Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

anebis  

User



Wiek: 26

Do³±czy³: 29 Gru 2013

   

Wys³any: 2015-01-25, 23:27   Depresja dziewczyny

Hej wszystkim!

Mam taki problem, że moja dziewczyna miewa ostatnio stan depresyjny. Trwa to już kilka tygodni, a ja nie wiem co mam dalej robić, prawie codziennie jest smutna mimo to nie okazuje tego ludziom, tylko pokazuje, że jest okej. Nie jest okej, nie wiem co mam z tym zrobić. Bardzo ją kocham i proszę Was o jakąś pomoc dla mnie i dla niej.

Dziękuję :-(
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



ImiÄ™: Arek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Cze 2014

   

Wys³any: 2015-01-25, 23:49   

Do psychologa .
_________________
 

Kolarzino  

Stały User


Do³±czy³: 20 Maj 2013

   

Wys³any: 2015-01-25, 23:54   

Jaki wiek? Jaki typ dziewczyny? Jak szara myszka lub "normalna", to czymś ta depresja (?) jest spowodowana. Nic się nie dzieje bez przyczyny. A jeśli jest to typ "szalonej" dziewczyny, to różnie może być z tą jej "depresją". Popatrz na jej zachowanie w różnych sytuacjach, nie tylko przy Tobie lub w szkole.
 

anebis  

User



Wiek: 26

Do³±czy³: 29 Gru 2013

   

Wys³any: 2015-01-26, 00:12   

Wiek 17, trochę wariatka, czuła i wrażliwa. Ponoć ona ma tak co jakiś czas. Od kiedy z nią jestem to zdarzyło się pierwszy raz. :-/
 

Koownal  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Sty 2013

Sk±d: Dolno¶l±skie

   

Wys³any: 2015-01-26, 00:20   

W tym wieku kobiety mają różne nastroje, często bezpodstawnie, wybacz. Jak napiszesz coś więcej, to dopiero można analizować problem.
_________________
Nie ma mnie.
 

anebis  

User



Wiek: 26

Do³±czy³: 29 Gru 2013

   

Wys³any: 2015-01-26, 00:39   

W sumie był taki okres, kiedy wszyscy na nią uwzięli i wmawiali jej że bawi się chłopakami, to było chwile przed nami, kilka osób się obróciło od niej w tym jej dwie przyjaciółki, która jedna się zakochała we mnie. Moja obecnie dziewczyna zanim ją poznałem, nie znałem jej przyjaciółki, teraz ona chodzi ze mną do klasy. Od razu poczułem coś do niej. Zaczęli jej mówić, że wszystkich w koło rani i chyba przez to (nie jestem pewien) znienawidziła się. :-(
 

Koownal  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Sty 2013

Sk±d: Dolno¶l±skie

   

Wys³any: 2015-01-26, 00:43   

Mało. Ile to trwa?
 

anebis  

User



Wiek: 26

Do³±czy³: 29 Gru 2013

   

Wys³any: 2015-01-26, 00:57   

to było pod koniec listopada, ale teraz już nikt jej nie mówi o tym.
 

Koownal  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Sty 2013

Sk±d: Dolno¶l±skie

   

Wys³any: 2015-01-26, 01:00   

Krótko, o niczym to nie świadczy. Może jej przejść, może potrzebuje czasu. Jak kochasz to bądź i wspieraj. I czekaj, samo wyjdzie co, jak i dlaczego. Depresje jako zaburzenia orzeka się po co najmniej kilku miesiącach. Po prostu ma gorszy okres zapewne.
 

Funia33  

User


Do³±czy³a: 29 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-29, 14:18   

może po prostu pare rzeczy poskładało się naraz i chwilowo psychicznie nie daje rady, może coś ze zdrowiem też jest na rzeczy. wariatki też często miewają stany depresyjne, tylko że u nich wtedy się to objawia wzmożonym tryskaniem humorem bo się bardziej desperacko próbują wydostać z tego dołka, "szare myszki" aż tak się nie maskują. ale wsparcie i długie rozmowy, zmuszenie jej do rozmawiania o problemach na pewno sporo pomoże. a jeśli serio to potrwa dłużej -> lekarz, nawet rodzinny z którym może porozmawiać.
 

Koownal  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Sty 2013

Sk±d: Dolno¶l±skie

   

Wys³any: 2015-01-29, 19:36   

Funia33 napisa³/a:

wariatki też często miewają stany depresyjne, tylko że u nich wtedy się to objawia wzmożonym tryskaniem humorem bo się bardziej desperacko próbują wydostać z tego dołka



Nie pakuj wszystkich "wariatów" do jednego worka, bo to co piszesz nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości.
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-01-31, 18:39   

Moja ex miała coś takiego jak jesień przychodziła, humorki, nie chciała się spotykać, to ją zostawiłem - polecam :mrgreen:
 

Lonely Butterfly  

Moderator

Lonely Butterfly


Wiek: 26

Do³±czy³a: 07 Sie 2014

   

Wys³any: 2015-01-31, 19:01   

Different napisa³/a:

Moja ex miała coś takiego jak jesień przychodziła, humorki, nie chciała się spotykać, to ją zostawiłem - polecam :mrgreen:



Okrutnie.
 

Poczciwy Jojme

Wymiatacz



Do³±czy³: 09 Maj 2014

   

Wys³any: 2015-02-01, 13:31   

W wieku 17 lat panienki w głowie mają tylko napiętą nitkę, która trzyma uszy żeby im nie odpadły , więc się nie przejmuj
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-02-01, 14:12   

Different napisa³/a:

Moja ex miała coś takiego jak jesień przychodziła, humorki, nie chciała się spotykać, to ją zostawiłem - polecam


Diff, jesteÅ› moim sensei. :]
Idź i nauczaj dalej.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com