Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Jimmy FoX | 2015-01-26, 21:14

Autor

Wiadomo¶æ

121natalia121

User


Do³±czy³: 28 Lis 2014

   

Wys³any: 2015-01-26, 17:08   Partner na studniowke

Zaprosiłam brata kumpeli na studniowke, mieszkaja troche daleko ode mnie, ona uczy sie w Bialymstoku i wynajela stancje dlatego sie zaprzyjaznilysmy bardziej, bylam z nim kilka razy na imprezie w clubie i staral sie mnie pilnowac, czesto tanczylismy razem i jak ja szlam do samochodu to on za mna. Ale siostra ciagle mi truje ze on tak tylko do studniowki, zeby isc na impreze i jeszcze zobacze ze bedzie do innych latal. W sumie nic sobie nie obiecywalismy ale piszemy prawie ze codziennie i tak sie zastanawiam czy jednak ona nie ma racji?? i w sumie skad to poznac??
 

Ferdi  

User



Wiek: 33

Do³±czy³: 21 Sie 2012

   

Wys³any: 2015-01-26, 17:39   

Siostra może tylko tak mówić, przede wszystkim zobaczysz jak się będzie na studniówce zachowywał, to będzie najważniejszy sprawdzian. Jeśli będzie większość czasu przy Tobie to znak, że koleżanka nagadała Ci bzdur, no ale jeśli będzie Cię olewał no to już znaczy, że coś jest nie tak. Może i był taki do tej pory ale istnieje prawdopodobieństwo, że pod wpływem Twojej osoby się to zmieni ;)
 

Just95  

User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 28

Do³±czy³a: 20 Cze 2014

Sk±d: Ko³obrzeg

   

Wys³any: 2015-01-26, 22:33   

Może siostra jest zazdrosna o tego chłopaka, wszystko jest możliwe :hyhy:
Jeśli dość często mówi o tej studniówce to tutaj ja bym się zastanawiała nad zabraniem go :->
No chyba że mówi coś w stylu ,,będziemy się świetnie bawić razem'', ,,nie moge się doczekać wieczoru z tobą''- wtedy ... może :-D
Ja osobiście byłam sama na studniówce i jestem zadowolona z tego, nie miałam nikogo kto by mi mówił co i jak :-/
_________________
,,Jedyną rzeczą, jakiej świat nigdy nie będzie miał dość, jest PRZESADA''
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com