Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

cinek1317  

User

Pisarz98


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 25

Do³±czy³: 26 Lis 2014

Sk±d: Janów Podlaski

   

Wys³any: 2014-11-26, 18:26   PowiedziaÅ‚em coÅ› komuÅ›

Witam,mam pewien problem,otóż mam kolegÄ™,z którym znam siÄ™ od 3 gimnazjum,a teraz razem chodzimy do tej samej zawodówki.On wychowuje siÄ™ w domu dziecka w mojej miejscowoÅ›ci.Pewnego razu znalazÅ‚ obok starego,drewnianego domku klucze,od razu pomyÅ›laÅ‚,że bÄ™dÄ… pasowaÅ‚y i rzeczywiÅ›cie byÅ‚y dobre.KtóregoÅ› dnia zabraÅ‚ mnie tam,siedzieliÅ›my i kombinowaliÅ›my kto tu może mieszkać,znaleźliÅ›my informacjÄ™ ,że jest to dom jakiegoÅ› starszego czÅ‚owieka,który tylko czasami odwiedza ten domek,a tak to mieszka u swojej córki,no ale już mniejsza o to.Kiedy pewnego dnia czekaÅ‚em na autobus spotkaÅ‚em koleżankÄ™ Kamila(mojego kolegi),OlÄ™,która także jest w domu dziecka,rozmawialiÅ›my i w pewnej chwili powiedziaÅ‚em jej,że Kamil znalazÅ‚ klucze do chaty(teraz żaÅ‚ujÄ™).Ja jej do koÅ„ca nie znaÅ‚em,znaczy nie wiedziaÅ‚em jak ona postÄ™pujÄ™ i,co może zrobić.Na drugi dzieÅ„ rano,wchodzÄ™ do autobusu do szkoÅ‚y i widzÄ™ Kamila,chcÄ™ mu dać cześć,a on pyta siÄ™ mnie,czy mówiÅ‚em coÅ› dla Olki,ja odpowiedziaÅ‚em,że tak i od razu zapytaÅ‚em,czy wygadaÅ‚a wszystkim,powiedziaÅ‚,że owszem.No i opowiedziaÅ‚ o tym mojemu koledze z klasy,z którym siÄ™ przyjaźni,że siÄ™ wygadaÅ‚em i mówiÅ‚,że ja jestem konfidentem,miaÅ‚em już tÄ… sprawÄ™ zaÅ‚atwić po swojemu,pogadać z nim,a jak to nie poskutkuje to po prostu rozwiÄ…zać to wÅ‚asnymi metodami,bo ja powiedziaÅ‚em jedynie dla jednej jedynej osoby,a on wygadywaÅ‚ jakieÅ› gÅ‚€poty w okoÅ‚o,teraz chciaÅ‚bym siÄ™ dowiedzieć,co wy o tym myÅ›licie,co robić?
 

Hospice_of_heart  

User


Do³±czy³a: 20 Lis 2014

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2014-11-26, 19:17   

Myślę, że powinieneś pogadać z tą Olką
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2014-11-26, 19:21   

Spłoniesz w piekle. Tak kończą konfidenci.
_________________
meow
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2014-11-26, 19:30   

Wygadałeś się, a potem się dziwisz, że cię od konfidentów wyzywa (choć rzeczywiście to słowo może jest nadużyciem). Spieprzyłeś sprawę i weź to na klatę. Może z czasem kumpel przestanie się gniewać.
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaÅ›wiatów

   

Wys³any: 2014-11-26, 19:48   

¦mierć konfidentom...
A tak na serio to też bym się wkurzył jakbym powiedział o czymś zaufanej osobie, a następnego dnia okazuje się że wszyscy o tym wiedzą.
_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

aragorn  

Wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 12 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-11-26, 20:29   

sam jestes sobie winien
 

beautiful pain  

User



Wiek: 28

Do³±czy³a: 15 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-26, 21:17   

Naucz się trzymać język za zębami :)
 

AmaÅ„dziaTHC  

User

Zwariowane ¯ycie !


ImiÄ™: Amanda

Wiek: 27

Do³±czy³a: 27 Lis 2014

Sk±d: Lbn

   

Wys³any: 2014-11-27, 12:59   

Na gÄ™bÄ™, frajer siÄ™ roz jeb***‚ teraz w kÅ‚opotach bÄ™dzie siÄ™ grzebaÅ‚
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-11-27, 16:17   

Dałeś ciała ale to nie koniec świata. Pogadaj z tym swoim kumplem i go przeproś, powiedz, że głupio się z tym wszystkim teraz czujesz i chciałbyś się zrehabilitować w jego oczach.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

cinek1317  

User

Pisarz98


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 25

Do³±czy³: 26 Lis 2014

Sk±d: Janów Podlaski

   

Wys³any: 2014-11-29, 14:00   

Tak myślałem,że mnie bd wyzywać od konfidentów,ale dla mnie konfident to ktoś kto donosi na policji,a ja powiedziałem to dla jednej jedynej osoby,lecz macie racje,że sam jestem sb winien ponieważ nie wiedziałem jak ta Olka się zachowa.
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2014-11-29, 14:50   

Nauczyłeś się, że nie można nikomu ufać. Serio ;) .

Dotyczy to zaufania Kolega -> Ty i Ty -> koleżanka ;) .

Następnym razem będziesz mądrzejszy ;)
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com