Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-12-16, 20:10   

No zachowanie dziewczyny specjalnie miłe i kulturalne nie było, może nie chciała Cię urazić, ale ewidentnie uważa brak wyższego wykształcenia za coś dziwnego i niespotykanego, co o niej zdecydowanie źle świadczy. Natomiast rzucając niewybrednym wyzwiskiem udowodniłeś trzy rzeczy:
1) Twoi rodzice wcale nie są tacy zajebiści, skoro nie nauczyli Cię opanowania ani ogłady.
2) Wcale nie jesteÅ› zakochany w tej dziewczynie.
3) Niewiele się od niej różnisz.
Nie rozumiem, dlaczego niektórzy z was uważają, że zniżanie się do czyjegoś poziomu to coś godnego pochwały. To, że ktoś reaguje chamstwem na chamstwo niby nie czyni go takim samym chamem?

Cytat:

Randy_Orton, wal jÄ…
Jimmy Fox,a co Ty damski bokser jesteÅ›?



<3 <3<3
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Randy_Orton  

User



Wiek: 27

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-12-16, 21:24   

1 i 3 - nie zgodzę się, byłaś kiedyś tak bardzo urażona i na prawdę opanowałaś się, zawsze i wszędzie ;) ? Ciekawe... ja akuart wybuchłem, bo mnie to bardzo zabolało, a Ty jesteś taka super opanowana mhm...
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-12-16, 22:09   

Wyjątkowo łatwo urazić Twoją dumę :). Być może nie przedstawiłeś całej sytuacji. Ale jeśli ona zdążyła się tylko głośno zdziwić nim odbiłeś piłeczkę, to naprawdę będzie Ci ciężko w życiu. Nigdy nie zdarzyło mi się w taki sposób kogoś potraktować, a stykałam się z dużo, duuużo gorszymi przypadkami. To żadna sztuka rzucić do kogoś "ty szmato". Jeśli już kogoś mieszasz z błotem, to rób to do cholery z klasą.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-12-16, 22:17   

Arkovianin napisa³/a:

Taki mężczyzna to bandyta. Powtarzam jeszcze raz nie biję się kobiet

W takim razie napiszę inaczej, bo jesteś chyba za stary na to, by wyłapać ironię: nie bije się kobiet, ale też nie obraża się kobiet. Jeśli dziewczyna faktycznie obraziła rodziców autora tematu, to ten, nazywając ją szmatą, zniżył się do jej poziomu. Więc nie rozumiem tych całych pochwał "Dobrze zrobiłeś", "wow, nazwałeś ją szmatą, ale jesteś zaje****".
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2014-12-16, 22:34   

Jimmy FoX napisa³/a:

"Dobrze zrobiłeś", "wow, nazwałeś ją szmatą, ale jesteś zaje****".



Nie pochwalam nazywania dziewczyn szmatami, ale pochwalam powiedzenie co się ma na myśli.
To, że ubrał słowa w taki sposób, pomijam.

Nie zmienia to faktu, że dziewczyna nie jest fajna i dobrze, że zastanawia się nad sensem związku.
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2014-12-16, 22:49   

Randy_Orton napisa³/a:

1 i 3 - nie zgodzę się, byłaś kiedyś tak bardzo urażona i na prawdę opanowałaś się, zawsze i wszędzie ;) ? Ciekawe... ja akuart wybuchłem, bo mnie to bardzo zabolało, a Ty jesteś taka super opanowana mhm...


Trzeba mieć klasę.
Damn, dokładnie to samo pomyślałam.

