Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Sandrula

User


Do³±czy³: 22 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-22, 17:18   Mój chÅ‚opak masturbuje siÄ™ publicznie

Mam 17 lat i od ponad roku jestem w związku z dwa lata starszym chłopakiem. Bardzo się kochamy, ale jest pewien problem. Od jakiegoś czasu zaczęły dochodzić mnie słuchy od paru moich koleżanek, że mój chłopak obnaża się publicznie. Podobno widziały jak pokazywał swoje przyrodzenie jakimś obcym dziewczynom na osiedlu i robił sobie przy tym dobrze. Postanowiły go śledzić i okazało się, że zrobił to jeszcze przed paronastoma innymi laskami. Koleżanki nagrały go z daleka telefonem, jak to zobaczyłam byłam w szoku, chociaż nie było go widać dokładnie, ale miał bardzo podobne ciuchy. Jak go spytałam czy to prawda to powiedział mi, że to musiał byc ktoś podobny. Nie wiem co mam robić, kocham go bardzo, ale wstyd mi troche za niego. Co wy byście zrobiły na moim miejscu ?
 

aragorn  

Wymiatacz


Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-11-22, 17:51   

Był tu kiedyś taki temat o waleniu publicznie. Pisał go jakiś chłopak, pisał, że to lubi i ze jego dziewczyna narazie o tym nie wie i lepiej zeby nie wiedziala. Myśle, że dotarłaś na to samo forum co twój chłopak, jeśli to na prawde on :D Ja gdybym się dowiedział, że moja dziewczyna sie publicznie masturbuje i po rozmowie z nią okazałoby się, że mnie okłamuje mówiąc, że tego nie robi, zerwałbym. A jeśli miałbym twarde dowody, że to ona, to nawet bez rozmowy bym zerwał.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-11-22, 18:01   

Do lekarza.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2014-11-22, 18:11   

A moze ma tylko taki fetysz i nie jest to zdrada?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

aragorn  

Wymiatacz


Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-11-22, 18:13   

Nie wiem jak ty, ale ja nie chciałbym być z dziewczyną, która pokazuje wszystkim swoje narządy bo "taki ma fetysz"... jak pani powyżej napisała - do lekarza
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-11-22, 18:31   

Hahahaha :D Kochaj go mocniej, jak poszalejecie pod pierzyną to może nie będzie miał siły na takie igraszki.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-11-22, 18:43   

SkÄ…d wy siÄ™ bierzecie? xDDD
Może mu potowarzysz przy tym, można będzie uznać to za seks xD
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-11-22, 19:16   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

SkÄ…d wy siÄ™ bierzecie? xDDD


Ze związków w stylu: "wydaje mi się, że go kocham - choć każdy wie, że to idiota" :-D
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-11-22, 19:44   

Sprawa wygląda tak, że nie masz stuprocentowej pewności, że to on. Jeśli Twój chłopak twierdzi, że tego nie robi, to powinnaś mu wierzyć.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

aragorn  

Wymiatacz


Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-11-22, 19:59   

A jeśli kłamie to wciąż powinna mu wierzyć ? :)
 

4 8 15 16 23 42  

Wymiatacz


Do³±czy³: 05 Lis 2013

   

Wys³any: 2014-11-23, 01:24   Re: Mój chÅ‚opak masturbuje siÄ™ publicznie

Sandrula napisa³/a:

Mam 17 lat i od ponad roku jestem w związku z dwa lata starszym chłopakiem. Bardzo się kochamy, ale jest pewien problem. Od jakiegoś czasu zaczęły dochodzić mnie słuchy od paru moich koleżanek, że mój chłopak obnaża się publicznie. Podobno widziały jak pokazywał swoje przyrodzenie jakimś obcym dziewczynom na osiedlu i robił sobie przy tym dobrze. Postanowiły go śledzić i okazało się, że zrobił to jeszcze przed paronastoma innymi laskami. Koleżanki nagrały go z daleka telefonem, jak to zobaczyłam byłam w szoku, chociaż nie było go widać dokładnie, ale miał bardzo podobne ciuchy. Jak go spytałam czy to prawda to powiedział mi, że to musiał byc ktoś podobny. Nie wiem co mam robić, kocham go bardzo, ale wstyd mi troche za niego. Co wy byście zrobiły na moim miejscu ?



Pogadaj sobie z autorem tego tematu: http://www.e-mlodzi.com/j...sta-vt42754.htm

Aragorn - miałem podobną myśl, ale oni mają po 17 lat, a ona twierdzi że jej chłopak ma 19 :-D
 

aragorn  

Wymiatacz


Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-11-23, 12:13   

Ja bym na miejscu autorki prześwietlił chłopaka od góry do dołu :P Oczywiście po cichu - albo sie przekonasz że to jednak nie on, albo, że cie okłamuje.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-11-23, 12:49   

aragorn napisa³/a:

A jeśli kłamie to wciąż powinna mu wierzyć ? :)

Ona nie wie, czy on kłamie.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-11-23, 14:29   

¦mieszy mnie, że bierzecie ten temat na poważnie.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-11-23, 16:06   

Skoro troll, to dlaczego tego tematu nie ma jeszcze w koszu?
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com