Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Starozakonny PhD

Stały User

Pan polaków



ImiÄ™: Shlomo

Do³±czy³: 02 Cze 2014

   

Wys³any: 2015-01-26, 12:18   Gdzie me maniery? Przecie winien siÄ™ przywitać czÅ‚ek szczery

Witam serdecznie!

Co prawda, jestem na tym forum parę miesięcy, aczkolwiek znamienne jest, że nigdy się nie przywitałem. Ot, stwierdziłem, że zrobię to teraz.
Może powiem coś o sobie. Mam bardzo wszechstronne zainteresowania - od popularnych jak ekonomia czy polityka do rzadko spotykanych (w Polsce), jak np. religie Wschodu, państwo kościelne czy Nozick.
Lubię mierzyć się z generalicją tego forum i jej pobratymcami, stąd bierze się czerwony pasek po lewej. Prawdę mówiąc, to nie wie konkretnie za co, ale nie przejmuję się tym, gdyż i tak rzadko tu bywam. Wypadałoby mi jednak oczyścić się nieco, gdyż jestem tam posądzony o jakiś rasizm czy antysemityzm, co jest nieprawdziwe. Jestem wręcz filosemitą, o czym świadczy także złotawa menora.
Bardzo cenię sobie kulturę osobistą, niezwykle rzadko obrażam kogoś wprost, gdyż uważam, że jest to cecha prostych ludzi, nieprzyzwyczajonych do różnego rodzaju dyskursu.
Może dodam jeszcze, że lubuję się w literaturze rosyjskiej - cenię Dostojewskiego i Puszkina oraz poezji angielskiej. Mimo to, nie ograniczam się jedynie do niej. Poza beletrystyką czytam książki ekonomiczne (ostatnio akurat nawinął mi się Fama), filozoficzne (prawdę mówiąc, w tym momencie przypomniałem sobie, że muszę oddać "The Structure of Scientific Revolutions" Kuhna). Ogólnie jestem dość zapracowanym człowiekiem (zapewniam sobie dość sporo zajęć).
Z racji poru roku powiem, że zdarza mi się jeździć na nartach, jeśli mam czas.
Przepraszam, jeśli kompozycja tekstu nie jest za dobra, ale w trakcie pisania dzieliłem uwagę na rozmowę telefoniczną.
Ach, jeszcze jedna uwaga, poglądy prezentowane przeze mnie są zazwyczaj fikcją, swoistym absurdem. Zdaję sobie sprawę, że pewnie wielu użytkownikom to przeszkadza, ale pozwolę sobie rzec, że to nie mieli okazji poprzebywać w oparach Słonimskiego.

Miło mi poznać wszystkich.
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2015-01-26, 12:50   

Wydajesz się interesującą osóbką, aż nie mogę się doczekać kiedy będę miała odmienne zdanie w jakimś temacie^^
Miłego pobytu na tym forum ;p
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-01-26, 13:30   

Starozakonny PhD napisa³/a:

Może dodam jeszcze, że lubuję się w literaturze rosyjskiej - cenię Dostojewskiego i Puszkina o



Czyli standardowo dość.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com