Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

wacken

User


Do³±czy³: 23 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-23, 20:52   Gdyby nie jej byÅ‚y...

Witam, postanowiłem napisać tutaj ponieważ nie mogę znaleźć wsparcia, i wskazówek w rzeczywistym świecie. Jestem studentem zaocznym na pierwszym roku.
Z początkiem roku akademickiego poznałem dziewczynę, z którą zacząłem się dobrze dogadywać.
Wszystko szło okej, powiedziała mi że jest aktualnie wolna jakiś czas temu lecz niedawno zerwała z chłopakiem z którym była 2 lata...
Myślałem że to kwestia chwili, ewentualnie kilku tygodni i ona o nim zapomni. Zapraszała mnie już trzy razy do siebie, z każdym razem wykorzystałem zaproszenie, no i cóż... jestem w kropce. Poznałem ją dość dobrze, chciałbym aby była częścią mojego życia, lecz ona nadal czuje coś do tego swojego byłego, mówi mi że musi zostać wolna przez jakiś czas, zrobić sobie przerwę od chłopaków, a mimo wszystko stara się wrócić do niego. Nie wiem co zrobić gdy ona mi mówi że jestem wspaniałym facetem, tylko że nadal nie wie czego ja od niej oczekuję( chociaż dałem jej do zrozumienia) i póki co nie potrafi myśleć o kimś innym, niż ten jej były. Dodatkowo dodam że ten były ją zdradził, mieszkali ze sobą dwa lata na stancji podczas szkoły średniej, no i ... to wszystko. Prosze o jakieś rady.
Póki co jestem na drugim planie, czy mógłbym być na pierwszym?
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-11-23, 20:56   

Mógłbyś, tylko musisz ją zmusić do wyklarowania sytuacji. Rozwiej swoje wątpliwości w rozmowie z nią. Jeśli faktycznie się okaże, że chce odpocząć albo woli wrócić do tamtego, to nic nie zrobisz, będziesz mógł jedynie poczekać aż coś się zmieni.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2014-11-23, 22:53   

Odpuść sobie, laska przybiegnie wcześniej niż Ci się wydaj, a jeśli nie to i lepiej dla Ciebie. Szkoda czasu na ludzi, którzy sami nie wiedzą czego chcą. Mówi Ci, że chce odpocząć od facetów, ale zaprasza Ciebie do siebie? To takie logiczne...
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

izulek

User


Do³±czy³: 04 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-24, 08:44   

Dokładnie, odpuść sobie, a przynajmniej zachowuj się, jakby tak było. Pierw, jednak,. porozmawiaj z nią szczerze. Bo ona bawi się tobą i traktuje cię , jako swojego rodzaju 'pocieszacza', który przybiegnie, kiedy ona będzie tego potrzebować. Jeśli nie określi, jakie ma wobec ciebie zamiary, to się nie pchaj w tę relację, bo tylko stracisz nerwy. Skoro, cały czas myśli o swoim eks, to ta sytuacja tak szybko nie ulegnie zmianie..
 

wacken

User


Do³±czy³: 23 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-24, 09:42   

Lady Virgin napisa³/a:

Odpuść sobie, laska przybiegnie wcześniej niż Ci się wydaj, a jeśli nie to i lepiej dla Ciebie. Szkoda czasu na ludzi, którzy sami nie wiedzą czego chcą. Mówi Ci, że chce odpocząć od facetów, ale zaprasza Ciebie do siebie? To takie logiczne...



Zapraszała niby po to aby się razem pouczyć, bo studiujemy to samo, niby się uczyliśmy ale też oglądaliśmy filmy leżąc sobie wygodnie razem na łóżku itd. Oj dużo było takich momentów że złapałem ją za rękę a ona nic nie miała przeciwko, tylko bardziej zaciskała swoja dłoń itp... wiem, tu nic nie jest logiczne.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com