Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Jimmy FoX | 2014-12-28, 12:45

Autor

Wiadomo¶æ

sadman  

User



Do³±czy³: 18 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-12-28, 11:40   sylwester w klubie samemu?

witam
jako że zbliża się sylwester a nie mam żadnych konkretnych planów pomyślałem że może dobrze by było pójść do klubu choć nie przepadam za tego typu muzyką. To znaczy tańczenie do niej wydaje mi się co najmniej śmieszne. Ludzie skaczą jak małpy. Paru moich znajomych idzie więc mógłbym się z nimi zabrać tylko nie jestem pewien czy jest sens iść samemu. Jak powiecie, czy większość ludzi tam będzie w parach? A jak nie to czy łatwo będzie podbić do jakiejś grupki dziewczyn? Mieliście już takie przeżycia?
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-12-28, 12:51   

sadman napisa³/a:

To znaczy tańczenie do niej wydaje mi się co najmniej śmieszne. Ludzie skaczą jak małpy.

To idź na koncert i stań sobie pod sceną. Tam to dopiero kulturka i zawodowi tancerze.

sadman napisa³/a:

Paru moich znajomych idzie więc mógłbym się z nimi zabrać tylko nie jestem pewien czy jest sens iść samemu.

Idziesz ze znajomymi = idziesz sam? Masz wymyślonych przyjaciół?

sadman napisa³/a:

Jak powiecie, czy większość ludzi tam będzie w parach?

Skąd mamy to wiedzieć?

sadman napisa³/a:

A jak nie to czy łatwo będzie podbić do jakiejś grupki dziewczyn?

£atwo.


Wielki problem, huh? Pójdziesz do klubu, pobawisz się, jak ci się nie będzie podobać to wrócisz do domu.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Poczciwy Jojme

Wymiatacz



Do³±czy³: 09 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-12-28, 13:06   

Ja myślałem, że ty chcesz iść do klubu sam, ale BEZ ZNAJOMYCH, a ty mówisz, że bez dupy u boku. Przyznam, że tak samemu, nawet bez jednego znajomego to nigdy w klubie nie byłem i chyba się nie wybiorę, ale bez laski? To chyba właśnie lepiej iść do klubu nie mając dziewczyny, można się pobawić, poznać kogoś. Na sylwestrze nigdy nie byłem w klubie, ale myślę, że wtedy nawet łatwiej o wyrwanie
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com