Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Randy_Orton  

User



Wiek: 27

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-31, 21:17   Policja i jej dziaÅ‚ania - co sÄ…dzicie o tym?

Mianowicie o co mi tutaj chodzi? Moim zdaniem policja powinna mieć władzę coś podobnego jak do milicji, ale bez przegięć tj. policja widzi delikwenta który demoluje przystanek, podchodzą i zwyczajnie go zdzielą 2-3 razy pałą, a jak dalej się będzie szarpał to paralizatorem i w kajdany.

Według mnie gdyby policja miała większą władzę w tym co robi to byłby większy spokój. I jeszcze jak dla mnie najbardziej hejtują policję właśnie Ci którzy najpierw narozrabiają, a potem się żalą - co za hipokryzja.

Co sÄ…dzÄ… na to inni?


Dodam, że właśnie oto w tym chodzi, bo na skur*** trzeba większego skur***ela, raczej osoba która lubi motylki i czyta literaturę piękną nie 'uspokoi' naspeedowanego chuligana, tu trzeba siły żeby takiemu kły przypiłować ;p
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-10-31, 21:52   

Policja nie jest od wymierzania kary.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Randy_Orton  

User



Wiek: 27

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-31, 22:38   

Według mnie powinno się to zmienić, ale chodzi mi tylko o osoby które się proszą, a nie o pijanych, którzy zwyczajnie stawiają opór w postaci udawanie bezwładnego :D

chodzi o takich chuliganów itp, jeden z drugim dostanie pałą to by się oduczyli i tyle ;p
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-10-31, 23:08   

Niestety, w przypadku niewedukowanych prymitywów, którzy rozumieją jedynie język siły, kara powinna być bolesna i nieuchronna, a taką najłatwiej wymierzyć na miejscu. Trzeba będzie coś z tym zrobić, bo bandytyzm sięga już tego że można zostać napadniętym w biały dzień przed sklepem i albo trzeba umieć walczyć albo uciekać. Gdyby te młodociane bandziorki zostały parę razy solidnie spałowane, to mniej byśmy ich wysyłali na szkolenia do więzień.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2014-10-31, 23:22   

Polska policja niestety jest patologiczna jeśli chodzi o interwencje. W tym chorym kraju, to policjant boi się użyć siły, użyć środku przymusu bezpośredniego czy w końcu boi się użyć ostrej amunicji, bo jest świadomy tego, że jeśli to zrobi to wobec niego również zostanie wszczęte postępowanie wyjaśniające. W tym zainfekowanym kraju więcej praw będzie miał biedny, z obitą mordą przestępca niż policjant, który będzie interweniował. Osobą kwestią jest korupcja i bylejakość sądownictwa w Polsce, prokuratorów, sędziów i wszelkiej maści "wyższy sfer" związanych z sądami.

Kwestią też jest szacunek do policji, np. oglądając interwencje ze Stanów Zjednoczonych, jeśli tam policjant mówi 'na glebę' to delikwent bez zbędnego pier**** kładzie się, bo wie że ten sam policjant może go potraktować jak ścierwo jeśli nie będzie słuchał jego poleceń. Identyczna sytuacja jak ostatnio z pościgiem za kierowcą, który się nie zatrzymał, policja rozpoczęła pościg i co? bilans to 3 ofiary, z tego dwie niewinne, w takiej sytuacji policja powinna mieć prawo od razu strzelać, najlepiej tak by kula była ostatnią rzeczą jaką poczuje w sobie ścigany.

Reasumując, więcej stanowczości w działaniu policji.
Reacumuj
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Andzrej  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-10-31, 23:22   

Za zmianą nazwy milicja na policja nie poszły żadne zmiany w przepisach i regulaminach tej instytucji. Dalej jest to wyalienowana od lokalnej społeczności uprzywilejowana grupa osób na usługach nazwijmy to centrali.
Amerykanie wybierają swojego szeryfa i prokuratora w wyborach BEZPO¦REDNICH. U nas posłowie uchwalają ile kasy ma wpłynąć z mandatów i potem mamy takie sytuacje jak w Bielawie:
http://www.tvn24.pl/wrocl...upa,293728.html
Nie podoba mi się, że tą wyalienowaną i uprzywilejowaną grupę osób tresuje się w Muzeum Historii ¯ydów.
http://polin.pl/pl/aktual...-i-prokuratorow
Podzielam zdanie prof. Michalkiewicza o tych "seminariach".
http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3073
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaÅ›wiatów

