Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Damn | 2014-12-20, 14:24

Autor

Wiadomo¶æ

ktostaki

User


Do³±czy³: 18 Gru 2014

   

Wys³any: 2014-12-18, 22:31   Jak spÄ™dzacie Sylwestra?

Mam takie pytanko, spędza ktoś samotnie z Was Sylwestra :D? Ja tak, jak co roku. Na studniówkę również nie idę, ze względu na klasę i brak partnerki. Ale nie narzekam i nie robię z tego problemów, jak zauważyłem wiele nastolatków by się załamało z tego powodu itd. Bo ja taka inna itd. Walcie to, powiem Wam tak szczerze ;) Ludzie umierają w hospicjum, to są prawdziwe dopiero problemy. Pozdrawiam serdecznie:)
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2014-12-18, 22:34   

Oczywiście, że samotnie. Chociaż, uogólniając... zapewne z rodzicami przed tv, a potem z jakąś fajną książką, bądź Tetmajerem i Asnykiem.
Btw, piona, też nie idę na studniówkę :-P
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

ktostaki

User


Do³±czy³: 18 Gru 2014

   

Wys³any: 2014-12-18, 22:47   

Ja już od wielu, wielu lat tak spędzam :P Tak mi sie potoczylo w zyciu, ze nie trafilem na jakies grono przyjaciol czy cos w tym stylu ;p Hmm, ja albo wypije kilka piw (ktore dobitnie mnie upija), albo wsiadam w samochod i jade patrzec z pieknego miejsca na pokaz fajerwerek nad pewnym miastem, ciekawe ktora opcja zwyciezy;) Swoja droga, lubilem spacerowac po mojej wsi (wbrew pozorom, sa chodniki, lampy, prawie jak w miescie) i ogladac ludzi jak spedzaja sylwestra... Zawsze mi sie to kojarzylo z dziewczynka z zapalkami, nie wiem czemu... Az do pewnego czasu, az dawni koledzy z klasy gimnazjalnej gdzie mnie przesladowano, chcieli mnie pobic... Wiec tego roku raczej zostane w domu, albo wsiade w auto :)
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2014-12-18, 23:04   

Spedzam w tym roku Sylwestra tak jak uwielbiam- dom, ja, rodzina, ciastka i tv. O północy fajerwerki i nyny. W sylwestra lubie telewizyjne podsumowania roku, poza tym dzień jak codzien, nie podnieca mnie :-P
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2014-12-18, 23:11   

Opcje mam 2.A) W Klubie B) Na małej domówce wśród dobrych znajomych
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-12-18, 23:14   

Z rodzicami, ponieważ osoba z którą dotychczas spędzałam sylwestra odeszła.
Więc mama powiedziała, że zrobi mi te nuggetsy.
Czuję, że będę się uczyła i jadła, nic poza tym. Już widzę blask światełek choinkowych na mojej ścianie brązowej.
I ja leżąca w łóżku, z kotkiem na brzuchu i termoforem w nogach. Oczywiście będą tez chipsy i pepsi.
_________________
W miękkim futrze kota
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



ImiÄ™: Arek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-12-18, 23:18   

Jak zwykle przed kompem :P Co nie znaczy że to lubię...
_________________
 

ktostaki

User


Do³±czy³: 18 Gru 2014

   

Wys³any: 2014-12-18, 23:50   

Pieprzyc takie problemy :P Ja mam inny problem, otóż chciałbym zamieszkać kiedyś w Toskanii w Italii, jeść cudowne tamtejsze potrawy, spożywać winko, i spędzać miło ,,zimy", tylko z nazwy :D

[ Dodano: 2014-12-18, 23:51 ]
Pieprzyc takie problemy :P Ja mam inny problem, otóż chciałbym zamieszkać kiedyś w Toskanii w Italii, jeść cudowne tamtejsze potrawy, spożywać winko, i spędzać miło ,,zimy", tylko z nazwy :D
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2014-12-19, 00:26   

W tym roku, pierwszy raz odkąd skończyłam szkołę podstawową, spędzam sylwestra z rodzicami przed tv. Może uda mi się podłapać jakąś fuchę na tę noc, ale nie wydaje mi się.
Trochę dziwnie się z tym czuję, szczerze mówiąc, ale nie chce mi się na siłę kombinować, a w tym roku znajomi nie wykazują się specjalnie inicjatywą.
_________________
meow
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2014-12-19, 09:19   

Spędzimy wspólnie z mężem i parą naszych przyjaciół - u nas. Pogaduchy przy winie, o północy może między górami uda nam się wypatrzyć jakieś fajerwerki.
A potem do spania ;)

Prawda jest taka, że jakoś nie mam ochoty na wielkie bale, imprezy czy temu podobne.
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

ktostaki

User


Do³±czy³: 18 Gru 2014

   

Wys³any: 2014-12-19, 12:35   

To i tak macie dobrze :D Ja to X lat sam spedzam :P
 

Lucek  

User


Wiek: 31

Do³±czy³: 19 Gru 2014

   

Wys³any: 2014-12-19, 12:42   

Z kilkoma znajomymi w domu.Ogólnie nie lubię sylwestra i dla mnie mógłby to być normalny dzień.
_________________
http://www.bib.olsztyn.pl/strony-internetowe-olsztyn/
 

Poczciwy Jojme

Wymiatacz



Do³±czy³: 09 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-12-19, 13:09   

Dziwnie bym się czuł spędzając sylwestra sam, pewnie gdyby jakaś choroba mnie dopadła to musiałbym się pomęczyć, ale na szczęście co roku się gdzieś leci;p. Chociaż chyba jestem debilem, najlepsze miejsce na sylwestra to



I o północy wybuch bomby :v
 

aragorn  

Wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 12 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-12-19, 15:35   

Ja zawsze spędzałem w domu, przed komputerem i telewizorem z rodzicami, dlatego cieszę się, że w tym roku idę na domówkę :)
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-12-19, 15:56   

Jak co roku spędzę sylwestra z najbliższym przyjacielem - panem laptopem. :-D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com