Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Przesunity przez: Jimmy FoX | 2014-11-20, 21:54

Autor

Wiadomo

Randy_Orton  

User



Wiek: 27

Doczy: 31 Pa 2014

   

Wysany: 2014-11-20, 16:39   Czy to było OOBE?

¦niło mi się, że jestem duchem/duszą, chodzę po kuchni i nie mogę złapać równowagi, ciąglę się przerwacam, zrzucam wszystko z szafek, a tymczasem jakby widzę swoje ciało które leży na łóżku i śpi, ale nie mogę do niego trafić, mimo, że to 2 pokoje dalej, i błądze tą 'duszą' po domu i szukam ciała.


Czy to mogło być OOBE, i czy to niebezpieczne? Trochę się obudziłem zmieszany po tym "śnie"
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doczy: 04 Wrz 2008

   

Wysany: 2014-11-20, 16:41   

Mogło i nie mogło. Czy niebezpieczne? Ktoś mówił, że dusza może nie wrócić do ciała. Nie wiem ile tkwi w tym prawdy.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Doczy: 17 Gru 2012

   

Wysany: 2014-11-20, 16:42   

Możliwe, że to było oobe. Wbrew temu co piszą durnowate katolickie strony - oobe JEST BEZPIECZNE!! Co katolicy mogą o tym wiedzieć, skoro wszędzie widzą szatana i demony? Poczytaj sobie książki Roberta Monroe'a, który opisuje oobe i LD.
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

Randy_Orton  

User



Wiek: 27

Doczy: 31 Pa 2014

   

Wysany: 2014-11-20, 16:45   

Miałem również coś dziwnego we śnie, że śniło mi się jak się obudziłem jakbym miał 2 sny w jednym. ¦pię sobie tam gdzie zawsze śpię, budzę się i wszystko jest normalne, otwieram drzwi(to wszystko we śnie) i nagle się budzę normalnie, a to zjawisko jakoś się nazywa czy po prostu mi się przyśniło takie dziwne coś?
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Doczy: 17 Gru 2012

   

Wysany: 2014-11-20, 17:04   

Randy_Orton napisa/a:

Miałem również coś dziwnego we śnie, że śniło mi się jak się obudziłem jakbym miał 2 sny w jednym. ¦pię sobie tam gdzie zawsze śpię, budzę się i wszystko jest normalne, otwieram drzwi(to wszystko we śnie) i nagle się budzę normalnie, a to zjawisko jakoś się nazywa czy po prostu mi się przyśniło takie dziwne coś?


Fałszywe przebudzenie (false awakening).
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

Hella  

Pogromca postów



Doczya: 03 Sie 2014

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2014-11-20, 17:25   

Czy ja wiem. Dziwne jest to, jeśli to był u Ciebie pierwszy taki przypadek, że spacerowałeś sobie po kuchni. Tak samo jak to, że nie mogłeś powrócić do ciała jest zaskakujące. Nić łącząca duszę z ciałem jest bardzo silna. ¯eby odsunąć się od ciała na parę centymetrów trzeba silnej woli, a każda najdrobniejsza myśl o ciele powoduje, że się do niego wraca. Dziwne jest też to, że podczas takiej 'podróży' Twoja dusza zachowała zbyt wiele cech fizycznych (np. że nie może złapać równowagi) - no chyba że to było tylko wrażenie, a nie rzeczywisty stan rzeczy. Ponadto jeżeli po obudzeniu się nie zauważyłeś zrzuconych rzeczy z szafek, to znaczy, że de facto tego nie zrobiłeś. Nie wiem ile trzeba włożyć wysiłku w to, żeby poruszyć jakiś przedmiot.
Wydaje mi się, że to jednak mogło nie być OOBE. Pewności oczywiście nie mam. Mogło Ci się śnić, że wyszedłeś z ciała, a że ten sen był realistyczny, to Ci napędził trochę stracha. ;)
 

wojtekt8pl  

Hiper wymiatacz


Wiek: 27

Doczy: 29 Sie 2012

   

Wysany: 2014-11-20, 21:57   

Straho napisa/a:

Ktoś mówił, że dusza może nie wrócić do ciała. Nie wiem ile tkwi w tym prawdy.



Czy tylko mnie to śmieszy do łez?
Według mnie w ogóle zastanawianie się czy dusza może wyjść z ciała (poza śmiercią) jest oznaką choroby psychicznej. :mrgreen:
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Doczy: 17 Gru 2012

   

Wysany: 2014-11-20, 22:05   

wojtekt8pl napisa/a:

Straho napisa/a:

Ktoś mówił, że dusza może nie wrócić do ciała. Nie wiem ile tkwi w tym prawdy.



