Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

ewelina22  

User


Doł±czyła: 21 Lis 2014

   

Wysłany: 2014-11-21, 16:52   Gdzie w Warszawie wyleczyć pÄ™kajÄ…ce piÄ™ty?

Mam taki problem, że często pękają mi pięty. Nie wiem jaka jest tego przyczyna, ale nie wykluczam grzybicy. Próbowałam smarować je kremami z apteki, ale to niewiele daje. Wiecie może, czy jest w Warszawie ktoś, kto leczy takie dolegliwości?
 

Andzrej  

Mega wymiatacz


Doł±czył: 14 Lut 2013

   

Wysłany: 2014-11-22, 20:55   

Pięty przeważnie pękają pod koniec wiosny. L-lizyna (naturalny aminokwas) uelastycznia i wzmacnia tkanki, ma szereg innych korzystnych właściwości ale nie wolno jej przedawkować i brać ciągle do tego spirulina. Chodzenie w butach MBT powoduje, że pięta jest odciążona i nie przenosi ciężaru. Ciężar ciała jest przeniesiony na środek stopy co powinno ułatwić chodzenie z popękanymi piętami. Trochę drogie te buty a z początku dziwnie się w nich chodzi.
 

ewelina22  

User


Doł±czyła: 21 Lis 2014

   

Wysłany: 2014-11-24, 12:35   

dzięki, ale przecież nie mogę wszędzie chodzić w jednych butach, nie będą mi pasować do wszystkiego! A pięty pękają mi niezależnie od pory roku. U dermatologa nie byłam, nie sądziłam, że tam mogą coś na to poradzić.
 

ewelina22  

User


Doł±czyła: 21 Lis 2014

   

Wysłany: 2014-11-24, 19:12   

O,zrobiłbyś to dla mnie?! Byłoby super, jakbyś dał radę :) A nawet jak nie numer, to chociaż jakieś nazwisko, to już sobie znajdę.
 

RakRaczek

User


Doł±czył: 01 Gru 2014

   

Wysłany: 2014-12-01, 20:29   

Kolega chyba już nie zapisze tego numeru, ale czytając o twoim problemie przypomniałem sobie jedną z moich dziewczyn, która miała problem nie tylko z suchymi nogami, ale i rękoma. Jeśli mnie pamięć nie myli chodziła do dermatologa przy Nowym ¦wiecie w Warszawie. Sprawdziłem teraz w necie i w okolicy znalazłem to: www.alfa-lek.pl. Polecić ich mogę o tyle, że dziewczyna tam chodziła i jej pomogli. Z tego, co widzę to jest to prywatna lecznica. Wygooglowałem ich też przed chwilą i mają dobre opinie. Może tam Ci pomogą?

[ Dodano: 2015-01-03, 20:15 ]
Ewelina rozwiązałaś jakoś ten problem? Byłaś może w lecznicy, którą Ci poleciłem?
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com