Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-01-23, 15:06   

Powiem tak: do 10 roku życia może być, potem to już beka w ch**.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

thenikt1  

Stały User

XD



Wiek: 26

Do³±czy³: 26 Gru 2014

   

Wys³any: 2015-01-23, 15:43   

Jimmy FoX,
Wiesz to zależy, czy ktoś zawsze jest taki poważny, całe życie traktuje poważnie i w ogóle, czy lubi się czasami wyluzować, albo jest takim wiecznym dzieckiem, jak ja :-P
_________________
lubie sikać
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-01-23, 16:32   

thenikt1, daruj sobie juz to prowo, bo smieszne nie jest. A jesli na serio to, k***a, gratuluje wdzianka.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

Pajmon84

User


Do³±czy³: 23 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-23, 18:15   

Te co zapodałeś tutaj na zdjęciu to niezbyt praktyczne się wydają ze względu na ten ogon i strasznie obwisły krok, wydają się też ciężkie :)
Ja kiedyś miałem takie śpiochy ale takie standardowe. Kiedyś w prezencie dostaliśmy, ja i moja dziewczyna. Dodam, że miały też z tyłu klapkę, tak jak w śpiochach dziecięcych więc to zwiększało praktyczność ;)
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-01-23, 18:24   

Ale, ze co? Uprawialiscie seks w spiochach? :-o
Ty tez miales taka klapke z tylu?
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

thenikt1  

Stały User

XD



Wiek: 26

Do³±czy³: 26 Gru 2014

   

Wys³any: 2015-01-23, 19:51   

Alternatywny napisa³/a:

thenikt1, daruj sobie juz to prowo, bo smieszne nie jest. A jesli na serio to, kur**, gratuluje wdzianka.


Co? Jakie prowo? Dla Ciebie to, że wyrażam swoje zdanie, które jest niezgodne z Twoim zdaniem to prowo? To ja Ci gratuluje. I masz rację w drugim zdaniu, to na serio ;)

Pajmon84 właśnie mi też się wydawały niby takie ciężkie, ale podobno to jest wygodne, dlatego założyłem temat, czy ktoś już nie nosił :-P
_________________
lubie sikać
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-01-23, 21:26   

thenikt1 napisa³/a:

Co? Jakie prowo? Dla Ciebie to, że wyrażam swoje zdanie, które jest niezgodne z Twoim zdaniem to prowo? To ja Ci gratuluje. I masz rację w drugim zdaniu, to na serio ;)


Nie tylko z moim, ale kazdym kto udzielil sie w tym temacie i mial >20lat. Ja rozumiem, ze fajniej jest sie wyrozniac i nie byc takim jak kazdy, ale wez zablysnij np. inteligencja, a nie spioszkami dla dzieci, ktore chce zakladac 17latek, bo wyszlo matowo.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

thenikt1  

Stały User

XD



Wiek: 26

Do³±czy³: 26 Gru 2014

   

Wys³any: 2015-01-23, 21:52   

Alternatywny Kolego, spokojnie ja tych śpiochów nie zamierzam nosić po mieście, tylko do spania ;) To, że lubię takie rzeczy nie znaczy od razu, że jestem nieinteligentny. Gdybyś zobaczył, którąś z niektórych moich koszulek, czy innych ubrań pewnie też byś przyznał, że są mocno infantylne :-P Rozumiem, że się komuś nie podoba i dziękuję wszystkim za wyrażenie opinii, natomiast wkurzyło mnie kiedy Ty napisałeś, że to prowo :zalamany:
_________________
lubie sikać
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-01-23, 22:09   

thenikt1 napisa³/a:

Wiesz to zależy, czy ktoś zawsze jest taki poważny, całe życie traktuje poważnie i w ogóle, czy lubi się czasami wyluzować, albo jest takim wiecznym dzieckiem, jak ja

Nie no, spoko, tylko dobierz sobie pieluchy do śpioszków, bo mimo wszystko trochę szkoda w nocy obsrać takie wdzianko.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-01-23, 22:14   

thenikt1 napisa³/a:

To, że lubię takie rzeczy nie znaczy od razu, że jestem nieinteligentny.