   

Wys³any: 2014-11-01, 11:17   

Autorze wątku, kiedyś miałem podobne zdanie jak Ty. Poczytaj sobie co wyprawia policja w naszym kraju. O prowokacjach, nadużyciach, o łamaniu prawa przez policjantów, o tym jak komendant główny prywatnym autem za 100 000 zł został zatrzymany przez swoich kolegów z drogówki, co go bardzo oburzyło, o tym jak aresztowano kombatanta Narodowych Sił Zbrojnych za protestowanie przeciwko komunistycznemu zbrodniarzowi, o przyzwoleniu policji na cygański terror w jakiejś wiosce, zobacz filmy, na których widać policjantów na marszu niepodległości, wysiadających z radiowozów, zakładających kominiarki i rzucających butelkami w 2 oddział policji, na których widać jak polscy policjanci rozumieją słowo "prewencja", można wymieniać bez końca. Siedząc w domu i oglądając TVN na pewno wydaje się, że policja ma dbać o nasze bezpieczeństwo. Olbrzymia część nadużyć policji jest przemilczana w mediach, a jedyne czego nam brakuje to zmiana prawa, by policjanci nie musieli się tłumaczyć ze swoich nadużyć.
_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

Randy_Orton  

User



Wiek: 27

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-11-01, 11:49   

https://www.youtube.com/watch?v=hvxoTbcuyz0

W tym filmiku akurat ludzie są jeb***i jak to polaczki, więc jak dla mnie w większości przypadków jest to rozdmuchane przez JOT PEKÓW i półmózgów którym się w życiu nie udało i klepią za 1500 na produkcji i im żal dupe ściska, że policja ma wcześniejszą emeryture, a roboty za bardzo nie ma.

Ja zawsze będę za policją mimo wszystko, wszędize się trafiają czarne owce, poszukaj choćby w prokuraturze i innych tego typu organach, tam dopiero siedzą ku*** :) No i straż miejska, a niektórzy ludzie są tak zacofani i mają rozum małpy, że myślą iż straż miejska = policja i potem są takie pogłoski, że policja to i tamto.

Dla mnie pałowanie patologii jest na miejscu! Choćby takie właśnie marsze niepodległości, może i ustawili, ale nie wierzę, że cały marsz odbyłby się i tak bez bójek, bo marsze są w warszawie, a jak wiemy w warszawie mieszkają zwierzaki (legioniści) którzy lubią robić burdy, druga sprawa te zj***ane zrzeszzenia antifa czy nopowcy ;p

Prewencja przede wszystkim powinna mieć większe prawda, bo taki zwierzak-legionista obrażający funkcjonariusza powinien dostać 3 buty na rzebra i pałą po plecach i mu się odechce.

Chciałbmy żeby taka milicja wróciła ;) z racj itego, że jestem spokojny, ale tyle jest bandyctwa, że by się przydało oj przydałoby się na te małpy.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-11-01, 12:52   

Randy_Orton napisa³/a:

Chciałbmy żeby taka milicja wróciła z racj itego, że jestem spokojny, ale tyle jest bandyctwa, że by się przydało oj przydałoby się na te małpy.


Przydałoby, jednak zaznaczam, iż nagłe zwiększenie uprawnień policjantów bez gruntownej reformy policji, polityki penitencjarnej, a nade wszystko polskiego wymiaru sprawiedliwości przyniosłoby więcej szkód niż pożytku.
Niby taka straż miejska niewiele może, a zdarza się często, że szukają zaczepki zwykle z prawowitymi obywatelami albo babciami z pietruszką, dresów i innej patologii unikając.
Małpie nie można dać brzytwy bez odpowiedniego treningu - aż się boję pomyśleć co nagle stałoby się gdyby tacy:
http://www.youtube.com/watch?v=ezA9z_4y_Zg
- mogli strzelać jak policja w USA.

