Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Jimmy FoX | 2015-04-13, 13:25

Autor

Wiadomo¶æ

Tomek.  

User


Do³±czy³: 16 Gru 2014

   

Wys³any: 2015-01-26, 14:34   Dziewczyna "poznana" na studniowce

Cześć. Poznałem, może inaczej, zaintrygowała mnie pewna dziewczyna, która pojawiła się na mojej studniowce w ostatni piątek. Często nasze spojrzenia się spotykały, odwzajemnialiśmy się uśmiechami. Nie rozmawialiśmy w ogóle, gdyż muzyka zagluszala wszystkie słowa (siedzieliśmy naprzeciw siebie). Jedyna rozmowa, która miała między nami miejsce wyglądała tak:
- Czemu już nie tańczysz?
- ¬le się czuję.

Bo faktycznie, źle się czułem. Za dużo wypilem już podczas studniówki i końcówkę imprezy przesiedziałem. Ona też, bo chłopak (nie chłopak, a kolega), który z nią przyszedł olał ją i tylko bawił się z kumplami.

Ogólnie rzecz biorąc, na prawdę fajne to było uczucie, gdy patrzylismy tak na siebie przez dłuższy okres czasu :) Nauczyła mnie robić łabędzia czy jakiegoś tam ptaka z nieuzytych serwetek xd I w zasadzie to jedyne, co między nami się wydarzyło. Chciałbym teraz jakoś porozmawiać z nią i ją poznać, ale w zasadzie nie mam jak. Mógłbym oczywiście napisać do niej na fb, bo dowiedziałem się wczoraj jak się nazywa, ale moim zdaniem ukazywałoby to brak szacunku dla niej. Jak mogę z nią porozmawiać? Czy rzeczywiście mam to zrobićpoprzez fb? Dziwnie by to wyglądało, tym bardziej, że ona zapewne nie wie, jak ja się nazywam. Z drugiej strony, jest to chyba jedyna opcja kontaktu. Nie wiem, co robić :c A jeśli już do niej napisać, to właściwie co napisać?

"Hej, sorry, że wtedy taki przymulony byłem, ale za dużo wypilem. Bardzo mnie zaintrygowałaś swoim sposobem bycia i urodą bla bla bla.. "

Nie wyobrażam sobie, by tak do niej napisać :v
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-01-26, 15:14   

"Hej, siedzieliśmy na przeciwko siebie na studniówce, pamiętasz? Twoje towarzystwo umilało mi czas, mimo że nie dało się zbytnio pogadać. Może chciałabyś kiedyś gdzieś razem wyskoczyć?"
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Tomek.  

User


Do³±czy³: 16 Gru 2014

   

Wys³any: 2015-01-26, 18:45   

A nie uważasz, że byłoby to zbyt proste? Chciałbym ją czymś zaskoczyć, niekoniecznie napisaniem jakiejś zwykłej wiadomości w prosty sposób, a też nie jakimś chamskim czy żałosnym tekstem :/
 

Koownal  

Wymiatacz



Do³±czy³: 07 Sty 2013

Sk±d: Dolno¶l±skie

   

Wys³any: 2015-01-26, 19:41   

Zawsze możesz próbować wkręcić się na jakieś szersze spotkanie w którym ona będzie uczestniczyć. Przez kogoś innego.
_________________
Nie ma mnie.
 

Tomek.  

User


Do³±czy³: 16 Gru 2014

   

Wys³any: 2015-01-26, 20:21   

Powiem Ci, że pomysł nie głupi, a nawet świetny, tyle że nie mamy wspólnych znajomych :/ Jeśli by tak było, zapewne prędzej czy później byśmy się poznali :v Nie wiem gdzie ona chodzi, co robi w wolnym czasie :<
 

Lonely Butterfly  

Moderator

Lonely Butterfly


Wiek: 26

Do³±czy³a: 07 Sie 2014

   

Wys³any: 2015-01-26, 20:31   

Może popytaj tego kolegę, z którym ona była na tej studniówce?
W końcu skoro ją zaprosił, to chyba co nie co wie o jej życiu.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-01-26, 21:13   

Tomek. napisa³/a:

Mógłbym oczywiście napisać do niej na fb, bo dowiedziałem się wczoraj jak się nazywa, ale moim zdaniem ukazywałoby to brak szacunku dla niej. Jak mogę z nią porozmawiać? Czy rzeczywiście mam to zrobićpoprzez fb?

Nie, znajdź ją na mieście i zagadaj do niej.

Tomek. napisa³/a:

"Hej, sorry, że wtedy taki przymulony byłem, ale za dużo wypilem. Bardzo mnie zaintrygowałaś swoim sposobem bycia i urodą bla bla bla.. "

Nigdy w życiu. Nie staraj się zaimponować jej w pierwszej wiadomości, bo ci to po prostu nie wyjdzie. Napisz do niej i zaproponuj kawę albo spacer.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Tomek.  

