Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

oliwia12345

User


Doł±czył: 20 Lis 2014

   

Wysłany: 2014-11-20, 16:07   Nie potrafiÄ™ przestać o nim myĹ›leć

Hej :). Pisze tu dlatego, że potrzebuję porady, mam nadzieję, że mi pomożecie. 3 tygodnie temu byłam na zawodach międzyszkolnych. Spodobał mi się jeden chłopak, zauważyłam, że on też na mnie patrzy. Ale pomyślałam, że jak zawsze mi się wydaje i olałam sprawę, w końcu nie pierwszy i nie ostatni, który wpadł mi w oko- tak wtedy pomyślałam. Lecz on podszedł i zaczęliśmy rozmawiać. po kilku pytaniach z jego strony i gdy odpowiedziałam na nie, po prostu poszłam usiąść. Nie wiem dlaczego tak zrobiłam :zalamany: gdy wróciłam do domu i przez kolejne kilka dni nie mogłam przestać o nim myśleć i cały czas próbowałam znaleźć go przynajmniej na fb. Po trudnych poszukiwaniach xd znalazłam, zaprosiłam go i już chciałam pisać, ale wtedy on napisał jak go znalazłam i rozmowa się jakoś rozwinęła. Miałam wrażenie jakby wymyślał tematy byle by cały czas pisać. Niestety on musiał iść i napisał kolejnego dnia, lecz wtedy miałam zły dzień i po prostu odpisał, żeby nie być nie miła, ale było to tylko taka odpowiedz żeby była. Od tamtego czasu z nim nie pisałam, minęło sporo czasu a ja nadal o nim myślę i nie potrafię przestać. Pomóżcie co mam zrobić!!! Proszę :-(
 

aragorn  

Wymiatacz


Wiek: 26

Doł±czył: 12 Mar 2014

   

Wysłany: 2014-11-20, 16:14   

Napisać do niego? OMG
 

oliwia12345

User


Doł±czył: 20 Lis 2014

   

Wysłany: 2014-11-20, 16:37   

Tyle to ja wiem, tylko co?
 

aragorn  

Wymiatacz


Wiek: 26

Doł±czył: 12 Mar 2014

   

Wysłany: 2014-11-20, 16:56   

"Hej, co tam u ciebie?" ??
 

destrukcyjna  

Pogromca postĂłw



Wiek: 35

Doł±czyła: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wysłany: 2014-11-20, 17:24   

Napisz do niego.
A jak będzie strzelał focha, to kup mu coś ładnego na przeprosiny, na przykład samochód z 2014, bo mają teraz wyprzedaże.
_________________
meow
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com