Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

anka191817

User


Doczy: 23 Lis 2014

   

Wysany: 2014-11-23, 18:22   Czy siostra powinna wtrącać się we wszystko?

Jak myślicie, do jakiego stopnia bliskie mogą być relacje między rodzeństwem? Czy uważacie, że powinni mówić sobie o wszystkim? Czy jest jakaś granica?
Mój ukochany jest niezwykle blisko ze swoją siostrą i przyznam, że niektóre kwestie dotyczące naszego związku wolałabym zatrzymać dla siebie. Między innymi kłótnie - uważacie, że powinny wychodzić po za parę? Czy to nie jest nasza prywatna sprawa?
 

aragorn  

Wymiatacz


Wiek: 27

Doczy: 12 Mar 2014

   

Wysany: 2014-11-23, 18:45   

Zalezy jak blisko właśnie jest się z tym rodzeństwem. Jednakże kłótnie szczególnie nie powinny wychodzić poza parę.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2014-11-23, 20:33   

Spowiadanie się z problemów w związku siostrze nie jest normalne.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



Imię: Agnieszka

Wiek: 29

Doczya: 01 Lis 2014

   

Wysany: 2014-11-23, 20:49   

Bylam kiedys z facetem, ktory po kazdej naszej klotni dzwonil do swojej matki lub siostry i sie zalil. Uwierz mi, ze nie jest to normalne. Pogadaj z nim szczerze i powiedz ze Ci to przeszkadza. Pozniej wyjdzie na to ze to jego siostra bedzie mu mowila czy ma sie z Toba pogodzic czy nie a on bedzie jej sluchal.
 

beautiful pain  

User



Wiek: 28

Doczya: 15 Lis 2014

   

Wysany: 2014-11-23, 22:13   

Ja również byłam w takim związku gdzie mój chłopak po każdej kłótni zwierzał się siostrze, co mnie denerwowało. Kiedy mu o tym otwarcie powiedziałam stwierdził, że nie rozumiem ich relacji, bo sama nie dogaduje się z siostrą i jemu zazdroszczę.
 

cappuccino  

VIP



Imię: Mama Madzia

Wiek: 36

Doczya: 04 Pa 2009

   

Wysany: 2014-11-23, 22:17   

Para powinna mieć takie sfery, które są tylko jej. Nie powinno być wtedy osób trzecich - mam, sióstr, braci, kumpli czy przyjaciółek. Jeżeli chłopak/dziewczyna o wszystkim co dzieje się w jej związku opowiada jakiejś osobie trzeciej to nie dojrzała do tak poważnej relacji.
Rzekła matka polka :D
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Sacher  

Mega wymiatacz



Doczy: 19 Mar 2014

   

Wysany: 2014-11-23, 22:42   

Skoro problemów w związku nie powinno się omawiać z innymi osobami, bliskimi, to skąd na forum tyle tematów temu poświęconych? Przecież to sprawa "zakochanych" a nie internautów, no bez przesady.
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



Imię: Magda

Doczya: 12 Kwi 2011

Skd: z daleka

   

Wysany: 2014-12-09, 14:23   Re: Czy siostra powinna wtrącać się we wszystko?

anka191817 napisa/a:

Jak myślicie, do jakiego stopnia bliskie mogą być relacje między rodzeństwem? Czy uważacie, że powinni mówić sobie o wszystkim? Czy jest jakaś granica?
Mój ukochany jest niezwykle blisko ze swoją siostrą i przyznam, że niektóre kwestie dotyczące naszego związku wolałabym zatrzymać dla siebie. Między innymi kłótnie - uważacie, że powinny wychodzić po za parę? Czy to nie jest nasza prywatna sprawa?





