Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Przesunięty przez: Jimmy FoX | 2014-11-22, 19:45

Autor

Wiadomo¶ć

DeVaneio  

Moderator



Doł±czył: 27 Lip 2014

   

Wysłany: 2014-11-22, 15:55   Co zrobić z szerzÄ…cym siÄ™ chamstwem ?

Witam z powrotem.Mam pytanie w jaki sposób powstrzymać szerzącą się patologie w gimnazjach.Co raz więcej osób zbacza na złą stronę,moi kumple przyrzekali sobie się że nigdy nie zapalą w gimnazjum i tak było przez dwie pierwsze klasy,a teraz palą .Wszystkie dziewczyny z porządnych rodzin które znałem jeszcze niedawno były miłe i kulturalne,a teraz z chamiały i ubierają się jak drogówki. Ja osobiście jeszcze się trzymam ale nie chcę być taki jak oni wszyscy,nie wiem ile jeszcze mogę wytrzymać bo społeczeństwo umie wpłynąć na jednostkę dlatego potrzebuje waszej pomocy.Nie oczekuje odpowiedzi dlaczego tak jest tylko jak to w jakiś sposób powstrzymać.Proszę o poważne odpowiedzi.
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Doł±czył: 24 Sie 2014

   

Wysłany: 2014-11-22, 16:16   

Niestety nic nie zmienisz, sam bądź w porządku wobec innych i wobec siebie. Ja przez lata szkoły nie zgłupiałem, zawsze wiedziałem jaki chce być, co robić a co nie. Faktycznie miałem trudniej niż te grupki palące itp ale co zrobić. Nie zacznę robić czegoś, czego nie chce bo innym tak sie podoba. Nie zmieniaj sie nawet gdyby wszyscy się z ciebie nabijali. Kiedyś chciałem jakos z tym walczyć, zmieniać świat na lepsze itp, ale dałem sobie spokój bo to raczej nic nie da. Kiedyś przyjdzie czas gdy wszyscy zmądrzeją. Przynajmniej taką mam nadzieje.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Doł±czył: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wysłany: 2014-11-22, 19:45   

Welcome to gimbaza.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Damn  

Pogromca postĂłw

Queen Dude



Wiek: 28

Doł±czyła: 10 Kwi 2010

   

Wysłany: 2014-11-22, 20:01   

Lej na to, to juĹĽ ostatnia klasa.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Hella  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2014-11-22, 22:49   

Rzeczywistość taka jest, że w pewnym momencie ludziom odbija. Niektórym przejdzie po paru latach, innym tak zostanie. Nie zmienisz ich, nie przemówisz im do rozsądku, nie masz takiej możliwości. Jak radzi Damn, olej. Może w liceum trafisz na osoby z klasą. :-)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com