Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Sawt

User


Do³±czy³: 04 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-12-22, 23:17   CaÅ‚owanie

Cześć, chciałem się was zapytać, jak powinna wyglądać prawidłowa technika całowania. Nie dawno zerwałem ze swoją dziewczyną i dowaliła mi, że nie potrafię się całować - wiadomo, mogła to napisać ze złośliwości żeby mi dopiec, choć ja się tym trochę przejąłem bo pomimo mojego wieku, była to moja pierwsza dziewczyna i wstyd powiedzieć - pierwsze całowanie. Dlatego sytuacja ta zmusiła mnie do napisania posta, z pytaniem jak to wszystko powinno wyglądać (tak dla samej informacji). Jakie tempo pocałunku? Wolno, szybko? Najpierw całowanie górnych warg, potem dolnych? Jak się zgrać w tym całowaniu?
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 05 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2014-12-23, 00:17   

Proponuję poćwiczyć na dłoni.
Z lustrem, ewentualnie.
_________________
meow
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-12-23, 13:01   

Lol, tego się nie da nauczyć. Znajdź sobie nową dziewczynę i ją o to zapytaj. Każda tak naprawdę woli coś innego. Poza tym jaki wstyd i dlaczego?
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Lonely Butterfly  

Moderator

Lonely Butterfly


Wiek: 26

Do³±czy³a: 07 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-12-23, 20:23   

Ahh sÄ… PROBLEMY i problemy.
 

Sawt

User


Do³±czy³: 04 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-12-23, 21:05   

Wstyd że w wieku parunastu lat pierwszy raz się całowałem, kiedy ludzie mieli już za sobą wiele związków.

Tak, jestem niestety w takim wieku, że problemem jest dla mnie to, że kumpel przywita się najpierw nie ze mną tylko z kimś innym, więc to tym bardziej jest dla mnie "problem" w tym śmiesznym okresie dojrzewania którego mam już serdecznie dość.
 

aragorn  

Wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 12 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-12-23, 21:44   

Powiem ci, że ja tym bardziej nie wiem jak się calowac, bo nigdy tego nie robiłem, więc też przeglądam z nadzieją ten temat :P I też kiedyś problemem bylo dla mnie jak kumpel witał się najpierw z kimś innym, ale to mi już przeszlo :P Nauka całowania jest w filmie Millerowie - polecam :D
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-12-23, 21:59   

Cytat:

Wstyd że w wieku parunastu lat pierwszy raz się całowałem, kiedy ludzie mieli już za sobą wiele związków.

Tak, jestem niestety w takim wieku, że problemem jest dla mnie to, że kumpel przywita się najpierw nie ze mną tylko z kimś innym, więc to tym bardziej jest dla mnie "problem" w tym śmiesznym okresie dojrzewania którego mam już serdecznie dość.



Ku*wa, dojrzewanie nie usprawiedliwia tak wielkiej G£UPOTY jaką reprezentujesz. Nie poradzisz sobie w życiu z takim podejściem, to jest pewne.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2014-12-23, 22:44   

Cytat:

problemem jest dla mnie to, że kumpel przywita się najpierw nie ze mną tylko z kimś innym



:mrgreen:
Nie zrzucaj winy na okres dojrzewania, bo to chrzanienie i próba usprawiedliwienia swojej głupoty.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2014-12-23, 22:51   

To jest jak z jazdą samochodem - tego nie da się zapomnieć, ale jak sobie chcesz przypomnieć jak to się robi to w sumie nie wiesz jak, bo samo wychodzi. Ja tak mam :D

No wiesz tutaj biegi elegancko wchodzą bez patrzenia na drążek, nawet nie zastanawiasz się czy masz 4 czy 3, bo to nie ma znaczenia - jedziesz na zmysł słuchu - rutyna. Biego wchodzą elegancko, a przy pocałunku język sam wchodzi gdzie trzeba :mrgreen:
 

