Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Dejw93

Stały User


Doczy: 30 Lis 2013

   

Wysany: 2015-01-26, 00:23   Tak mi się chce

Hej,
Mam takie pytanie - prosto z mostu - jak można ograniczyć popęd seksualny?
Nie chcę wyjść na desperata no ale tak w istocie chyba jest. Strasznie mi się chce kochać. Czasem odnoszę wrażenie, że nie przepuściłbym żadnej. A może to tylko taki newralgiczny wiek, kiedyś mi to przejdzie?
Gdybym był jeszcze jakiś wycofany, zakompleksiony, nie udzielał się, nie miał znajomych - ale tak nie jest. Jestem pełnym życia facetem - 22 lat - i nigdy nie zrozumiem dlaczego innym facetom, w tym z mojego otoczenia, tak bajecznie łatwo przychodzi poderwać dziewczynę, ewentualnie się z nią przespać. I nie mówcie mi, że mam czekać do usranej śmierci na tę jedną jedyną - czekałem w swym młodocianym życiu na wiele rzeczy i bym się nigdy nie doczekał gdybym nie wziął swojego życia ostro w ręce. Tylko z dziewczynami tak nie jest. Zawsze gdy podejmuję inicjatywę zawsze kończy się to porażką. Chcę z tym skończyć.
Obawiam się, że to zakrawa już o dewiację. Dziś zamiast pracować, 3 godziny przesiedziałem na czatach w nadziei, że znajdzie się jakaś chętna. Brzmi szalenie żałośnie. Może na ograniczenie popędu są jakieś prochy? Ten temat to nie jest żadne prowo :kwasny:
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2015-01-26, 01:02   

Idź do seminarium. Duch ¦więty pomaga klerykom.
Poważnie. Tak słyszałem.
Możesz też poddać się kastracji.
Tylko to nieodwracalne.
I jeśli będziesz chciał kiedyś popędzić seksualnie...
To po ptokach.
Znajdź sobie dziewczynę.
Albo chłopaka.
Ewentualnie kogoś na jedną noc, chociaż akurat mnie ta wizja brzydzi.
Skutecznych i bezpiecznych metod po prostu nie ma.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

shadow lord  

Mega wymiatacz



Wiek: 33

Doczy: 17 Cze 2012

Skd: Jaworzno

   

Wysany: 2015-01-26, 07:48   

Kup sobie gumowa kolezanke, pouzywaj, a jak krew z dolnych partii ciala zacznie Ci doplywac do mozgu to moze wtedy poznasz jakas dziewczyne. Bo wbrew pozorom kombinowanie i myslenie fujara nie sprzyja podrywaniu.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-01-26, 10:27   

Dejw93 napisa/a:

Mam takie pytanie - prosto z mostu - jak można ograniczyć popęd seksualny?


JEDZ LUKRECJÊ
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Dejw93

Stały User


Doczy: 30 Lis 2013

   

Wysany: 2015-01-28, 00:17   

Domyślałem się, ze takie będą odpowiedzi. Internet jak zwykle zwarty i gotowy. No ale w myśl zasady - jakie pytanie taka odpowiedź - nie dziwię się.
Zapewne przez nieco błędne emocjonalne sformułowanie problemu niechybnie wyszedłem na zboczeńca, popaprańca, Bóg wie kogo. Jest to dla mnie szalenie niesprawiedliwe i raniące ale ok - sam sobie jestem winien.
Może i to pytanie nie było zbyt na miejscu. Sądziłem, że faktycznie na to są jakieś psychotropy albo coś. No mniejsza. Bardziej chyba liczyłem, ze ktoś mnie szczerze wysłucha. W końcu internet to ostatnia deska ratunku dla ludzi samotnych (nie mylić z permanentnie samotnymi - no ale na co mi dziesiątki znajomych skoro brakuje mi przyjaciół, którym mógłbym opowiedzieć o swoim problemie). Niesłusznie uznałem za mojego przyjaciela - internet. Tfu.
No nic, przejdę się po prostu do psychoterapeuty. Problem jak "każdy" inny - chcę się go po ludzku pozbyć.
 

parsi  

User


Wiek: 34

Doczy: 13 Lut 2009

   

Wysany: 2015-01-29, 14:30   

Psychoterapeuta :-D Chyba zmienię zawód. Weź stówę i idź do dziwki. A potem zaoszczędź na kurs uwodzenia. W czym ci ma pomóc psycholog , ma cie nauczyć podrywu, na miasto wyjść i pokazać jak się laski wyrywa? No bez jaj.
_________________
https://www.niepoddawajsie.pl - blog o prowadzeniu firmy i wolności w Polsce
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-01-29, 16:22   

Dejw93 napisa/a:

Domyślałem się, ze takie będą odpowiedzi.


poczytaj jakie właściwości ma lukrecja, a dopiero potem oceniaj wartość mojej odpowiedzi.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

TheManOf1000Truths  

Wymiatacz

Elizejski jebaka



Wiek: 29

Doczy: 02 Sty 2015

   

Wysany: 2015-01-29, 19:03   

Zapnij spodnie na kłódkę tylko załóż pampersa.
 

