Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Szklana  

Stały User

Szklany człowiek.



Do³±czy³a: 22 Sty 2015

   

Wys³any: 2015-01-29, 22:10   

parsi napisa³/a:

Rozwiązanie leży w nim a nie kur** w otoczeniu!

Oczywiście, że tak, ale łatwiej zmienić (to nie do końca słowo, którego potrzebuję) swoje zachowanie na nowym etapie w życiu. Zaczynasz od zera=możesz być kim chcesz, coś na tej zasadzie. Nie masz żadnej opinii, żadnej łatki, dość proste rozumowanie.

pingui, potrzebujesz tego szacunku czy chciałbyś czegoś więcej? No właśnie. Może faktycznie sam masz silną osobowość i tłamsisz innych. Generalnie osoby super-pewne siebie i stąpające twardo po świecie, a wnioskuję, że tak jesteś odbierany, sprawiają, że ludzie ich w pewien sposób owszem, respektują, ale też obawiają, szczególnie w liceum, gdzie niewielu wie czego chce. Nie wiem czy dobrze to ujmę, ale postaraj się być... bardziej ludzki. Nie zrozum mnie źle, ale sama pamiętam takiego faceta ze swojego ogólniaka, miał taką nieprzyjemną aurę, a gdy miałam okazję porozmawiać z nim anonimowo w przestrzeni internetowej, okazał się bardzo w porządku i podobnie jak w Twoim przypadku, wystarczyło się przekonać. Sam powiedział, że nie chce sprawiać takiego wrażenia, ale najwyraźniej niektórzy tak już mają. Szkoda, że trafiło na Ciebie, bo widać, że też taki nie jesteś.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com