Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

DoruÅ›  

Stały User



Do³±czy³a: 15 Lis 2012

   

Wys³any: 2015-01-26, 02:25   zdrady za granicÄ…

Witam . Mój mąż od pewnego czasu jeździ za granicę na trzy tygodnie i tydzień w domu . Zawsze to było trudne ale teraz coraz bardziej mnie to dobija . Co weekend jak dzwonie on mówi ze pije z kolegami i zawsze jest bardzo pijany i nie mmiły . A dużo słyszałam o zdradach za granicą. Jak myślicie mam ssię czego obawiać ? Jakie wy macie zdanie o "okazjach" które tam tylko czekają? Wariuje juz przez to . Proszę o normalne odpowiedzi ! :padam:
_________________
Wyjśćie jest z każdej sytuacij tylko najwiekszy problem polega na tym, że każdy zawsze załamuje się przed końcem...
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-01-26, 10:24   

Hej,
mój mąż wyjeżdżał za granicę na 3- 4 tyg. Nigdy nie miałam takich obaw, chociaż bardzo lubi kobiece towarzystwo i w pewien niewyjaśniony sposób przyciąga je do siebie. Nie wiem, czy to kwestia zaufania- zostałam nauczona, że psu i facetowi się nie ufa- raczej priorytetów. Co jest dla niego ważniejsze? Zamoczyć, czy dalej tworzyć normalną rodzinę.
Każdemu facetowi, jak wypije, lekko mówiąc "odpie*dala", w zależności jeszcze co sobie ubzdura, więc nie przejmowałabym się zbytnio takim zachowaniem. Jeśli czujesz, słyszysz, że jest wypiwszy- utnij rozmowę, a następnego dnia, gdy wytrzeźwieje, wyraź swoje niezadowolenie. Powinien być skruszony. Jeśli nie, można by polemizować nad ewentualnościami wyjazdów zagranicznych.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-01-26, 12:36   

Albo mu ufasz albo nie, kropka.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Starozakonny PhD

Stały User

Pan polaków



ImiÄ™: Shlomo

Do³±czy³: 02 Cze 2014

   

Wys³any: 2015-01-26, 12:40   

Jeśli wyszłaś za mąż za kogoś, kto miałby Cię zdradzić przy pierwszej okazji, to chyba nie za dobrze o Tobie świadczy.
 

morgan94

Stały User


Do³±czy³: 26 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-26, 15:17   

Nie wiem jakim jest typem człowieka, jeżeli lubi damskie towarzystwo i kiedyś zdarzyło mu się naruszyć Twoje zaufanie to odpowiedź nasuwa się sama.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-01-26, 17:11   

Starozakonny PhD, chyba sobie kpisz w tym momencie
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com