Nie sztuka być chamem kiedy coś nie idzie po naszej myśli.
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2014-12-16, 23:03   

Moim zdaniem dzieciaki z Was jeszcze ogromne. Ona - znawczyni taktu, jak dorośnie zrozumie, że czasem wypada coś przemilczeć. Dojrzały człowiek nie mówi wszystkiego co mu ślina na język przyniesie. Ty - mistrz riposty i dyplomacji. Zgadzam się z Jimmy'm, wystarczyło jeszcze strzelić jej z liścia, byłaby kropka nad "i".
Ale w tej waszej dziecinadzie Ty wydajesz mi się bardziej dziecinny. Czy dziewczyna wyśmiała Twoich rodziców czy tylko wyraziła zdziwienie? Czy ciągnęła temat aby Cię pogrążyć? Czy zaczęła następnie wyzywać Twoich rodziców od takich czy owych? Nie opisałeś szczegółów, wiec trzymając się tego, ci napisałeś wynika, że dziewczyna była po prostu bardzo zdziwiona, aż to wyraziła słowami - co było nietaktowane, ale w moim odczuciu nie obraźliwe. Oczywiście Twoje odczucie mogło być inne, miałeś prawo poczuć się dotknięty, należało jej to spokojnie powiedzieć i wyjaśnić co Cie zabolało. Masz 17 lat, nie 13, gdzie odpowiedzią na wszystko jest "wal się"* (uczą w gimnazjum ;) ). Powinieneś w tym wieku używać siły argumentu, a nie argumenty siły (tu mam na myśli po prostu prymitywne bluzgi).Powinieneś dziewczynę przeprosić i wyjaśnić spokojnie, dlaczego się uniosłeś.


*przypomniał mi się stary dobry kawał:
Poszedł mały Jasio do cyrku i tak się złożyło, że musiał usiąść w pierwszym rzędzie. Rozpoczął się występ i na arenę wychodzi Klaun Szyderca. Podchodzi do Jasia i pyta: - Jak masz na imię? - Jasiu. - A więc Jasiu, czy ty jesteś głową krowy? - Nie. - A czy ty jesteś tułowiem krowy? - Nie. - A więc Jasiu, ty jesteś dupa wołowa!! HAHAHA!!! (zaśmiał się szyderczo Klaun Szyderca). Smutny Jasio wrócił do domu, opowiedział wszystko tacie, na co ten mu mówi: - Jasiu, jutro też pójdziesz do cyrku. - Ale jak to? Do cyrku? A Klaun Szyderca? Znowu będzie się śmiał. - Nie martw się Jasiu, tym razem pójdzie z tobą Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty. No i tak się stało. Następnego dnia poszli Jaś i Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty do cyrku, usiedli w pierwszym rzędzie i czekają na występ Klauna Szydercy. Wychodzi więc Klaun Szyderca na arenę i zaczyna swój znany występ. Podchodzi do Jasia pyta: - Jasiu, czy ty jesteś głową krowy? Na co Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty: - Spier*alaj!
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-12-17, 01:03   

kenzy1 napisa³/a:

Nie zmienia to faktu, że dziewczyna nie jest fajna i dobrze, że zastanawia się nad sensem związku.

I tu też kłania się wasze czytanie ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisał, że to jego dziewczyna. Napisał jedynie, że się zakochał.


Zresztą, kuźwa, dziewczyna była zdumiona, że rodzice autora nie mają matury, bo żyje w takich czasach, że bez matury nie znajdzie się dobrej pracy. To tak jakby powiedzieć gimnazjaliście, że 30 lat temu trzeba było stać w kilometrowej kolejce po papier toaletowy.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Randy_Orton  

User



Wiek: 27

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-12-17, 08:39   

CHociaż patrząc co teraz się dzieje z dziewczynami zastanawiam się czy moje zachowanei faktycznie było aż tak skandaliczne. wiele dziewczyn teraz przeklina na pokaz, bo jest to cool, w taki lub inny sposób - żałosne, nie wiem komu chcą zaimponować. Jestem tego zdania, że przeklinanie nie jest dla ludzi, ap rzede wszystkim dla dziewczyn które uznają się za kobiety, więc wychodzi na to, że moja zachowanie było złe, ale tylko przytoczyłem przykład z życia, że "kobiety" nie raz się gorzej zachowują mmmh