Czy tylko mnie to śmieszy do łez?
Według mnie w ogóle zastanawianie się czy dusza może wyjść z ciała (poza śmiercią) jest oznaką choroby psychicznej. :mrgreen:



Dusza, ciało astralne... jak zwał, tak zwał, dla mnie to jedno i to samo. Poczytaj o przypadkach śmierci klinicznej i raportach tych ludzi o wyjściu z ciała. I nie, to nie były halucynacje, bo by było to widać na tych ich ekranach skanujących aktywności różnych części ciała.
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

usiek  

Stały User

The Grandmaster



Imię: Łukasz

Wiek: 31

Doczy: 16 Lip 2014

   

Wysany: 2014-11-21, 03:33   

Jeśli nawet było to OOBE, to ciesz się, że tak się skończyło, a nie inaczej. Oto moje doświadczenie z OOBE:

Kiedyś, gdy byłem młody i głupi, postanowiłem spróbować jak to jest być poza ciałem - OOBE. Technika autosugestii. Znalazłem się w dziwnym miejscu, jakby innym wymiarze. Myślę sobie - udało się. Mogłem poruszać się we wszystkich kierunkach, latać. Widziałem zarysy postaci - były szare. również się przemieszczały. Nie widziałem ich twarzy, ani żadnych innych szczegółów. W pewnym momencie dostrzegłem nieruchomą białą postać. Może biała to złe słowo, była tak silnie lśniąca, że wydawała się być biała. Nagle poczułem, że coś mi grozi ze strony jednej z tych szarych postaci. Nie potrafię opisać tego uczucia, choć było bardzo realistyczne - czysty strach. Nagle biała postać powiedziała "módl się, zabiorę cię stąd". Zacząłem się modlić, po czym natychmiast powróciłem do swojego ciała i się ocknąłem.
Wydaje mi się (jestem wręcz przekonany), że białą postacią był mój Anioł Stróż, który uchronił mnie od opętania przez demona, a być może nawet śmierci. To było jakieś 5 lat temu, a do dziś doskonale to pamiętam i nie zapomnę tego do końca życia.

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła.
_________________
Let’s play this democracy game, shall we?
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Doczy: 17 Gru 2012

   

Wysany: 2014-11-21, 07:40   

usiek napisa/a:

Jeśli nawet było to OOBE, to ciesz się, że tak się skończyło, a nie inaczej. Oto moje doświadczenie z OOBE:

Kiedyś, gdy byłem młody i głupi, postanowiłem spróbować jak to jest być poza ciałem - OOBE. Technika autosugestii. Znalazłem się w dziwnym miejscu, jakby innym wymiarze. Myślę sobie - udało się. Mogłem poruszać się we wszystkich kierunkach, latać. Widziałem zarysy postaci - były szare. również się przemieszczały. Nie widziałem ich twarzy, ani żadnych innych szczegółów. W pewnym momencie dostrzegłem nieruchomą białą postać. Może biała to złe słowo, była tak silnie lśniąca, że wydawała się być biała. Nagle poczułem, że coś mi grozi ze strony jednej z tych szarych postaci. Nie potrafię opisać tego uczucia, choć było bardzo realistyczne - czysty strach. Nagle biała postać powiedziała "módl się, zabiorę cię stąd". Zacząłem się modlić, po czym natychmiast powróciłem do swojego ciała i się ocknąłem.
Wydaje mi się (jestem wręcz przekonany), że białą postacią był mój Anioł Stróż, który uchronił mnie od opętania przez demona, a być może nawet śmierci. To było jakieś 5 lat temu, a do dziś doskonale to pamiętam i nie zapomnę tego do końca życia.

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła.



I właśnie przez takich jak Ty wszyscy się boją tego oobe. Nie siejcie dezinformacji, w oobe nic wam nie grozi :spi:
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2014-11-21, 10:09   

migel napisa/a:

Nie siejcie dezinformacji, w oobe nic wam nie grozi


A jakby te szare duchy mu spuściły wpie*dol? :-D
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Doczy: 17 Gru 2012

   

Wysany: 2014-11-21, 10:20   

$karbówka napisa/a:

migel napisa/a:

Nie siejcie dezinformacji, w oobe nic wam nie grozi


A jakby te szare duchy mu spuściły wpie*dol? :-D


No bez przesady, z jego wypowiedzi aż trąci katolickim spojrzeniem na OOBE - szatan, demon itp. Mają duchowość na wyciągnięcie ręki, a boją się bo szatan.
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2014-11-21, 11:16   

migel napisa/a:

No bez przesady, z jego wypowiedzi aż trąci katolickim spojrzeniem na OOBE - szatan, demon itp. Mają duchowość na wyciągnięcie ręki, a boją się bo szatan.


To mógł widzieć te postaci, czy bredzi, bo jest katolikiem? ;)
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Doczy: 17 Gru 2012

   

Wysany: 2014-11-21, 11:32   

$karbówka napisa/a:

migel napisa/a:

No bez przesady, z jego wypowiedzi aż trąci katolickim spojrzeniem na OOBE - szatan, demon itp. Mają duchowość na wyciągnięcie ręki, a boją się bo szatan.


To mógł widzieć te postaci, czy bredzi, bo jest katolikiem? ;)


Naturalnie, że mógł je widzieć, ale nie popadajmy od razu w paranoje, że te postaci to zło, szatan i demony. To mogą być po prostu byty w wymiarze niższym albo wyższym od naszego.
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-11-21, 12:05   

$karbówka napisa/a:

To mógł widzieć te postaci, czy bredzi, bo jest katolikiem? ;)


Widział coś. Musimy pamiętać, że w stanie zwanym współcześnie OOBE postrzegamy świat w sposób pozazmysłowy, powiedzmy narządami duchowo-dusznymi. Jeśli nie jesteśmy w stanie panować nad własnymi myślami i uczuciami, wówczas nawet jako obserwator wpływamy na obserwowany świat. Nie chodzi o to, że widzimy to, co chcemy. Widzimy to, co przypadkowo stworzymy.

Dlatego należy wykonywać pewne ćwiczenia, mające na celu nauczyć nas panowanie nad myślami.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com