Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

ADAMOVICZ

User


Wiek: 30

Doczy: 13 Lis 2014

   

Wysany: 2014-12-17, 08:36   Co sądzicie o tej koszuli i tych spodniach :)?

http://www.bytom.com.pl/k...0-k-1897-9711-p

Co sądzicie o tym zestawie?

Oczywiście będę to nosił na co dzień, a nie na okazje. Na okazje ewentualnie dodam jakiś ładny krawat i marynarkę, a tak to bez krawatu/marynarki.
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



Imię: Arek

Wiek: 28

Doczy: 13 Cze 2014

   

Wysany: 2014-12-17, 09:04   

Mi się nie podoba, ta różowa koszula...
_________________
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doczya: 19 Cze 2012

   

Wysany: 2014-12-17, 10:01   

Mam kilku znajomych, którzy ubierają się w tym stylu i wyglądają naprawdę fajnie, więc śmiało możesz kupować jeśli Tobie się podoba:)
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Jimmy FoX  

VIP



Imię: Tomasz

Wiek: 33

Doczy: 26 Lip 2008

Skd: Birmingham

   

Wysany: 2014-12-17, 10:45   

Moim zdaniem ten odcień różu nie bardzo pasuje do koloru spodni. Ja bym postawił na jaśniejszy odcień (jeśli miałbym kupować różową koszulę za 150 zł).
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2014-12-17, 10:54   

w ogóle mi się nie podoba ta koszula. Spodnie są w porządku:)
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-12-17, 13:37   

Koszula mi się nie podoba, ale to może być kwestia modela, na którym ona po prostu zwisa. Tylko... spodnie wydają się średnio do niej pasować.
To połączenie: http://www.bytom.com.pl/k...-k-1970-10012-p , chociaż nieco bardziej odważne pod kątem kolorystyki, prezentuje się znacznie lepiej.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Doczya: 04 Maj 2009

Skd: Berlin.

   

Wysany: 2014-12-18, 07:55   

Ta ciemniejsza, koralowa już lepsza, ale wciąż... nie przepadam za różem u faceta i chyba w przypadku takich koszul zawsze będę na nie.
_________________
meow
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Doczy: 31 Pa 2012

   

Wysany: 2014-12-18, 17:03   

Wpadłem specjalnie tutaj, bo sam interesuję się taką modą, koszula, ładne spodnie i tak na co dzień. Akurat takiego odcieniu mi w szafie brakuje, czerwoną i bordową gładką mam, czerwoną w kratkę x2 też, ale takiej koralowej jeszcze nie i nawet ładnie się prezentuje, a niedawno w moim mieście otworzyli właśnie sklep tejże firmy także może zajrzę :D

Dla mnie jest w porządku - i nie pytaj o takie rzeczy czy ładna/brzydka, bo to TOBIE ma się podobać, a nie innym. Nie raz ludzie patrzą krzywo jak idę ulicą jakoś tak odwalony. To, że lubię tak chodzić to moja sprawa.

Zresztą dużo facetów teraz zaczęła tak chodzić, a to na +, bo zaczęli o siebie dbać, lepiej wyglądają niż w dresach, aczkolwiek w dresy czasem wskoczę jak mam wf'
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2014-12-18, 17:41   

Different napisa/a:

koralowej

WOW!
pierwszy raz widzę, że facet nazwał kolor inaczej niż brzmi on w podstawie.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Doczy: 31 Pa 2012

   

Wysany: 2014-12-18, 18:08   

Butelkowa zieleń, łososiowy, turkusowy, beżowy, purpura(mój ulubiony kolor koszuli <3 ), seledynowy, cyjan. Coś tam znam kolorów, ale nie zawsze używam, bo wygodniej mi jest np. powiedzieć biały zamiast alabastrowy :D

Skoro interesuję nieco modą także wypadałoby znać inne nazwy kolor niż te podstawowe. Oczywiście tylko męską.
 

Hella  

Pogromca postów



Doczya: 03 Sie 2014

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2014-12-19, 16:16   

Ja się za to nie znam na kolorach tak jak Different, ale koszula z linku zdecydowanie dla mnie jest różowa (nieważne jaki odcień, róż to róż). A za różowy dziękujemy. ;) Spodnie wydają się być okej.
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



Imię: Julia

Wiek: 27

Doczya: 14 Sie 2012

Skd: wielkoPolska

   

Wysany: 2014-12-19, 17:09   

Spodnie okej, koszula skrojona w miarę okej, jej kolor bardzo nie okej :niepewny:
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com