Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Doczya: 08 Kwi 2009

   

Wysany: 2014-11-25, 23:49   Uroda

Cześć :-)

Właściwie długo zastanawiałam się czy napisać tego posta, bo ciężko jest mi to z siebie wykrzesać.
Jestem w związku 2 letnim, jestem już "Narzeczoną". Może nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że jestem brzydka. Nie, nie jestem zaniedbana. Jestem po prostu okropnie brzydka :-) wiele razy myślałam, że to kwestia zaniedbania ale nawet jeśli się umaluję czy fajnie ubiorę to nadal czuje się mało atrakcyjnie. Mój facet ciągle powtarza mi, że jestem piękna albo, że jestem wyjątkowa - bo mam niby wyjątkowy charakter... z drugiej strony gdybym mu się nie podobała to chyba nie byłby ze mną na siłę, prawda? A może nie chce mnie zranić i po prostu mnie akceptuje, bo jest mu ze mną dobrze? Mam bardzo kiepskie zainteresowanie wśród mężczyzn... gdybym faktycznie była może chociaż przeciętna to byłoby inaczej.
Dlaczego społeczeństwo odrzuca brzydkie osoby? Przecież to nie jest wina człowieka jakim się urodzi...
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Biały diabeł  

Pogromca postów



Wiek: 29

Doczy: 16 Maj 2012

Skd: z Polski

   

Wysany: 2014-11-25, 23:59   

Masz racje nie każdy rodzi sie atrakcyjny

[ Dodano: 2014-11-26, 00:00 ]
wygląd jest ważny , ale nie najważniejszy... poza tym kto wybrzydza ten nie rucha :-P

[ Dodano: 2014-11-26, 00:07 ]

CheeryLipstick napisa/a:

Dlaczego społeczeństwo odrzuca brzydkie osoby?



nie wiem o jaki rodzaj brzydoty masz na mysli. ale mode kreuja pederasci.. którzy wprowadzaja taka wizje piekna do społeczeństwa
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Poczciwy Jojme

Wymiatacz



Doczy: 09 Maj 2014

   

Wysany: 2014-11-26, 00:08   

£apię, twój chłop też w cholerę brzydki i masz ochotę na lepszą partię, ale uważasz, że nic lepszego nie znajdziesz?:D
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Doczya: 08 Kwi 2009

   

Wysany: 2014-11-26, 00:09   

Poczciwy Jojme napisa/a:

£apię, twój chłop też w cholerę brzydki i masz ochotę na lepszą partię, ale uważasz, że nic lepszego nie znajdziesz?:D



Nawet nie wiem jak mam to skomentować... może napiszę po prostu: jesteś żałosny.
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Biały diabeł  

Pogromca postów



Wiek: 29

Doczy: 16 Maj 2012

Skd: z Polski

   

Wysany: 2014-11-26, 00:15   

CheeryLipstick napisa/a:

Mam bardzo kiepskie zainteresowanie wśród mężczyzn... gdybym faktycznie była może chociaż przeciętna to byłoby inaczej.



Nie traktuj życia tak cholernie powaznie... Nie wazne jaki potwór ważne ze ma otwór :D
piosenka na poprawe humoru.... https://www.youtube.com/watch?v=XaZZxPkqUuA
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Doczya: 08 Kwi 2009

   

Wysany: 2014-11-26, 00:16   

Skoro nie masz nic konkretnego do 'napisania' czy też przekazania oprócz infantylnego tekstu to może nie zaprzątaj sobie głowy tym tematem? Nie wyganiam, broń Boże - zachęcam do konstruktywnej dyskusji.
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Biały diabeł  

Pogromca postów



Wiek: 29

Doczy: 16 Maj 2012

Skd: z Polski

   

Wysany: 2014-11-26, 00:18   

CheeryLipstick napisa/a:

czy też przekazania oprócz infantylnego tekstu to może nie zaprzątaj sobie głowy tym tematem



spoko ja ci tylko napisałem jak myslą nie którzy faceci
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Doczya: 08 Kwi 2009

   

