Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

afnikajew  

User


Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Mar 2011

   

Wys³any: 2014-12-21, 14:16   jak odzyskacć "bylÄ… niedoszÅ‚Ä…"?

Witam, chciałbym was prosić o pomoc w odzyskaniu dziewczyny.
W wakacje poznałem dziewczynę młodszą ode mnie o 2 lata. Ja miałem 18, a ona 16. Znaliśmy się już wcześniej, ale dopiero przez wakacje się poznaliśmy tak naprawdę. Mogliśmy caly czas spędzać ze sobą, ale byliśmy tylko przyjaciółmi. Ja chciałem czegoś więcej, ale ona nie pozwalała mi się nawet przytulić czy objąć. Po wakacjach ona przyszła do mojego liceum. Poznałem jej koleżanki, jedna mi się nawet spodobała, pomyślałem że skoro nie mogę być z Julką, to chociaż spróbuję z Pauliną. Udało się, Julka mi pomogła poderwać jej koleżankę z klasy. Ja jednak cały czas się męczyłem, bo byłem zakochany w Julce. Nie wytrzymałem kiedyś i napisałem jej całą prawdę. Okazało się, ze ona też coś do mnie czuła, ale myślała, że sięz niej nabijam, bo podobno mam powodzenie. Spotkaliśmy się i przytulaliśmy, ja powiedziałem że kończę z Pauliną, tylko chciałem to zrobić delikatnie więc zajęło mi to około dwóch tygodni. Kiedy myślałem że wszystko się już wyprostowało to Julia zaczęła mnie unikać. Mieszka niedaleko i zawsze miała dla mnie czas, a teraz mnie unikała. Nie chce się ze mną spotkać. Póki co to tylko piszemy. Zgodziła się iść ze mną na studniówkę. Nie wiem jak ją odzyskać. Powiedziała, że za kilka dni się zobaczymy więc pomyślałem żeby ją gdzieś zabrać i dać jej wtedy bukiet róż i poprosić o drugą szansę, bo naprawdę mi na niej zależy. Nie wiem co robić, żeby tego już całkiem nie popsuć. Moje koleżanki mówią, że chce sprawdzić czy naprawdę mi na niej zależy, ale jak unika spotkania już przez jakieś 3 tygodnie to coś jest nie tak.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-12-21, 14:53   

Idź do niej i spytaj, o co jej chodzi.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

afnikajew  

User


Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Mar 2011

   

Wys³any: 2014-12-21, 15:26   

Nie chcę jej nachodzić w domu, jeszcze teraz przed świętami jak każdy jest zajęty. Jak jej kiedyś zapytałem czy coś z tego będzie to mi napisała, że na 99,9% nie. Liczę na to, że po świętach się zobaczymy i wtedy pogadamy. Zgodziła się iść ze mną na 100 i jak jej zapytałem czy jest pewna, bo potem nie będzie mogła już zrezygnować to powiedziała, że tak, więc może ona liczy na coś w przyszłości.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-12-21, 17:56   

Dziewczyna sama nie wie, czego chce.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

afnikajew  

User


Wiek: 28

Do³±czy³: 28 Mar 2011

   

Wys³any: 2014-12-21, 18:01   

Więc będę musiał się postarać. I właśnie po to założyłem ten temat żeby mi ktoś coś doradził co mogę w tej sytuacji zrobić żeby ją do siebie przekonać. Moje koleżanki mówiły mi że jakiś bukiet i rozmowa powinny załatwić sprawę. Ale mam wrażenie że to za mało i będę musiał jeszcze się postarać, tylko nie wiem jak.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com