Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Wolfheart  

User



Do³±czy³a: 22 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-22, 15:19   Co oznacza jego zachowanie?

Ja i moje dwie koleżanki zmagamy się z bardzo dziwną sytuacją. Kolega z klasy zwyczajnie zaczął nas obserwować, a co dziwne, chyba zwraca uwagę na nas wszystkie. Gdyby chodziło o jedną z nas to można by wysnuć stosowne podejrzenia, ale jeżeli dotyczy to aż 3 osób?
Zaczęło się od prośby o zadanie z matmy, gdzie zamiast walić prosto z mostu to podczas rozmowy stosował liczne przemilczenia, ogółem jego słowa brzmiały niczym wiersz. Potem zabrał książkę do historii mojej koleżance, a teraz odwraca się do nas na każdej chemii. Gdy tylko jest okazja, zaraz kieruje na nas swój wzrok. Kiedy już uda mu się złapać kontakt wzrokowy, patrzy się, patrzy i się chyba delikatnie uśmiecha, przynajmniej do mnie. Czasem spogląda szybko, a następnie zapisuje coś na kartce. Nasze relacje z nim raczej pozostawiają wiele do życzenia, bo w porównaniu do innych osób, z nami mało rozmawia. Kiedyś podszedł do nas i zapytał się co robimy na jego lekcjach (jesteśmy w różnych grupach, a musiałyśmy przyjść na jego chemię, żeby nadrobić materiał), to jego kolega stojący obok skomentował to z lekkim śmiechem następująco "na pewno nie przyszły do Ciebie". Wielokrotnie, jak stałyśmy we trzy to szedł w naszą stronę, nagle tak jakby się zatrzymywał i coś do nas powiedział, albo odchodził, gdy widział np. że miałyśmy wzrok wbity w zeszyt. Gdy już mówił to zazwyczaj zadał dziwne pytanie typu "gdzie są wszyscy?" albo czemu nikt nie włączył kamery na akademii. Gdy już mu coś odpowiadam to zamiast patrzeć się prosto w oczy to jego wzrok, że tak to ujmę, "skacze". Ostatnio, gdy miałyśmy sporą sprzeczką z inną dziewczyną z klasy, w co została zaangażowana nawet wychowawczyni, to gdy wracałyśmy zdenerwowane na aulę (gimnastyczną) to przed naszym wejściem, stanął obok drzwi i gdy je otworzyłyśmy to odstawił dziwną scenę, by nas rozśmieszyć (?). Przynajmniej tak zinterpretowała to moja koleżanka. Ponadto, jakiś czas temu pisałam coś na kartce na lekcji, on to widział i na najbliższej przerwie wyrwał mi tą kartkę przed salą. Wtedy, w najbliższy weekend dodał na Facebooku wiersz o miłości swojego autorstwa. Na blogu natomiast wspomina, że nie potrafi nawiązać bliskiej relacji z drugą osobą, mimo to z innymi osobami w klasie wychodzi mu to bez problemu. Dowiedziałyśmy się, że całkiem niedawno czytał książkę pt. "Szuka miłości". O dziwo, każda osoba z którą rozmawia, zawsze kontroluje nas wzrokiem.
Jak myślicie, jaki może być tego powód? Mamy duże problemy z rozszyfrowaniem jego zachowania, gdyż wszystko sobie przeczy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wystarczy podejść i się zapytać, ale aktualnie nie jesteśmy w stanie.
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2014-11-22, 16:06   

Nadinterpretacje <3
Kumpel jak kumpel, może ma taki sposób bycia, a Wy się na siłę doszukujecie. :-P
_________________
meow
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-11-22, 22:56   

Co Was to tak zajmuje? Z tego co zrozumiałam, gość nie robi Wam żadnej krzywdy ani nic. Momentami trochę odmiennie się zachowuje, ale co to ma za znaczenie? Tak jak mówi destrukcyjna, może ma taki sposób bycia. Może też szuka w Was jakichś koleżanek, ale nie wie jak się za to zabrać. A kto go tam wie. Jeżeli Wy same nie macie planów bliżej się z nim zapoznać, to nie zawracajcie sobie głowy jego zachowaniem. Są ważniejsze i ciekawsze rzeczy. ;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com