Wysany: 2014-11-26, 00:21   

Mam w sobie iskierkę nadziei, która podpowiada mi, że nie wszyscy faceci tak myślą, bo inaczej ten świat opanują niebawem bezmózgie yeti, których celem będzie tylko kopulacja z wszystkim co się rusza.
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Biały diabeł  

Pogromca postów



Wiek: 29

Doczy: 16 Maj 2012

Skd: z Polski

   

Wysany: 2014-11-26, 00:22   

poprawiłem :)

[ Dodano: 2014-11-26, 00:23 ]

CheeryLipstick napisa/a:

tórych celem będzie tylko kopulacja z wszystkim co się rusza.



młodość

[ Dodano: 2014-11-26, 00:23 ]
Ja potrafie sie zakochać 3 razy dziennie xd
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

CheeryLipstick  

Pogromca postów


Doczya: 08 Kwi 2009

   

Wysany: 2014-11-26, 00:25   

Również mam 20 lat i przeraża mnie to co piszesz. Sądzę, że jednak nie masz 20 lat, bo myślisz jak 15 latek. Wybacz.

Cytat:

młodość



Nie mylmy młodości z głupotą.
_________________
W każdym z Was jest wariat.
 

Biały diabeł  

Pogromca postów



Wiek: 29

Doczy: 16 Maj 2012

Skd: z Polski

   

Wysany: 2014-11-26, 00:26   

To prawda nie czuje sie na 20 lat, ale ja nie chce dorastać.

[ Dodano: 2014-11-26, 00:29 ]

CheeryLipstick napisa/a:

Nie mylmy młodości z głupot



skomentuje to piosenka https://www.youtube.com/watch?v=rnsSFkP_JbI ;)
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Doczy: 22 Lut 2014

   

Wysany: 2014-11-26, 00:32   

wkładaj ch*** tam gdzie jest ładnie a nie gdzie popadnie.

A oprócz tego nie chce Cie dobijac ale dla mężczyzn w 99% najważniejszy jest wygląd dziewczyny, jeśli mówią inaczej to kłamią. Ciesz sie że ktoś Cie zechcial juz stara panna nie zostaniesz.
 

Biały diabeł  

Pogromca postów



Wiek: 29

Doczy: 16 Maj 2012

Skd: z Polski

   

Wysany: 2014-11-26, 00:34   

krul umiłowany napisa/a:

wkładaj ch*** tam gdzie jest ładnie a nie gdzie popadnie



e tam torba na ryj i za ojczyznę :cool:

[ Dodano: 2014-11-26, 00:56 ]

krul umiłowany napisa/a:

Ciesz sie że ktoś Cie zechcial juz stara panna nie zostaniesz.


teraz poleciałeś . znam dziewczyny które są bardzo ładne , a mimo tego uwazaja ze są brzydkie :-o
_________________
Lepiej być martwym niz czerwonym
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-11-26, 01:02   

Powiem tak: raz zdarzyło mi się spotkać na "randce" chłopaka względnie zadbanego, ale brzydkiego. Naprawdę, był skrajnie nieatrakcyjny i osobowością też do mnie nie trafiał.
Cóż... nie chciałem być niemiły wobec niego, ale znajomość urwała się z mojej inicjatywy. Miałem do siebie żal, przyznaję, jednak nie wyobrażałem sobie, jak mógłbym to ciągnąć. Po prostu... spędziliśmy razem prawie dwie godziny i prawdę mówiąc odliczałem minuty do końca. Nie dość, że patrzenie na niego sprawiało mi ból, to jeszcze rozmowa zupełnie się nie kleiła.
Nie wiem, czy ten post cokolwiek wnosi, ale sam byłem poniekąd zaskoczony swoją reakcją, więc może da się zrobić z tych informacji jakiś użytek.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Poczciwy Jojme

Wymiatacz



Doczy: 09 Maj 2014

   

Wysany: 2014-11-26, 01:17   

A wy, geje, nie macie dużych problemów z "wyrywaniem"? Zawsze mnie to ciekawiło, w końcu homosiów mało jest, myślałem, że tak nie wybrzydzacie:D
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com