[ Dodano: 2014-12-17, 08:39 ]
CHociaż patrząc co teraz się dzieje z dziewczynami zastanawiam się czy moje zachowanei faktycznie było aż tak skandaliczne. wiele dziewczyn teraz przeklina na pokaz, bo jest to cool, w taki lub inny sposób - żałosne, nie wiem komu chcą zaimponować. Jestem tego zdania, że przeklinanie nie jest dla ludzi, ap rzede wszystkim dla dziewczyn które uznają się za kobiety, więc wychodzi na to, że moja zachowanie było złe, ale tylko przytoczyłem przykład z życia, że "kobiety" nie raz się gorzej zachowują mmmh
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2014-12-17, 09:45   

Moim zdaniem teraz próbujesz się nieco wybielić, na zasadzie " ok zachowałem się źle, ale INNI to dopiero są źli". Nie zakładałeś tematu o jakiś tam dziewczynach ale o swojej sytuacji, nie ma co odwracać kota ogonem. Zresztą, skoro twierdzisz, że przeklinanie nie jest dla ludzi to dlaczego nazwałeś dziewczynę suką?
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Randy_Orton  

User



Wiek: 27

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-12-17, 10:15   

to wyszło spod kontroli łatwo mnie jeszcze wyprowadzić z równowagi jeśli ktoś mnie upokorzy, ale mysle, że z wiekiem mi to przejdzie, ale również nad tym popracuje. Gdybym tego nie żałował to najprawdopodobniej tego tematu by nie było, przeprosić wypada - już to uczyniłem, ale napisałem jej, że póki co musimy od siebie odpocząć, więc na razie nie jestem nią zainteresowany.


Ktoś napisze uraza większa od uczucia - TAK.. Ale po prostu nie potrafię jej teraz spojrzeć szczerze w oczy i z nią gadać jak przedtem, uraziła mnie i nie mam póki co ochoty ją widywać, z nią rozmawiać i patrzyć jej wo czy.
 

Poczciwy Jojme

Wymiatacz



Do³±czy³: 09 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-12-17, 12:29   

Ale co konkretnie ci powiedziała? Za tekst "COO? jak to możliwe, że nie mają mature" nazwałeś ją szmatą? Zdziwiła się dziewczyna, bo faktycznie większość ludzi ma maturę, pewnie się jej wymsknęło albo się spytała, a ty tylko swoim zachowaniem utwierdziłeś stereotyp, że rodzice bez matury wychowali cię na chama ;) . Jeśli taki tekst uważasz za szydzenie to boję się myśleć co sądzisz o kawałach o Jasiu.

Nie wiem skąd ten poklask w tym temacie, koleś się zbłaźnił.
 

Randy_Orton  

User



Wiek: 27

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-12-17, 13:05   

Nie tylko o to chodzi, a tylko to zacytowałem. Wyczułem w jej rozmowie straszną drwinę z tej sytuacji, ironizowała, i drążyła ten temat jakby chciała mi udowodnić, że moi rodzice są "nikim", a to ciężko napisać i wyrazić jak ja to odebrałem stąd tylko zacytowałem jej reakcję. Każdy z nas tak ma, że wyczuje kiedy z niego ktoś drwi ciągnąc jeden temat, ironizując itd, ona ciągnęła ten temat, ironizowała, podśmiewała się z tego, aż w końcu wybuchłem, za zwykłe "coo jak to możliwe?" nie nazwałbym ją jak ją nazwałem. Ba nawet bym się z tego zaśmiał mówiąc "uwierz aby zrozumieć zrozum aby uwierzyć" albo coś takiego, ale po tym jej "COO" jednak nastąpiła cisza, po czym ona zaczęła ciągnąć ten temat, a dlaczego moi rodzice nie mają matury, a dlaczego są po zawódówce, czy się tego nie wstydzę, a to ciekawe, że nie mają matury przecież większość ludzi ma mature. Gdyby oczy mogły nagrywać mielibyście jasną,klarowną sytuację i lepiej moglibyście się postawić w mojej sytuacji.
 

Poczciwy Jojme

Wymiatacz



Do³±czy³: 09 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-12-17, 19:00   

Aaaa, no to już całkowicie inna sprawa. Chociaż i tak nazwanie jej "szmatą" to przesada, ale honor zwracam ;) .
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com