Koownal  

Wymiatacz



Doczy: 07 Sty 2013

Skd: Dolno¶l±skie

   

Wysany: 2015-01-29, 19:45   

parsi napisa/a:

A potem zaoszczędź na kurs uwodzenia.



Ty znowu o tym. :mrgreen:

Lepiej jak te pieniądze wyda na coś pożyteczniejszego.
 

Dejw93

Stały User


Doczy: 30 Lis 2013

   

Wysany: 2015-01-29, 23:12   

parsi napisa/a:

Psychoterapeuta :-D Chyba zmienię zawód. Weź stówę i idź do dziwki. A potem zaoszczędź na kurs uwodzenia. W czym ci ma pomóc psycholog , ma cie nauczyć podrywu, na miasto wyjść i pokazać jak się laski wyrywa? No bez jaj.


He? Już wolę ocalić mój system wartości i pozostać kolejnym "frajerem", miłym facetem dla każdej dziewczyny do piwka niż poddać się żądzom. Lepiej zabrać koryto niż świnie (bez żadnej aluzji dziewczęta ;)
Na marginesie - te setki bezużytecznych rad na podryw - ilekroć wcielałem je w życie, zawsze kończyło się porażką.

[ Dodano: 2015-02-23, 00:33 ]
No więc w końcu... poszedłem do tego psychoanalityka. Oby to było to - tak siebie nienawidzę za to, że mi się chce...
 

Adiyoshi

User


Doczy: 05 Mar 2015

   

Wysany: 2015-03-05, 22:12   

to po prostu dojhrzewanie ale jak najpredzej musisz znalezc sobie dziewczyyne :D
 

Dejw93

Stały User


Doczy: 30 Lis 2013

   

Wysany: 2015-03-11, 18:56   

¦rednio mnie interesuje płeć przeciwna - bardziej bym się martwił o to, że nie mam przyjaciela/przyjaciółki żadnej. No i nie wydaje mi się, aby to była po prostu kwestia dojrzewania - wątpię aby większość młodych ludzi była tak "chętna ne te sprawy" jak ja.
 

FajnyNick ?  

Pogromca postów

Prezydent Forum



Wiek: 14

Doczy: 12 Sty 2009

Skd: California

   

Wysany: 2015-03-12, 03:08   

Musisz porzucić pokusę jaką są cipki, a skupić się na rozwinięciu swojego Ducha. Człowiek składa się z CiałaUmysłuDuszy. Umysł rządzi całością-nieobiektywne zdanie Umysłu. W rzeczywistości rządzi Duch którego masz w sobie z każdym wdechem i wydechem.
Gdy skupisz się na sobie i poznasz swoją wartość, Panny same zaczną zwracać na Ciebie uwagę, bo kręci je bogate życie wewnętrzne. Nie bądź pusty w środku, a "medytacja to dobra droga by wejść na szczyt, brat". Pamiętaj jednak, że Jezus jest Twoim zbawcą i wybawicielem.
Więc opcje masz dwie, dalej marnować czas na czatach i 'trzepać konia' albo iść na skróty i znaleźć 'szlaufa' który da Ci za spodnie lub za hajs, lub zgłębić drogę Prawdy którą Ci streściłem.
Pozdrawiam :cool:
_________________
:cool: Słońce? Sam wybierz jak ma świecic Tobie. :cool:
 

Dejw93

Stały User


Doczy: 30 Lis 2013

   

Wysany: 2015-03-17, 21:43   

Prawda jest z zasady bardzo subiektywna niż może się wydawać... Sory ale nie skorzystam.
Przede wszystkim muszę się zająć jeszcze bardziej różnymi rzeczami - wtedy całkowicie zapominam o płci przeciwnej. Jakoś nie sprawia mi to problemu, że nigdy nie miałem dziewczyny za to sexu - owszem. Może odwrócić tę tendencję? W żadnym razie - już wolałbym chyba w celibacie żyć... A jak tu żyć skoro tyle pokus naokoło, konsekwentnie zwalczanych przeze mnie? Nawet psycholog zasugerowała skorzystanie w razie ogromnej potrzeby z panienki. To przecież chore.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2015-03-18, 11:14   

Dejw93 napisa/a:

Nawet psycholog zasugerowała skorzystanie w razie ogromnej potrzeby z panienki.


Może sama jest chętna
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com