jest on właściwą osobą to nie pożałujesz
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-10-29, 00:04   

Myślę, że najprostszym rozwiązaniem jest po prostu porozmawianie z nim, wtedy będziesz miała pewność czy to wygłupy, czy jednak coś więcej. Chociaż nie wydaje mi się, żeby to były wygłupy.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2014-10-29, 02:09   

DNA., Dlaczemu ty się nas o to pytasz, my nie mamy magicznych kół czy innych magicznych kart :-) Zapytaj się jego wprost co kombinuje i planuje. Tyle w temacie. Dziękuje dobranoc :-)
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2014-10-29, 08:44   

4 8 15 16 23 42 napisa³/a:

Zadbaj o niego tak jak on dba o ciebie i jeśli jest on właściwą osobą to nie pożałujesz



Był taki obrazek: Tylko Ty z całej zgrai facetów mnie szanujesz i jesteś dla mnie miły. Zostańmy przyjaciółmi.

...ale tak. Zgadzam siÄ™ z "jakimÅ› tam ciÄ…giem" *4 8 15 16... ;P
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

SzymekHołownia

User


Do³±czy³: 30 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-10-29, 16:56   

hmm oj chyba jednak większość chłopaków nie traktuje tak każdej napotkanej dziewczyny.. samo dotykanie obcych dziewczyn nie bardzo jest w porządku ale może tylko w moim studenckim towarzystwie :-)
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-10-29, 18:39   

DNA. napisa³/a:

Co myślicie? Może coś czuć czy to mogą być zwykłe wygłupy?


Ewidentnie chce Ci coś tym przekazać.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

VectoRxd  

Stały User

Pluton Egzekucyjny


Imię: Michał

Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-10-30, 16:52   

Może tak może nie zależy jakie macie relacje ze soba może robić tak bo jest miły albi sie zakochał ty go spławisz i bedzie w friendzone ot co
 

KaÅ›ka19  

User

Baw siÄ™ chwilÄ…!



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 30 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-30, 17:44   

Moim zdaniem tak. widac że brakuje mu tego czegoś przytula się i stara sądzę że coś jest na rzeczy:)
 

marika81

User


Do³±czy³: 11 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-31, 13:08   

Szymek: ale przecież to nie jest obca dziewczyna, znają się od 16 lat! Więc to nie tak, że to jest takie dziwne, że tak osobiście ją traktuje.

Pytanie tylko dlaczego nagle ten stosunek do Ciebie, DNA, zmienił się? Bo rozumiem, że wcześniej czegoś takiego nie było?

A może właśnie jest odwrotnie, wcześniej coś do Ciebie czuł, ale krępował się, bał się, że może zniszczyć Waszą przyjaźń, więc gdzieś ukrywał swoje uczucia, a teraz tak się zachowuje, bo właśnie już nic do Ciebie nie czuje? I łatwiej mu traktować Ciebie jak przyjaciółkę, bez dodatkowych podtekstów? Nie wiem, ciężko tak coś powiedzieć z Twojego opisu, to Ty go znasz, od 16 lat, więc powinnaś wiedzieć o nim więcej o nas, niż my, które przeczytałyśmy tylko Twój post. Ja np. jestem teraz z partnerem od 5 lat, poznaliśmy się przez internet, jeszcze jak portale matrymonialne czy randkowe nie były tak popularne, jak dziś, to my jednak właśnie tam zdecydowaliśmy się szukać i udało nam się. Było to 5 lat temu, już jesteśmy tyle lat razem, jako para, ale też jako przyjaciele, że znam go na tyle dobrze, że wiem co mu chodzi po głowie, wiem o czym myśli i sama potrafię rozwiązać problemy z nim. Dlatego wydaje mi się, że Ty znając go 16 lat, powinnaś wiedzieć najlepiej co i jak. A może wystarczy pogadać z nim o co chodzi?
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com