Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Przesunity przez: Jimmy FoX | 2014-11-20, 21:54

Autor

Wiadomo

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2014-11-21, 12:33   

usiek,
jakby mi się coś takiego przytrafiło, zeszłabym.
Ale co ja mogę, boję się nawet swojego czarnego płaszcza, którego powiesiłam w kącie pokoju bo wydaje mi się, że wisi tam jakoś nad wyraz złowieszczo.
Serio:D
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Doczy: 09 Kwi 2012

   

Wysany: 2014-11-21, 19:21   

Jako doświadczona osoba w tym temacie, mogło to być OOBE i też nie, trudno stwierdzić, jak się czułeś przed wejściem w ten stan? Czy to zaczęło się jak zwyczajny sen, jeżeli tak, to nie było to OOBE.
 

Napoleonka  

User


Doczya: 26 Lip 2013

Skd: Kosmostumostów

   

Wysany: 2014-11-21, 19:52   

Nie sądzę, już kilka razy miałam takie jakby OOBE we śnie, w którym właśnie widziałam swoje ciało, mogłam latać, a nawet przenikać przez okna... to było zazwyczaj po tym, jak się o takich paranormalnych rzeczach naczytałam. Myślę że w tym przypadku też był to tylko "zwykły", realistyczny sen i nie ma się czym martwić ;)
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Doczy: 17 Gru 2012

   

Wysany: 2014-11-21, 20:11   

W LD można naginać w większości przypadków rzeczywistość, a w OOBE niekoniecznie - o ile dobrze pamiętam.
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

usiek  

Stały User

The Grandmaster



Imię: Łukasz

Wiek: 31

Doczy: 16 Lip 2014

   

Wysany: 2014-11-21, 23:50   

migel napisa/a:

I właśnie przez takich jak Ty wszyscy się boją tego oobe. Nie siejcie dezinformacji, w oobe nic wam nie grozi :spi:


Podzieliłem się swoim doświadczeniem, co kto z tym zrobi, to już nie mój problem. Nie powiedziałbym, że nic nie grozi.

migel napisa/a:

No bez przesady, z jego wypowiedzi aż trąci katolickim spojrzeniem na OOBE - szatan, demon itp. Mają duchowość na wyciągnięcie ręki, a boją się bo szatan.


Cóż za przejaw jawnej ignorancji. Owszem, jestem katolikiem, ale potrafię trzeźwo ocenić sytuację (spójrz choćby na mój temat poświęcony Deklaracji Wiary). W żadnym zdaniu nie napisałem, że "OOBE jest złe, bo Kościół tego zabrania". Jednak w tym konkretnym przypadku Kościół może mieć rację, a ja przekonałem się o tym "na własnej skórze", a może lepiej napisać, duszy. Szatan i demony istnieją i tylko czekają, aż ciekawi ludzie zaczną bawić się w wywoływanie duchów, czy choćby OOBE. Ale co ja tam mogę wiedzieć, jestem tylko "głupim katolem".
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Doczy: 17 Gru 2012

   

Wysany: 2014-11-22, 12:55   

usiek napisa/a:

migel napisa/a:

I właśnie przez takich jak Ty wszyscy się boją tego oobe. Nie siejcie dezinformacji, w oobe nic wam nie grozi :spi:


Podzieliłem się swoim doświadczeniem, co kto z tym zrobi, to już nie mój problem. Nie powiedziałbym, że nic nie grozi.

migel napisa/a:

No bez przesady, z jego wypowiedzi aż trąci katolickim spojrzeniem na OOBE - szatan, demon itp. Mają duchowość na wyciągnięcie ręki, a boją się bo szatan.


Cóż za przejaw jawnej ignorancji. Owszem, jestem katolikiem, ale potrafię trzeźwo ocenić sytuację (spójrz choćby na mój temat poświęcony Deklaracji Wiary). W żadnym zdaniu nie napisałem, że "OOBE jest złe, bo Kościół tego zabrania". Jednak w tym konkretnym przypadku Kościół może mieć rację, a ja przekonałem się o tym "na własnej skórze", a może lepiej napisać, duszy. Szatan i demony istnieją i tylko czekają, aż ciekawi ludzie zaczną bawić się w wywoływanie duchów, czy choćby OOBE. Ale co ja tam mogę wiedzieć, jestem tylko "głupim katolem".



