Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Jimmy FoX | 2014-10-30, 22:49

Autor

Wiadomo¶æ

MGK  

User



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 27

Do³±czy³: 27 Lip 2013

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-10-30, 21:46   Pomoc z zrozumieniu zachowania koleżanki

Witam.Nie jestem pewien czy powinienem napisać o tym w tym( :D ) dziale ale luj tam


Poznałem dziewczynę, która chodzi do klasy mojego kolegi na 18 naszej wspólnej koleżanki.Zamieniliśmy parę słów, następnego dnia napisała do mnie, zaczęliśmy pisywać ze sobą częściej, potem miała problemy z chłopakiem, pomogłem jej to rozwiązać.Ostatnio napisała do mnie, że dziękuje za to co dla nie zrobiłem, że może mi ufać, itp., jak zapytałem się kim dla niej jestem to odpisała, że przyjacielem.Jednak za każdym razem gdy chce się spotkać ona albo gubi zasięg albo się wykręca.Ostatnio jak się mijaliśmy to się do mnie uśmiechała i nawet zagadała chwile, niestety nie mieliśmy czasu zbytnio pogadać.O co może chodzić?Możliwe, że ona się boi, że się w niej zakochałem bo nie jestem zbyt urodziwy :D, ale mi chodzi tylko o przyjaźń.Co o tym myślicie?
Z góry dzięki za odpowiedzi
_________________
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2014-10-30, 23:54   

Dobra rada: daj sobie spokój z przyjaźniami damsko-męskimi.
Masz niską samoocenę: to już krok do nieprzespanych nocy.

Pozdrawiam.
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-10-31, 11:11   

Kup psa - lepszy przyjaciel niż dziewczyna. ;)
 

Takisobieczłowiek

User


Do³±czy³: 18 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-10-31, 12:15   

Ona powiedziała Ci, że jesteś dla niej przyjacielem i ty też chcesz być przyjacielem dla niej... W czym problem bo nie rozumiem?
 

DeVaneio  

Moderator



Do³±czy³: 27 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-10-31, 14:29   

Tu nie ma co się zastanawiać,kobiety są z wenus a my z marsa. :-D
_________________
Człowiek, który coś znaczy, żyje w taki sposób, że jego życie jest poświęceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Shanda  

Mega wymiatacz

filozof na pół etatu



Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2013

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2014-11-03, 01:49   

MGK napisa³/a:

Możliwe, że ona się boi, że się w niej zakochałem

Pewnie tak, bo to raczej dość częste i w sumie to miła odmiana przeczytać w końcu wypowiedź kogoś, kto po prostu lubi jakąś dziewczynę, pomaga jej bezinteresownie i niekoniecznie od razu szuka dostępu do jej wadżajny :p
Radziłabym pogadać z nią i powiedziec wprost, ze jezeli się obawia tego, czego się moze obawiac, to nie ma potrzeby. Albo zacznij się jej radzic w sprawie innych dziewczyn.
_________________
Gdy ludzie walczą o swoją wolność, rzadko otrzymują po zwycięstwie coś innego niż tylko nowych panów.
 

MGK  

User



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 27

Do³±czy³: 27 Lip 2013

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-11-06, 19:20   

Shanda, wielkie dzięki <3 , zacząłem ją podpytywać czy nie ma jakieś fajnej koleżanki bo szukam dziewczyny i chyba zrozumiała :v
_________________
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com