Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Facundo300  

Stały User


Doczy: 12 Lip 2014

   

Wysany: 2014-11-23, 20:46   Smartfon do 700 zł

Jakiego polecacie smartfona do 700zł interesuje mnie szybkość smartfona,dobra bateria,duży wyświetlacz.
_________________
111
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Doczy: 19 Cze 2014

Skd: z zaświatów

   

Wysany: 2014-11-23, 21:24   

Producent ma dla Ciebie znaczenie? Do czego będziesz używał telefonu (gry, muzyka, internet, zdjęcia), to wszystko ma znaczenie, np. do gier trzeba wybrać odpowiedni układ graficzny.
W skrócie zwróć uwagę na:
- System: Android 4.2 lub nowszy/Windows Phone 8.1
- Ram: W tej cenie próbuj znaleźć coś z 1gb ram, ostatecznie 512mb
- Procesor: 2/4 rdzeniowy, 1.2 ghz lub szybszy
- Ekran: IPS ma lepsze kolory i kąty widzenia od TFT, ale zużywa więcej energii. Super Amoled wyświetla bardzo naturalny obraz, ale podobno diody mogą się wypalać (pewnie po długim czasie)
- Rozdzielczość ekranu: ekran 4"-rozdzielczość 800x480 lub większa, ekran 4,5"-rozdzielczość 960x540 lub większa.
- Poczytaj testy, recenzje o danym modelu
Z gotowych propozycji nie wiem co będzie dla Ciebie najlepsze, możesz sprawdzić Samsung Galaxy Ace 4, jedną z nowych Lumii/Xperii, a z mniejszych producentów GoClever Quantum 450/500/600, nową GC Insignie.
_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



Imię: Arek

Wiek: 28

Doczy: 13 Cze 2014

   

Wysany: 2014-11-23, 23:10   

W tej cenie powinieneś znaleźć LG G2 Mini.
_________________
 

Nikoz  

Stały User



Imię: Szymon

Wiek: 28

Doczy: 17 Lut 2014

   

Wysany: 2014-11-24, 09:57   

ja by raczej wycelował w samsunga sgs 3, dobry procek, duży wyświetlacz, aparat robi naprawdę dobre zdjęcia,sporo bajerów, miałem go przez 4 tygodnie, i mogę z przekonaniem go polecić jako telefon na co dzień i do pracy:)
 

Facundo300  

Stały User


Doczy: 12 Lip 2014

   

Wysany: 2014-11-24, 19:00   

Na pewno nie chce żadnej lumi,a telefon nawięcej co bym używał to internet i do zdjęc tak się zastanawiam nad samsungiem galaxy note n700,lg l90,lg g2 mini.
_________________
111
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Doczy: 04 Wrz 2008

   

Wysany: 2014-11-24, 22:10   

Sam mam LG P710, ale dobry jest też - w tym właśnie przedziale cenowym LG G2 mini.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

drivero  

User

Eins und Gas :)



Wiek: 33

Doczy: 25 Mar 2010

   

Wysany: 2014-11-27, 08:05   

Jeżeli chcesz kupować fona to flagowca z danej marki. Dla samsunga będą to wszystkie z serii SGS i Note, dla Sony Xperia Z. W przedziale do 700 zł nie oczekuj cudów od smarta z androidem. Jak napisał wcześniej Nikoz, weź SGS 3 LTE (posiada 2 GB ramu). Kosztuje około 850 zł teraz, ale warto np. dozbierać i cieszyć się dobrym aparatem, wyświetlaczem (amoled).
 

usiek  

Stały User

The Grandmaster



Imię: Łukasz

Wiek: 31

Doczy: 17 Lip 2014

   

Wysany: 2014-11-27, 23:43   

Zdecydowanie nie polecam smartfonów marki Samsung. Z doświadczenia wiem, że charakteryzują się one kiepską baterią i dużą awaryjnością. Nie daj się zwieść dobrym aparatem i innymi bajerami, gdyż nic nie zastąpi solidności i długości czasu działania. Najlepiej omijać tę firmę szerokim łukiem (przynajmniej w kwestii telefonów komórkowych).