User


Do³±czy³: 16 Gru 2014

   

Wys³any: 2015-01-26, 22:10   

Z tą wiadomością to była ironia ;_; Spotkać na mieścietteż będzie ciężko, do tej pory nigdy jej nie spotkałem, więc z tym może być problem :D Dziś zagadam z ziomkiem co z nią był
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-01-26, 23:05   

Tomek. napisa³/a:

Z tą wiadomością to była ironia ;_;

No okej, ale odniosłem się też do tego:

Tomek. napisa³/a:

A nie uważasz, że byłoby to zbyt proste? Chciałbym ją czymś zaskoczyć, niekoniecznie napisaniem jakiejś zwykłej wiadomości w prosty sposób

_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Tomek.  

User


Do³±czy³: 16 Gru 2014

   

Wys³any: 2015-01-27, 12:48   

Dowiedziałem się tyle co nic, ziomek nie był chętny do opowiedzenia mi o niej. Nie pozostaje mi chyba nic innego jak napisanie na fb
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2015-01-27, 23:53   

Damn całkiem nieźle to ujęła ,ja bym na żywca to skopiował i jej przesłał :D
Nie widzę też związku między fb,a szacunkiem, jako platforma komunikacji fb jest świetnym narzędziem!!!
Gdyby internet był za friko i ogólnodostępny firmy telekomunikacyjne poszły by w p*** z torbami, a już na pewno ich przychody zostałby znacznie uszczuplone .
Po***** to są ludzie,którzy prywatne życie przenoszą na fb, chyba wszyscy wiemy o co chodzi.
Normalnie pisz do niej! :-P
z fartem
_________________
You know who i am
 

halina7  

User


Do³±czy³a: 31 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-31, 23:01   

Napisz do niej na fb, koniecznie!
_________________
http://www.tantratao.pl/
 

Malolatka  

Hiper wymiatacz

wyrafinowana :-)



ImiÄ™: Magda

Do³±czy³a: 12 Kwi 2011

Sk±d: z daleka

   

Wys³any: 2015-04-13, 13:19   Re: Dziewczyna "poznana" na studniowce

Tomek. napisa³/a:

Cześć. Poznałem, może inaczej, zaintrygowała mnie pewna dziewczyna, która pojawiła się na mojej studniowce w ostatni piątek. Często nasze spojrzenia się spotykały, odwzajemnialiśmy się uśmiechami. Nie rozmawialiśmy w ogóle, gdyż muzyka zagluszala wszystkie słowa (siedzieliśmy naprzeciw siebie). Jedyna rozmowa, która miała między nami miejsce wyglądała tak:
- Czemu już nie tańczysz?
- ¬le się czuję.

Bo faktycznie, źle się czułem. Za dużo wypilem już podczas studniówki i końcówkę imprezy przesiedziałem. Ona też, bo chłopak (nie chłopak, a kolega), który z nią przyszedł olał ją i tylko bawił się z kumplami.

Ogólnie rzecz biorąc, na prawdę fajne to było uczucie, gdy patrzylismy tak na siebie przez dłuższy okres czasu :) Nauczyła mnie robić łabędzia czy jakiegoś tam ptaka z nieuzytych serwetek xd I w zasadzie to jedyne, co między nami się wydarzyło. Chciałbym teraz jakoś porozmawiać z nią i ją poznać, ale w zasadzie nie mam jak. Mógłbym oczywiście napisać do niej na fb, bo dowiedziałem się wczoraj jak się nazywa, ale moim zdaniem ukazywałoby to brak szacunku dla niej. Jak mogę z nią porozmawiać? Czy rzeczywiście mam to zrobićpoprzez fb? Dziwnie by to wyglądało, tym bardziej, że ona zapewne nie wie, jak ja się nazywam. Z drugiej strony, jest to chyba jedyna opcja kontaktu. Nie wiem, co robić :c A jeśli już do niej napisać, to właściwie co napisać?

"Hej, sorry, że wtedy taki przymulony byłem, ale za dużo wypilem. Bardzo mnie zaintrygowałaś swoim sposobem bycia i urodą bla bla bla.. "

Nie wyobrażam sobie, by tak do niej napisać :v





Tomku zapewne już coś zrobiłeś w tym kierunku, ale ja na Twoim miejscu napisałabym na FB i zwyczajnie napisała: witaj,mam nadzieję, że przypominasz mnie sobie... itd ,a potem zaproponuj spotkanie i jeśli dziewczyna będzie Tobą zainteresowana wyrazi zgodę i nie uważam, aby napisanie na FB do dziewczyny,którą chce się poznać będzie okazaniem braku szacunku,to nie ma z tym nic wspólnego.Brakiem szacunku jest ubliżanie dziewczynie i poniżanie .Ale dobrze,że masz skrupuły i działaj, bo inny sprzątnie Ci dziewczynę sprzed nosa. Powodzenia. :)
_________________
Patrz w przyszłość z nadzieją,a nie w przeszłość z żalem.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2015-04-13, 13:25   

Malolatka, 3,5 MIESI¡CA PO STUDNIÓWCE, NA PEWNO MU POMOG£A¦ SWOJ¡ WYPOWIEDZI¡, GRATULUJÊ, OTRZYMUJESZ MEDAL SUPERU¯YTKOWNIKA W KATEGORII "POMOCNICY".
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com