Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2014-11-28, 21:42   

A nie lepiej bezpieczniej, ale z klasą? Jeśli masz się wygłupić nietrafnym wyborem sukienki, to taktowniejsza będzie mała czarna i perły. Klasa sama w sobie.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-11-28, 22:39   

Na pewno nie rozkloszowana suknia balowa! Faktycznie będziesz wyglądać jak kopciuszek. Jeśli chcesz się wyróżnić to jakaś opalizująca koktajlowa albo długa, prosta suknia wieczorowa. Nie szalej z kolorami.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Bella02  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-11-29, 11:51   

Długie suknie na studniówkach kojarzą mi się imprezami dziesięć lat wstecz. Nie znaczy to, że nie da się dobrze wyglądać w długiej sukience. Jest to jednak bardzo trudne, w większości są one strasznie kiczowate, a te lepsze kosztują majątek. Jeśli już ktoś decyduje się na długą kreację, to tak jak napisała mala_marzycielka, chyba tylko te rodem "z czerwonego dywanu" jakoś wyglądają. Może nie zawsze warto się wyróżniać za wszelką cenę. Nie lepiej postawić na coś z klasą, za co nikt na pewno Cię nie skrytykuje? ;)
 

Luanne  

User

Dolina Ludzi Lodu



ImiÄ™: Anna

Wiek: 27

Do³±czy³a: 15 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-29, 12:33   

Jak dla mnie długa suknia to bardzo oryginalny i ciekawy pomysł ;) Jeżeli uważasz, że będziesz się w niej dobrze czuć to dlaczego nie? :o
_________________
"Dzieckiem w kolebce kto łeb urwał Hydrze,
Ten młody zdusi Centaury,
Piekłu ofiarę wydrze,
Do nieba pójdzie po laury.
Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga
£am, czego rozum nie złamie"
- A. Mickiewicz
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2014-11-29, 13:16   

Czasy kiedy na studniówki ubierało się po "szkolnemu" - dawno minęły, ale sukienka królewny na taki dzień , raczej nie byłaby zbyt odpowiednia, bo każda by się głupio czuła w takiej kreacji .Lepiej pomyśleć o sukience do kolan ( długość wg uznania) kolor także obojętny, i im będzie ona prostsza tym lepsza i bardziej odpowiednia na taką okazję.
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-11-29, 14:08   

Cytat:

Nie znaczy to, że nie da się dobrze wyglądać w długiej sukience. Jest to jednak bardzo trudne, w większości są one strasznie kiczowate, a te lepsze kosztują majątek.



Nieprawda. W zwykłych sieciówkach widywałam piękne suknie wieczorowe (nie balowe) za około 200-300 zł. Na swojej studniówce widziałam wiele dziewczyn w długich sukienkach i wyglądały bardzo efektownie i z klasą, w przeciwieństwie do panienek w opiętych mini które też są dość modne.





Gdybym miała iść na studniówkę drugi raz, na pewno wybrałabym długą suknię. Na swojej miałam koktajlową.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

fear  

Hiper wymiatacz

Póki co nauka.



ImiÄ™: Aleksandra.

Wiek: 27

Do³±czy³a: 03 Lut 2012

   

Wys³any: 2014-12-27, 14:47   

Sama postawiłam na odważną sukienkę, jeżeli Ci się podoba to śmiało :) Studniówka jest jedna, po maturze z większością osób nie będziesz i tak miała kontaktu ;)
_________________
Krzyczysz, że chowam się przed tobą i jestem skryty
Lub chcąc być blisko ze mną solidarnie milczysz
Kochając i się złoszcząc znosisz to cierpliwie
Ja też cię bardzo kocham, tylko trochę autystycznie
 

Seele

User



Do³±czy³: 02 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-05, 02:18   

Skoro pytasz na forum czy wypada iść w takiej sukni na studniówkę, to już pierwsza oznaka, że sama nie jesteś jej zbyt pewna, więc lepiej zrezygnuj, bo źle będziesz się w niej czuła, a najważniejszy jest komfort :)
Jeśli jesteś szczupła możesz śmiało postawić na długą suknię, skoro chcesz mieć coś bardziej wyjątkowego, podobne fasony do tych, które wstawiła Damn są taką studniówkową klasyką jeśli chodzi o długie suknie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com