Odradzam również nowe Nokie (wkrótce Microsoft Mobile Oy) z systemem Windows Phone. Cechuje go zdecydowana nieintuicyjność i awaryjność. Genialny, niemalże legendarny czas pracy baterii w starych Nokiach niestety również nie przetrwał próby czasu.

Polecić mogę za to telefony marki Sony (XPERIA) - sporo moich znajomych z nich korzysta i nie narzeka, sam miałem kilkakrotnie w ręku (Z1 i Z2) i nie mam żadnych zastrzeżeń. Do 700zł zapewne nie zaszalejesz, ale powinieneś znaleźć coś interesującego. Sony to naprawdę solidna firma.

Najlepsze są jednak iPhone'y. Myślę, że długo będą dominowały na rynku ze względu na jakość wykonania, stabilny i bezawaryjny system oraz świetną baterię. Niestety wadą jest cena. Cóż, coś za coś.
_________________
Let’s play this democracy game, shall we?
 

cytrynaaaaa

User


Doczy: 29 Lis 2014

   

Wysany: 2014-11-29, 00:45   

Ja polecam telefon MyPhone Cube, raczej mało znana firma ale mam ten telefon i bardzo go lubię.
Ekran 5 cali, Android, aparat 8mpx, nie zacina się, fajne aplikacje. :-D
 

Facundo300  

Stały User


Doczy: 12 Lip 2014

   

Wysany: 2014-11-29, 11:14   

jestem ciekaw jaki jest smartfon lg l90 posiada ktoś ten telefon co możecie powiedzieć na temat tego smartfona?
_________________
111
 

drivero  

User

Eins und Gas :)



Wiek: 33

Doczy: 25 Mar 2010

   

Wysany: 2014-12-04, 16:47   

[quote="usiek"]Zdecydowanie nie polecam smartfonów marki Samsung. Z doświadczenia wiem, że charakteryzują się one kiepską baterią i dużą awaryjnością. Nie daj się zwieść dobrym aparatem i innymi bajerami, gdyż nic nie zastąpi solidności i długości czasu działania. Najlepiej omijać tę firmę szerokim łukiem (przynajmniej w kwestii telefonów komórkowych).

Samsung wypuścił na rynek wiele modeli, więc precyzyjnie się wyraź których według Ciebie mamy unikać. Ja obecnie mam teraz któryś model samsunga note 2, i brat ma SGS 3 LTE i jesteśmy bardzo zadowoleni. Chyba powtarzasz "średniowieczne" mity na temat samsunga, bo kiedyś faktycznie tak było jak napisałeś, ale to jeszcze nie były czasy smartów.

[quote="usiek"]Odradzam również nowe Nokie (wkrótce Microsoft Mobile Oy) z systemem Windows Phone. Cechuje go zdecydowana nieintuicyjność i awaryjność. Genialny, niemalże legendarny czas pracy baterii w starych Nokiach niestety również nie przetrwał próby czasu.

Windows Phone 8.1 to jeden z najlepiej zoptymalizowanych systemów na rynku. Jest płynny i w dodatku nie ma wielkich wymagań sprzętowych. Posiadam Nokie Lumię 625 LTE i jest świetna (dwurdzeniowy procesor, ok. 500 MB ram), bateria trzyma długo, jedyne czego bym się mógł przyczepić to słaby aparat. Wykonanie też jest na bardzo wysokim poziomie. Nic nie trzeszczy. Jak się weźmie ten telefon do ręki, to widać że to solidna konstrukcja.

[quote="usiek"]Polecić mogę za to telefony marki Sony (XPERIA) - sporo moich znajomych z nich korzysta i nie narzeka, sam miałem kilkakrotnie w ręku (Z1 i Z2) i nie mam żadnych zastrzeżeń. Do 700zł zapewne nie zaszalejesz, ale powinieneś znaleźć coś interesującego. Sony to naprawdę solidna firma.

Tu się zgodzę. Xperie są ok.

usiek napisa/a:

Najlepsze są jednak iPhone'y. Myślę, że długo będą dominowały na rynku ze względu na jakość wykonania, stabilny i bezawaryjny system oraz świetną baterię. Niestety wadą jest cena. Cóż, coś za coś.