Wywoływanie duchów jest niebezpiecznie i nie ma nic wspólnego z OOBE. Nigdzie nie napisałem, że jesteś "głupim katolem", ale cieszy mnie, że mimo to "liznąłeś" takiego namacalnego "uduchowienia", którego każdy może doświadczyć. W OOBE nie ma żadnych demonów ani szatana, o czym sam ojciec OOBE i LD Robert Monroe wspominał w swoich książkach. Są za to upierdliwe byty, które mogą się uczepić, ale NIE kończy się to opętaniem. Do spraw takich jak OOBE najlepiej podejść bez żadnego pryzmatu, nawet wiary - bo świat oobe często widzi się przez pryzmat tego, co chce się zobaczyć, czego się obawiamy itp. Boisz się demonów? To uważaj, bo mogą się pojawić, ale to nie są prawdziwe demony tylko takie uzwierciedlenie Twoich obaw.
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2014-11-23, 16:19   

to był zwykły sen. oobe charakteryzuje się czymś innym. radzę poczytać zamiast tworzyć takie tematu pozbawione sensu .
_________________
W miękkim futrze kota
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Doczy: 08 Pa 2013

   

Wysany: 2014-11-23, 16:59   

migel napisa/a:

Są za to upierdliwe byty, które mogą się uczepić, ale NIE kończy się to opętaniem.


Konkretnie, to czym są, te "byty"?
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


Imię: Dominik

Wiek: 29

Doczy: 10 Mar 2011

   

Wysany: 2014-11-23, 18:58   

$karbówka: zaraz zaczną się wywody ;P.

Jak dla mnie: każdy takie stany może przeżywać inaczej. Bardzo podobnie, ale z drobnymi różnicami.
I nie ma co się kłócić: bo tu tego, tamtego i owego nie ma, a jest to to i tamto!.

To jak z Finlandią jabłkową: po niej się nie rzyga. A jednak!.

Kupa śmiechu ;)
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

Randy_Orton  

User



Wiek: 27

Doczy: 31 Pa 2014

   

Wysany: 2014-11-26, 16:11   

Mogę podać kolejny przykład, 5 minut temu skończyłem drzemkę.

¦niło mi się, że sobie leże tam gdzie leżałem w tej samej pozycji jakiej spałem, i śniło mi się, że leżałem na przeciw siebie, jakbym znowu był duszą czy drugim, ja i tak bezczynnie patrzyłem na siebie jak leżę, i prawie nie mogłem się ruszyć, choć to było dziwne, ruch był bardzo powolny tak jakbyście ustawili czułość w myszce na najmniejszą i próbowali jechać nią po ekranie wzdłuż ekranu, ale mimo, że się ruszałem to obraz mi się nie przesuwał, bo tak naprawdę to nie byłem ja tylko 'tworzyłem' swoją 3 osobę, albo 2 duszę. I spadłem z łóżka, ale nie miałem wzroku z perspektywy tamtej 3 mojej osoby, tylko nadal patrzyłem na siebie z tej 2 osoby na tą 1 osobę. I waliłem tą 3 osobą po śćianie żeby mama przybiegła, bo nie mogłem się ruszyć, i jakieś takie przeczucia były, że coś mi się stanie, że nigdy się nie wybudzę, będę tak leżał patrząc na drugiego siebie, to też OOBE czy jakiś po prostu horror -sen :D?
 

Napoleonka  

User


Doczya: 26 Lip 2013

Skd: Kosmostumostów

   

Wysany: 2014-11-26, 16:29   

To drugie, OOBE tak nie wygląda.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-11-26, 16:40   

Sen. Masz trzy dusze, więc tworzenie drugiej nie ma sensu ;)
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


Imię: Dominik

Wiek: 29

Doczy: 10 Mar 2011

   

Wysany: 2014-11-26, 23:07   

Za dużo chłopak się naczytał i "ładuje" myśli do snu.

A jak nazywa się taki stan, w którym mam problem, idę spać i "intensywnie o nim myślę". W śnie analizuję problem i dostaję rozwiązanie, które w 90 procentach jest idealne. ? :)

*skoro mamy speców ;)
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com