Randy_Orton napisa³/a:

Dodam, że właśnie oto w tym chodzi, bo na skur*** trzeba większego skur***ela, raczej osoba która lubi motylki i czyta literaturę piękną nie 'uspokoi' naspeedowanego chuligana, tu trzeba siły żeby takiemu kły przypiłować ;p


Zgłoszenie o "naspeedowanch" chuliganach powinna otrzymywać specjalna grupa policji przeszkolona do rozprawy z taką hołotą, byłoby to o wiele skuteczniejsze niż dawanie każdemu możliwości strzelania bez konsekwencji i pałowania wedle "widzimisię".
W Gdańsku działa tzw. grupa pościgowa do rozprawy z nielegalnymi wyścigami, nocą - można by iść tym torem.
 

Randy_Orton  

User



Wiek: 27

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-11-01, 20:52   

https://www.youtube.com/watch?v=q7c0jgNDXNA

Tak powinna reagować policja w Polsce na te szympansy w dresikach co się rzucają o byle co i plują jadem...
 

Elpremiero  

Stały User



Do³±czy³: 29 Kwi 2011

   

Wys³any: 2014-11-02, 13:28   

Randy_Orton miałeś do czynienia z policją ale tak naprawdę, a nie że ojca drogówka złapała dała mandacik i wypuścili. Bo jeśli tak to nie gadała byś takich głupot. Na temat działań policji jedynym kompetentnym człowiekiem jest Skarbówka, który mógł ich poznać od środka. Uważam że polska policja jest sama w sobie patologią, którą trzeba solidnie zreformować, a nie dawać im więcej praw bo to dopiero będą jaja. Zreformować oczywiście niewyżytych krawężników, którzy dla zabawy wciągają ludzi przekopują i wyrzucają gdzieś w lesie (znam kilka przypadków). Sam prawie bym tak skończył ale w odpowiednim momencie powiedziałem kim jest mój ojciec po czym panowie zwątpili i grzecznie się wycofali. Fakt że to nie dotyczy kryminalnych czy drogówki bo oni są na innym poziomie intelektualnym.
O straży miejskiej nie będę się wypowiadał bo tą organizacje należy natychmiast rozwiązać i nie ma co dyskutować.
Na dresików wystarczy broń hukowo-gumowa niestety to Ciebie mogą po tym zakuć w kajdanki, a nie ich i to jest chore.
_________________
"Pewien Pan przeskoczył przez bramę i 3 dni później myślał że obalił komunizm" prof. Kołodko
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-11-02, 16:15   

Elpremiero napisa³/a:

patologią, którą trzeba solidnie zreformować



A jest w Polsce jest jakiś organ publiczny który nie wymaga solidnej reformy?

Elpremiero napisa³/a:

am prawie bym tak skończył ale w odpowiednim momencie powiedziałem kim jest mój ojciec



Jak Ci się udało doprowadzić do takiej sytuacji? Albo nie wiem co się dzieje w Polsce, albo to nieprawdopodobne żeby policja napadła kogoś kto spokojnie sobie idzie ulicą.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Randy_Orton  

User



Wiek: 27

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-11-02, 18:42   

Sądząc po avku to jakiś nopowiec/narodowiec, więc mogli się dowalić, bo oni często skaczą, bo to wręcz naziole :D
 

Elpremiero  

Stały User



Do³±czy³: 29 Kwi 2011

   

Wys³any: 2014-11-02, 22:19   

^^ no wiadomo Jam jest naziol z wytatuowaną swastyką na plecak i lepiej się strzeż bo zawsze możemy Cie dopaść :evil:
_________________
"Pewien Pan przeskoczył przez bramę i 3 dni później myślał że obalił komunizm" prof. Kołodko
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaÅ›wiatów

   

Wys³any: 2014-11-03, 14:17   

Randy Orton, masz jakąś dziwną obsesję, cały czas nawijasz o jakichś dresach, których na oczy nie widziałeś. Kolega wyżej ma avatar ze znakiem Polski walczącej, więc twierdzisz że musi być narodowcem. A jeśli tak by było to co z tego?
Ja uważam, że w przypadku drobnych incydentów na manifestacjach policja powinna się nie wtrącać. Prewencja to zapobieganie, policja ma dbać o nasze bezpieczeństwo. Jeśli wjadą z gazem i pałami to zrobi się zarąbista zadyma, a policja oczywiście niewinna, "dbała" o nasze bezpieczeństwo.
_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com