Bo to jest prywatna sprawa każdego, ale skoro sama piszesz, że on jest aż tak blisko ze swoją siostrą - no cóż tego raczej nie zmienisz, a i on się pod tym względem nie zmieni,szkoda tylko, że sam tego nie może zrozumieć,że to co jest pomiędzy Wam, powinno zostać pomiędzy Wami. Zresztą jak widać jego siosta ma ogromny wpływ na niego,ja będąc na Twoim miejscu porozmawiałabym szczerze ze swoim chłopakiem i powiedziała, że sobie nie rzyczysz,aby jego siostra wiedziała o wszystkim co się dzieje między Wami.Tak być nie może.I on to wreszcie musi zrozumieć,no chyba, że nie jest zbyt kumaty,ale w to nie wierzę, chociaż tak można by pomyśleć,skoro ze wszystkiego "spowiada" się swojej siostrze.Uważam, że to jest chore.Chyba jest na tyle inteligentny,aby rozgraniczyć miłość do siostry od miłości do swojej dziewczyny.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2014-12-17, 21:47   

anka191817 napisa/a:

Mój ukochany jest niezwykle blisko ze swoją siostrą


To budzi mój dreszcz. Po przeczytaniu odpowiednich pozycji w literaturze, uważam, że wszystko jest możliwe.

Nikomu nie powinien mówić o relacjach w związku.
Cieszę się o tyle, że mój w ogóle ze swoimi nie rozmawia, a co dopiero o naszych kłótniach.
A Ty spróbuj mu to jakoś wyjaśnić, żeby nie mieszał siostry w Waszą intymną sferę.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Arkovianin  

User


Imię: Karol

Wiek: 36

Doczy: 13 Gru 2014

Skd: ŁÓDŹ

   

Wysany: 2014-12-18, 09:55   

Bez przesady, nie powinien tak robić, to może się jeszcze z pieprzy co ? Ty ich dobrze wybadaj :-P o zgrozo, jak dla mnie to patologiczny związek
 

greeneye119  

User



Doczya: 17 Gru 2014

   

Wysany: 2014-12-18, 13:36   

Wiadomo, we wszystko na pewno nie powinna się wtrącać...
_________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
 

lexie  

Hiper wymiatacz



Imię: Ola

Wiek: 31

Doczya: 28 Sty 2012

   

Wysany: 2015-01-31, 21:12   

Widocznie twój chłopak ma w siostrze również przyjaciółkę. Ty nie gadasz nigdy z przyjaciółką o waszych kłótniach? Jeśli nie, to zrozum, że niektórzy tak robią. Nawet nie tyle, żeby się na drugiego człowieka poskarżyć, ale znaleźć oparcie w trudnej sytuacji.
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2015-02-01, 18:42   

Naturalnie Uważam nawet, że narty, to temat intymny.
Nie rozmawiam ze swoim bratem, odkąd chciałam go zabić olejkiem o zapachu pina colady, lata temu. Nic mu się nie stało, wybiłam tylko szybę.
Więc wszystko załatwiamy za pośrednictwem mamy: " Aha, jedzie na narty". "Tak wyprowadziłam się, powiedz mu".
"Kto to był, zapytaj się Patryka!", Mamo, czy ona jutro jedzenie?" itp. Na tym to polega.
Kiedyś kupił mi perfumy na urodziny i oczywiście podał je przez mamę.

[ Dodano: 2015-02-01, 18:46 ]
"Mamo, ona znowu wzięła moją koszulkę i wybrudziła ją farbą".
Całe szczęście, nigdy nie zwraca się bezpośrednio do mnie, więc też czasami robi sobie jedzenie, a ja mu je zjadam. Ostatnio tak zrobiłam z kanapkami, był bardzo głodny, więc wszystko wyładował na mamie: mamo, ona zjadła moje kanapki.

Powiem, że on ma 34 lata i zonę oraz dziecko.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Sabat

User


Doczy: 13 Maj 2015

   

Wysany: 2015-05-13, 20:41   

Porozmawiaj z nim o tym, bo nie ma prawa z nikim omawiac waszych osobistych spraw, jeśli ty sobie tego nie życzysz
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doczy: 04 Wrz 2008

   

Wysany: 2015-05-13, 22:29   

Uważam, że nie. Musisz sobie ją wychować, innego rozwiązania nie widzę.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com