Sawt

User


Do³±czy³: 04 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-12-24, 00:03   

Mogę się dowiedzieć w którym miejscu przedstawiona jest moja głupota? Bo zostałem opieprzony i nie wiem w którym miejscu zrobiłem błąd. Tak, zwalam wszystkie moje humorki i popieprzone stany na wiek dojrzewania, kiedyś jakoś takich "problemów" nie miałem ;) Cóż, może ch**owa osobowość i życie pogłębiają mnie w tym przekonaniu ;)
 

Czarne Indigo  

VIP

szach mat



ImiÄ™: Julia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Sie 2012

Sk±d: wielkoPolska

   

Wys³any: 2014-12-24, 00:18   

Te Twoje rzekome problemy, to żadne problemy. Albo może raczej "problemy nastoletniego chłoptasia". Inni ludzie nawet nie zawracaliby sobie głowy tak przyziemnymi i prostymi sprawami, które notabene nie mają głębszego znaczenia (chyba pobiłeś sam siebie tym: "problemem jest dla mnie to, że kumpel przywita się najpierw nie ze mną tylko z kimś innym"). To dla mnie coś w deseń czterolatka który zamartwia się, że ktoś w przedszkolu bawi się jego ulubioną zabawką. Taka dziecinada.
_________________
Kruki i wrony was rozdzióbią.
 

Sawt

User


Do³±czy³: 04 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-12-24, 00:26   

Zgadza się, dziecinada i ja dobrze o tym wiem. I wiesz co jest najgorsze? ¯e to siedzi w mojej głowie. Własnie ta śmieszna dla was, przyziemna dziecinada, jest zakorzeniona w mojej głowie, a ja nie potrafię się jej pozbyć. Wam ludziom normalnym i szczęśliwym jest łatwo mówić, a osobie psychicznej jak ja, trudniej jest działać, tym bardziej przez połowę i tak mojego krótkiego życia- samemu, zawsze samemu ;)

Ale chyba zboczyliśmy z tematu.
 

Razer  

Wymiatacz

broken dreams



Wiek: 31

Do³±czy³: 22 Gru 2010

Sk±d: ja mam to wiedzieæ ?

   

Wys³any: 2014-12-24, 00:38   

Czarne Indigo napisa³/a:

Te Twoje rzekome problemy, to żadne problemy. Albo może raczej "problemy nastoletniego chłoptasia". Inni ludzie nawet nie zawracaliby sobie głowy tak przyziemnymi i prostymi sprawami, które notabene nie mają głębszego znaczenia (chyba pobiłeś sam siebie tym: "problemem jest dla mnie to, że kumpel przywita się najpierw nie ze mną tylko z kimś innym"). To dla mnie coś w deseń czterolatka który zamartwia się, że ktoś w przedszkolu bawi się jego ulubioną zabawką. Taka dziecinada.



Jaki wiek, takie problemy. Tak to wygląda, że im jesteśmy starsi, tym bardziej zdajemy sobie sprawę z tego, jak błahe są wszystkie problemy z przeszłości. Dlatego zamiast krytyki, zachęcam każdego z was do przypomnienia sobie, czym martwiliście się jeszcze kilka lat temu.

A wracając do tematu, nie wiem czy jest sens czytać lub oglądać filmów o całowaniu. Jeździć na rowerze też nie da się nauczyć czytając o tym, można jedynie wyczytać czego się wystrzegać. Wyczucie i technika muszą przyjść same, wraz z doświadczeniem.
_________________
"Czasem są chwile, gdy problem jest w każdym kroku..."
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-12-24, 01:46   

dobrze, że dziewczyny nie mają takich problemów.
_________________
W miękkim futrze kota
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-12-24, 12:46   

DeSade napisa³/a:

dobrze, że dziewczyny nie mają takich problemów.


Mają inne, np. był temat jak dobrze wykonywać czynności oralne, bo chłopak jest niezadowolony.

Z innej beczki, taka DeSade, ktoś na nią spojrzał spode łba w autobusie i już cały tydzień miała histerię.
Są jak widać babskie dramaty. :oczami:
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com