Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Olek_CK  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Lis 2013

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2014-12-21, 21:33   Ból zÄ™ba przy jedzeniu sÅ‚odyczy.

Cześć. Ostatnio zauważyłem, że przy jedzeniu czegoś słodkiego boli mnie ząb z lewej strony. Dziury w zębach odpadają, u dentysty byłem niecały miesiąc temu i wszystko było w porządku. Zęby czyszczę regularnie, płuczę płynem. Czy to mogą być na przykład zbyt odsłonięte szyjki zębowe/nadwrażliwość?
_________________
"Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz." - gen. D. Eisenhower
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2014-12-22, 11:17   

Tak, idź z tym do dentysty. Jak później cię zacznie boleć to nie będziesz wiedział co ze sobą zrobić.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

elwirka27  

User

elwirka27


ImiÄ™: elwira

Wiek: 42

Do³±czy³a: 20 Gru 2014

   

Wys³any: 2015-02-16, 23:10   

Też tak mam... Ból zęba, zębów przy jedzeniu słodyczy. I to okropny ból. A zęby mam wszystkie idealnie zdrowe, bo byłam na kontroli u dentysty. Nie wiem skąd ten ból...
 

Andzrej  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-02-17, 07:57   

Czy używałaś chemii wybielającej zęby ?
Teraz jedyna rada to przestać jeść cukier buraczany i gluten,
Cukier buraczany należy zastąpić cukrem brzozowym, trochę drogi ALE WARTO i używać pasty Vicco.
Jeżeli zaczęły się problemy z wapniem w organizmie ( u kobiet częste) to warto w zimie kupić witaminę K2 MK7 i D3 a w lecie przebywać na słońcu poza godzinami południowymi. I jak zwykle podstawa naszego zdrowia naturalna witamina C. Już wychodzi czosnek niedźwiedzi warto wybrać się po niego do lasu. Jeżeli nie ma w okolicy to należy zasiać lub posadzić w zacienionym wilgotnym lesie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com