Nigdzie tak nie napisalem.

thenikt1 napisa³/a:

natomiast wkurzyło mnie kiedy Ty napisałeś, że to prowo :zalamany:


Dalej tak uwazam.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

thenikt1  

Stały User

XD



Wiek: 26

Do³±czy³: 26 Gru 2014

   

Wys³any: 2015-01-23, 22:22   

Alternatywny napisa³/a:

thenikt1 napisa³/a:

To, że lubię takie rzeczy nie znaczy od razu, że jestem nieinteligentny.


Nigdzie tak nie napisalem.


Ale napisałeś "ale wez zablysnij np. inteligencja, a nie spioszkami dla dzieci". Poza tym to nie śpiochy dla dzieci, tylko dorosłych (jak w nazwie XD) a to, że wyglądają dziecinnie to nie znaczy, że są dla dzieci :-P

Alternatywny napisa³/a:

thenikt1 napisa³/a:

natomiast wkurzyło mnie kiedy Ty napisałeś, że to prowo :zalamany:


Dalej tak uwazam.


No cóż, ja nie zmienię Twoich upartych przekonań. W każdym razie zapewniam Cię, że jest to na serio, bo po co miałbym zakładać temat o czymś co mnie nie interesuje? Aż tak mi się nie nudzi, sory :-P Może kiedyś, jak już się może zdecyduję kupić takiego śpioszka to wstawię zdjęcie, specjalnie dla Ciebie :-D
_________________
lubie sikać
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-01-23, 22:25   

Nie chce, nie klopocz sie.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

Pajmon84

User


Do³±czy³: 23 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-26, 14:46   

thenikt1 napisa³/a:

Alternatywny Kolego, spokojnie ja tych śpiochów nie zamierzam nosić po mieście, tylko do spania ;)


A nawet jakbyś chciał nosić po mieście to co w tym złego? Jest gdzieś jakiś zakaz czy jak? ;)
Ja uważam, że każdy niech nosi to na co ma ochotę, a na imprezę takie śpiochy są idealne.
 

Just95  

User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Cze 2014

Sk±d: Ko³obrzeg

   

Wys³any: 2015-01-26, 15:44   

Pajmon84 no i w końcu osoba, która rozumie że każdy ma swój własny styl i jest tolerancyjna na gust innych :-D
Nie rozumiem czemu wszyscy tak się czepiacie chłopaka :-x Napisał, że chce opinii tych co nosili takie ,,pajacyki dla dorosłych'' czy są wygodne, praktyczne- ktoś napisał że nosił- NIE (chyba, że nie zauważyłam) ;) Nawet jeśli prosił o opinie to wystarczy jeden post i chyba wystarczy :->
_________________
,,Jedyną rzeczą, jakiej świat nigdy nie będzie miał dość, jest PRZESADA''
 

MGXP  

User


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 25

Do³±czy³: 23 Gru 2014

   

Wys³any: 2015-01-26, 16:49   

thenikt1 napisa³/a:

Lady Virgin napisa³/a:

Hmmm... może i są słodkie, milutkie, zabawne i uroczę. Ale to tak raczej dla dziesięcioletniej dziewczynki.


Skoro są dla dorosłych to raczej nie są dla dziesięcioletniej dziewczynki ;)



Lalki barbie też można zrobić troszkę więcej i na opakowaniu napisać "DLA DOROS£YCH". Zmieni to ogólny kontekst tej zabawki?

Cóż twoje łózko, twój sen twoja sprawa :P Ale ja osobiście chyba bym się ze wstydu spalił jakby mnie dziewczyna/kumpel czy nawet rodzice w takim czymś zobaczyli :P
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com