Apple płaci Ci za reklamę? Jedyne co możesz zrobić w izłomie, to dużo za niego zapłacić, i tapetę sobie zmienić. Tyle w temacie.
 

usiek  

Stały User

The Grandmaster



Imię: Łukasz

Wiek: 31

Doczy: 17 Lip 2014

   

Wysany: 2014-12-04, 17:13   

drivero napisa/a:

Samsung wypuścił na rynek wiele modeli, więc precyzyjnie się wyraź których według Ciebie mamy unikać. Ja obecnie mam teraz któryś model samsunga note 2, i brat ma SGS 3 LTE i jesteśmy bardzo zadowoleni. Chyba powtarzasz "średniowieczne" mity na temat samsunga, bo kiedyś faktycznie tak było jak napisałeś, ale to jeszcze nie były czasy smartów.


Mam na myśli wszystkie smartfony marki Samsung z serii Galaxy (miałem cztery różne i na wszystkich czterech miałem dokładnie te same problemy o których pisałem wcześniej). Nie zarzucaj mi "średniowiecznych poglądów", gdyż wszystko, co napisałem w cytowanym przez Ciebie poście, bazuję na doświadczeniu swoim (przede wszystkim) i moich znajomych.

drivero napisa/a:

Windows Phone 8.1 to jeden z najlepiej zoptymalizowanych systemów na rynku. Jest płynny i w dodatku nie ma wielkich wymagań sprzętowych. Posiadam Nokie Lumię 625 LTE i jest świetna (dwurdzeniowy procesor, ok. 500 MB ram), bateria trzyma długo, jedyne czego bym się mógł przyczepić to słaby aparat. Wykonanie też jest na bardzo wysokim poziomie. Nic nie trzeszczy. Jak się weźmie ten telefon do ręki, to widać że to solidna konstrukcja.


Miałem Nokię Lumię (nie pamiętam który dokładnie model) w ręku pierwszy i ostatni raz mniej więcej rok temu. Od razu odstraszył mnie dyskusyjnym interfejsem, którego po prostu nie dało się znieść. Kolega, który ów telefon posiadał, skarżył się na ciągłe lagi i krótki czas działania baterii (4 godziny i po wszystkim). Być może była to wina starszej wersji systemu, ale naprawdę nie przypuszczam, żeby miała ona na te wszystkie wady aż taki wpływ.

drivero napisa/a:

Apple płaci Ci za reklamę? Jedyne co możesz zrobić w izłomie, to dużo za niego zapłacić, i tapetę sobie zmienić. Tyle w temacie.


Na czym bazujesz swoją opinię? Miałeś kiedykolwiek iPhone'a w ręku? Mam wrażenie, że jednak nie. Mam iPhone 4S od półtora roku i nie mogę powiedzieć na niego złego słowa. Nie zamieniłbym go na żaden inny telefon (jedynie nowszy iPhone). Apple nie musi mi płacić, oni sami pracują na taką opinię produkując niezawodne telefony z coraz to bogatszymi funkcjami. Niestety nie wszyscy mogą sobie na nie pozwolić, być może stąd tyle jadu pod adresem tej firmy.
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Doczy: 19 Cze 2014

Skd: z zaświatów

   

Wysany: 2014-12-06, 17:10   

Każda firma ma lepsze i gorsze modele, jeśli znajomy używał samsunga typu young/pocket to nic dziwnego że nie był zadowolony.
_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

Kolosi  

User


Wiek: 30

Doczy: 07 Gru 2014

   

Wysany: 2014-12-07, 01:22   

Ja bym brał Motorole Moto G lub jakąś Lumie-do 700 zł na pewno coś znajdziesz.
_________________
brama rolowana
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Doczy: 20 Lip 2009

Skd: Katowice

   

Wysany: 2014-12-14, 00:33   

a ja od jakiegoś czasu używam smartfona xiaomi mi4, zamówiony prosto z chin i powiem że jest znacznie lepszy od samsungów, sony.

telefon kosztuje w okolicy 300$ a jakość i wydajność niczym nie odbiega od S5 a wręcz jest lepsza, do tego bateria pojemności 3100 mAh
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com