Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Cojaturobiee

User


Do³±czy³: 23 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-11-25, 21:25   Podjecie slusznej decyzji

Tutaj jest temat z moim problemem: http://www.e-mlodzi.com/wyznanie-uczuc-vt43172.htm
Tak wiec powiedzialem jej co czuje i koniec koncow stwierdzila, ze ma chlopaka i wiedzialem to od samego poczatku, ale bardzo mnie polubila...Wiec stwierdzilem, ze skoro i tak nie ma szans, ze bedzie cos wiecej to powiedzialem ze zrywam z nia kontakt.Powiedziala, ze poczeka az odnowie...Dodam, ze moj kumpel slyszal 'podobno', ze do swojej kumpeli mowila, ze ma dosyc tego ciola, wiec...JA naprawde tepy w tym momencie jestem, potrzebuje waszej pomocy...dac sobie spokoj i jak powiedzialem nie kontaktowac sie czy sprobowac ciagnac to i udajac jej 'dobrego kolege' czujac co czuje ??
 

Marcineq  

Stały User

Marcineq


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 27

Do³±czy³: 10 Lut 2014

Sk±d: Koszalin

   

Wys³any: 2014-11-25, 21:29   

Po cholerę zakładasz dziesiątki tematów z tym samym, szczeniackim problemem?? Ten i tak trafi do kosza nim ktokolwiek ci tu odpisze oprócz mnie:D

Pozdrawiam:PPPPPPPPPPPPPPPPPPPP


Nie czytałem twojego tematu,- którego podrzuciłeś...Ale dam ci radę...


Miej wy***e a będzie Ci dane.
 

Cojaturobiee

User


Do³±czy³: 23 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-11-26, 10:33   

Typie po jakiego grzyba sie prujesz?Mam problem z ktorym nie potrafie sobie poratdzic, przynajmniej tak mi sie wydaje.Wiec szukam pomocy tutaj i .Dziekuje, zycze milego dnia jednoczesnie czekajac na jakas podpowiedz co mam zrobic.
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2014-11-26, 16:35   

Cojaturobiee napisa³/a:

.Dodam, ze moj kumpel slyszal 'podobno', ze do swojej kumpeli mowila, ze ma dosyc tego ciola


A moze mowila o Tobie. Ogółem to daj sobie człowieku spokój, przestań tego jej chłopaka wyzywać i obrażać. Był pierwszy, widocznie nie jest wcale zły skoro ona nadal chce z nim być, a nie z Tobą. Nawet takie głupie wyzywanie go pokazuje, że zachowujesz się jak dzieciak z zazdrości, że ktoś coś ma a Ty nie. Znajdź sobie inny obiekt zainteresowań. Mam wrażenie, że wszystkie pretensje masz do niego, za to że w ogóle istnieje. A prawda jest taka, że to ona podejmuje własne decyzje i to ona Ciebie nie chce.
 

Cojaturobiee

User


Do³±czy³: 23 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-11-26, 19:43   

Raczej mowila o nim bo kumpel dokladnie slyszal jego imie.Co do wyzywania go, wybacz ostatnio jestem w lekkim amoku i sam siebie nie ogarniam.Podejmuje deyzcje?Tak wiem to, nie moge jej narzucic czegos czego nie chce i nie zamierzam/alem, jednak zauwazylem, ze ona sama nie wie czego chce.Na dodatek to jest dziwne, do mnie sie 'przystawia', siadanie na kolanie no i dalej wole nie pisac co bylo+ macanko po cyckach < Chyba, ze takie zachowanie jest brane jako 'kolezenskie' w takim razie to jakas nowosc.Czegos nie kumam?Pogubilem sie.
 

Fansy  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 10 Maj 2011

   

Wys³any: 2014-11-26, 20:05   

Nie kumasz tego, że jesteś zabaweczką dla zwykłej szmaty :). Pomacasz ją po cyckach, a potem on przyjedzie i ją przeleci. I kto tu wychodzi na frajera? Bo wydaje się, że nie tylko on.
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2014-11-26, 23:28   

Mam koleżankę w mojej grupie, która ma chłopaka.
Laska chce mnie dosłownie zjeść.
Jak powiedział kumpel: "Ona patrzy na Ciebie tak, jakby chciała się udusić Twoim f..".

Ignoruj to po prostu... Jest tyle innych, fajnych lasek... Nawet są też takie, które dają macać się po cyckach i nie mają chłopaka ;) .

Powodzenia :)
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

Poczciwy Jojme

Wymiatacz



Do³±czy³: 09 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-11-27, 00:37   

Wbij na kwejka i wrzuć obrazek, że wszystkie baby to dziwki :v
 

Cojaturobiee

User


Do³±czy³: 23 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-11-27, 16:32   

Poczciwy Jojme napisa³/a:

Wbij na kwejka i wrzuć obrazek, że wszystkie baby to dziwki :v


Rzeczywiscie zabawne...
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2014-11-27, 17:45   

Cojaturobiee napisa³/a:

Rzeczywiscie zabawne...



Oczywiście że zabawne.
Plus dla Ciebie Jojme +
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com